آخرین ویژگی Drop گوگل، Gemini Nano را به پیکسل 8 و پیکسل 8a آورده است

آخرین ویژگی Drop گوگل، Gemini Nano را به پیکسل 8 و پیکسل 8a آورده است

آخرین ویژگی Drop گوگل، Gemini Nano را به پیکسل 8 و پیکسل 8a آورده است

پیشنهاد ویژه ژوئن 2024 گوگل برای دستگاه های پیکسل (تلفن، ساعت هوشمند و تبلت) اکنون در دسترس است.  زیر را بررسی کنید تا ببینید چه ویژگی های جدیدی در دسترس است.

به‌روزرسانی بزرگ بعدی برای محصولات Google Pixel اکنون اینجاست. گوگل آورده شده ویژگی ها در ژوئن 2024 کاهش می یابد به متفاوت پیکسل دستگاه‌هایی با چند عملکرد جدید یا بهبود یافته در طیف وسیعی از تلفن‌های همراه، ساعت‌های هوشمند و تبلت‌ها.

گوگل از به روز رسانی های فصلی برای تغییر ابزارهای خود با ابزارهای نرم افزاری جدید استفاده می کند. گاهی اوقات، این افزوده‌ها دستگاه‌های قدیمی‌تر را هدف قرار می‌دهند، مانند اعلامیه مارس 2024، که باعث شد حلقه‌های جستجو به سمت کاربران سری پیکسل 7 منتقل شوند.

بدون هیچ مقدمه‌ای، در اینجا به‌روزرسانی‌های اصلی مشاهده می‌شود که در ژوئن 2024 Pixel Features Drop مشاهده می‌شود.

Gemini Nano به سراغ گوشی‌های پیکسل بیشتری می‌رود

آخرین مدل هوش مصنوعی گوگل برای کارایی، جمینی نانو، قبلاً در تاریخ راه اندازی شده بود گوگل پیکسل 8 پرو (اینجا را ببین). Gemini Nano باید اطلاعات را از چندین نوع منبع مانند متن، تصویر، صدا، ویدئو و اسناد جمع آوری کند.چند رسانه ای)، برای ارائه راه‌حل‌هایی که کاملاً متفاوت از مدل‌های AI مستقل تنها متنی یا تصویری هستند که در حال حاضر در دسترس هستند.

  مشکل سرریز حافظه هنگام استفاده از زیرسیستم ویندوز برای لینوکس بالاخره برطرف شد

اکنون Gemini Nano به آن اضافه شده است پیکسل 8 (اینجا را ببینید) و پیکسل 8a (اینجا را ببینید) اگر گزینه های توسعه دهنده را فعال کنید، دستگاه ها.

انجام این کار ویژگی های مرتبط با Gemini Nano را در پیکسل 8، پیکسل 8 پرو و ​​پیکسل 8a فعال می کند، مانند خلاصه کنید (در برنامه Recorder)، که خلاصه‌های دقیق و بارگیری‌های صوتی ضبط شده و رونوشت‌های تقسیم‌شده را برای بلندگوها فراهم می‌کند.

از USB-C تا صفحه نمایش بزرگتر

Pixel 8، Pixel 8 Pro و Pixel 8a اکنون از انتقال محتوای USB-C به صفحه نمایش بزرگتر (تلویزیون یا مانیتور) پشتیبانی می کنند. به سادگی یک را وصل کنید کابل USB-C از داده ها پشتیبانی می کند بر روی صفحه نمایش انتخابی خود و تماشای برنامه های خود.

Find My Device هنوز با باتری خالی کار می کند

Find My Device اکنون می‌تواند Pixel 8، Pixel 8 Pro و Pixel 8a (در کشورهای منتخب) را پیدا کند، حتی زمانی که باتری حداقل 23 ساعت تمام شده باشد. بلوتوث و خدمات سایت قبل از اینکه این اتفاق بیفتد باید فعال شود. گوگل گفته است که داده‌های موقعیت مکانی رمزگذاری شده باقی می‌مانند، به خصوص زمانی که این اتفاق بیفتد.

من عکس‌برداری خودکار را ترجیح می‌دهم، اما برای سلفی‌های دوربین HDR+

این به روز رسانی نامی برای این ویژگی ذکر نکرده است، اما این تصویر رسمی از گوگل آن را Top Shot می نامد.

Best Take را به خاطر دارید، جایی که می‌توانید با ویرایش خلاقانه هوش مصنوعی، همه را در یک عکس گروهی شیک نشان دهید؟ گوگل آن را بهبود بخشیده و اکنون از سلفی پشتیبانی می کند. همچنین خودکار است، بنابراین فقط یک عکس بگیرید و تمام شد. همچنین، عکس نمایه به دست آمده نیز وجود دارد HDR+. تنها چیزی که در مورد آن مطمئن نیستیم نام این ویژگی است، زیرا هیچ اشاره ای به آن نشده است، اما گوگل نمونه آزمایشی آن را نامگذاری کرده است. بهترین ضربه.

  اگزینوس 2400 اکنون عملکرد بهتر و پایدارتری نسبت به چیپست نسل سوم اسنپدراگون 8 دارد.

انتخاب لنز دستی (U، W، T) اکنون در برنامه دوربین پیش‌فرض Pixel شما در دسترس است.

همچنین اکنون از Pixel Fold، Pixel 6 Pro، Pixel 7 Pro و Pixel 8 Pro پشتیبانی می کند. انتخاب منظره یاب دستی برای عکاسی گزینه‌ها «U» (برای فوق عریض)، «W» (برای عریض، که به عنوان زوم استاندارد 1x در دوربین اصلی نیز شناخته می‌شود)، و «T» (برای تله‌فوتو) هستند.

جستجوی معکوس شماره تلفن در سابقه تماس

اکنون می توانید جستجوی معکوس شماره تلفن را در وب مستقیماً از گزارش تماس برنامه تلفن پیش فرض خود انجام دهید.

تلفن‌های Pixel Fold، Pixel 6 و جدیدتر Pixel می‌توانند جستجوی معکوس شماره تلفن را مستقیماً از سابقه تماس در برنامه تلفن انجام دهند. همانطور که اسکرین شات نشان می دهد، هنگامی که زیر منو را بالا می برید، میانبر “جستجو” است.

Google Wallet از کارت های سوار شدن، کارت های وفاداری و موارد دیگر پشتیبانی می کند

هنگامی که Google Wallet اخیراً در هند راه اندازی شد، می تواند موارد با ارزش دیگری مانند کارت پرواز، کارت های وفاداری، بلیط رویداد، بلیط حمل و نقل عمومی و کارت های هدیه را اضافه کند.

خوب، این ویژگی اکنون در سطح جهانی در دسترس است.

به‌روزرسانی‌های Pixel Watch 2

تشخیص تصادف خودرو برای پیکسل واچ 2 از جمله سنگاپور در دسترس است.

پیکسل واچ 2 (بررسی ما در اینجا) اکنون یک ویژگی امنیتی جدید به نام دارد تشخیص تصادف اتومبیلدر کشورهای منتخب (از جمله سنگاپور) در دسترس است.

تشخیص تصادف خودرو به‌طور خودکار با خدمات اضطراری کشورتان تماس می‌گیرد زمانی که تشخیص دهد یک تصادف رانندگی جدی رخ داده است و کاربر پاسخگو نیست. همچنین با ویژگی Emergency Share یکپارچه شده است، که به طور خودکار به مخاطبین اضطراری برنامه ریزی شده اطلاع می دهد و مکان زنده آنها را به اشتراک می گذارد. همچنین دارای ویژگی تشخیص سقوط است تشخیص سقوط دوچرخه بهبود یافته است.

  تکالیف ریاضی، هندسه و فیزیک خود را به گوگل بدهید تا برای شما حل کند!

همچنین اکنون از Google Wallet در Pixel Watch 2 پشتیبانی می کند پی پالبا این حال، این ویژگی فقط در ایالات متحده و آلمان در دسترس است.

را خانه گوگل برنامه روی ساعت هوشمند هم بود تمدید شد. موارد دلخواه اصلی با یک کلیک قابل دسترسی هستند. همچنین می توانید یک دستگاه خانگی خاص را به صفحه ساعت Wear OS خود اضافه کنید و یک میانبر با قابلیت ضربه ایجاد کنید. همه اینها به علاوه سازگاری با پرده های پنجره هوشمند و فن ها.

به‌روزرسانی‌های تبلت پیکسل

اعلان‌های زنگ در غنی‌تر برای رایانه لوحی Pixel متصل شما.

وقتی تبلت پیکسل در حالت هاب قرار می گیرد، اکنون اعلان های زنگ در «غنی تر» را ارائه می دهد که امکان مکالمه دو طرفه و پاسخ سریع را فراهم می کند. متأسفانه تبلت پیکسل هنوز به صورت غیر رسمی در سنگاپور موجود است.

منبع: گوگل (وبلاگ)

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-google-pixel-feature-drop-june-2024-update-gemini-nano-car-crash-detection