آمازون معاملات شش روزه را در روز پرایم در ماه جولای به سنگاپور خواهد آورد

آمازون معاملات شش روزه را در روز پرایم در ماه جولای به سنگاپور خواهد آورد

آمازون معاملات شش روزه را در روز پرایم در ماه جولای به سنگاپور خواهد آورد

پیتر لی، مدیر CN & SG، فروشگاه های بین المللی در آمازون سنگاپور.

آمازون نه تنها یک روز اول معاملات را به شما پیشنهاد می‌کند، بلکه یک «دوره نخست» را نیز به شما پیشنهاد می‌کند که در آن روز پرایم آمازون را به یک دوره خرید شش روزه از 16 تا 21 ژوئیه افزایش می‌دهد.

مشتریان می‌توانند از تخفیف‌ها و معاملات در طیف گسترده‌ای از محصولات برندهای محلی و جهانی و کسب‌وکارهای کوچک، از جمله فیلیپس، ماتل، اووالا و موجی برخوردار شوند.

اقلام سفارشی خود را از یک هنرمند محلی دریافت کنید

کجا می توان کامیون روینگ Go را پیدا کرد.

مانند سال های گذشته، با کامیون تور بروید بازگشته است رویداد را از 28 تا 30 ژوئن در Suntec City و از 12 تا 14 و 16 جولای در Bugis+ تماشا کنید. در کامیون می‌توانید در بازی‌ها و فعالیت‌هایی برای برنده شدن هدایای محلی و تبادل هدایایی که توسط هنرمند محلی E-Shun طراحی شده است، شرکت کنید. برای شرکت در ایستگاه های کامیون سیار، بازدیدکنندگان فقط باید برنامه Amazon.sg خود را به یکی از کارکنان ارائه دهند تا وارد شوند (فقط یک عضو خانواده لازم است برنامه را برای خانواده هایی که با هم حضور دارند نشان دهد.)

مردم همچنین می توانند از 1 تا 11 ژوئیه کامیون را در جاده اطراف سنگاپور ببینند.

علاوه بر این، هنرمند Ee Shaun یک غرفه هنری زنده از 13 تا 14 ژوئیه در Bugis+ برگزار می کند که می توانید برای سفارشی ، وسایل شخصی خود به آنجا بروید.

  بنچمارک چیست؟ معرفی انواع برنامه و سایت های تست Benchmark 

هشدارهای معامله را تنظیم کنید

برخی از مواردی که می توانید به صورت آنلاین در Amazon.sg پیدا کنید. منبع تصویر: Amazon.sg

برای کمک به اعضای آمازون پرایم برای آماده شدن برای رویداد آینده، و برای اطمینان از اینکه معاملات مورد نیاز خود را از دست نمی دهند، اعضای Prime می توانند برای دریافت اعلان های هشدار معامله مربوط به جستجوهای اخیر خود در آمازون و مواردی که اخیراً مشاهده کرده اند ثبت نام کنند.

تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که از هم اکنون تا Prime Day به صفحه رویداد Prime Day در برنامه Amazon.sg مراجعه کنند تا هشدارهای معامله ایجاد کنند. پس از فرا رسیدن Prime Day، اعضا اعلان‌های فوری در مورد معاملات موجود دریافت خواهند کرد.

در واقع، اعضای Prime حتی قبل از رسیدن Prime Day شروع به دریافت پیشنهادات معامله خواهند کرد:

 • اعضای Prime می توانند از پیشنهادات برندها در Amazon Fresh لذت ببرند. این شامل:
  • تا 30٪ تخفیف Colgate، Softlan، Ajax و موارد دیگر در Amazon Fresh
  • تا 30٪ تخفیف پیشنهادات کارتن انتخابی در Amazon Fresh
  • تا 30٪ تخفیف محصولات Dettol، Thirsty Hypo و موارد دیگر در Amazon Fresh
  • 4 عدد بخرید و 10% تخفیف Oral B، Pampers و موارد دیگر را در Amazon Fresh دریافت کنید
  • 4 شراب بخرید و 10% تخفیف از شراب های پرفروش Penfolds، Matua، Wynns و 19 Crimes در Amazon Fresh دریافت کنید.

مزایای اضافی برای اعضای Prime

اعضای ممتاز همچنین می توانند از مزایای اضافی بسیاری برخوردار شوند، از جمله حمل و نقل رایگان در مورد محصولات واجد شرایط (شرایط و ضوابط اعمال می شود)، پرایم ویدیو با محتوایی مانند The Idea of ​​You، The Boys S4، Jenny’s Kitchen S2، My Lady Jane، پرایم گیمینگهمه در یک اشتراک.

  اپل آیفون 13 مینی را با عرضه آیفون 15 کنار گذاشت

مشتریان جدید می توانند لذت ببرند 30 روز آزمایشی رایگان وقتی برای عضویت در Prime ثبت نام می کنید. ثبت نام های جدید آمازون پرایم می توانند 20 دلار سنگاپور برای اولین سفارش خود با حداقل هزینه 40 دلار سنگاپور در Amazon Fresh از 1 ژوئیه تا 31 جولای دریافت کنند (شرایط و ضوابط اعمال می شود).

آیا شما یک والدین جدید هستید یا کسی را می شناسید که چنین است؟ آمازون با ایجاد یک مرکز اختصاصی برای محصولات کودک، انتخاب هدیه ای که می خواهید دریافت کنید را برای شما آسان کرده است. در Amazon.sg/babystore اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین می‌توانید با حمایت از سازمان‌های غیرانتفاعی محلی (NPOs) و دلایل آن‌ها، با خرید آیتم‌هایی از فهرست آرزوهای آمازون، کارهای خوبی انجام دهید و جبران کنید.

برای اطلاعات بیشتر به Amazon.sg/prime مراجعه کنید. همچنین می توانید برخی از معاملات اولیه آمازون را که در اینجا برای شما پیدا کردیم، بررسی کنید.

بیشتر بخوانید:

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-amazon-six-days-deals-singapore-prime-day-july