آیا تاریخ عرضه گوشی ارزان قیمت تاشو سامسونگ مشخص شده است؟!


سامسونگ در سال های اخیر همواره تلاش کرده تا گوشی های هوشمند تاشو خود را از محصولات لوکس و گران قیمت به دستگاه های کاربردی و سودآور برای این شرکت تبدیل کند. با وجود تلاش های اولیه این شرکت برای کاهش قیمت سری گوشی های تاشو Z Flip محدود بود و به نظر می‌رسد در سال 2024 شاهد برنامه‌های جدید باشیم. برنامه هایی که ممکن است شامل یک تلفن تاشو میان رده باشند.

سامسونگ از زمان عرضه Galaxy Z Flip در سال 2020، تلاش کرد تا تلفن های تاشو را در دسترس عموم قرار دهد. در حالی که قیمت نسخه اصلی این دستگاه حدود 1400 دلار بود، کپی 5G قیمت مدل های مختلف نیز طی سال ها به 1450 دلار می رسد Z Flip تخفیف قابل توجهی داشته است و قیمت آخرین نسخه این دستگاه ها حتی به 999 دلار کاهش یافته است.

تولید گوشی تاشو میان رده سامسونگ با برند FE

با این حال، بعید است که این گوشی‌های تاشو از سری گلکسی باشند Z Flip قیمتی کمتر از 999 دلار را تجربه کنید اما به نظر می رسد سامسونگ برای جلب توجه بیشتر کاربران و کسب سود بیشتر از این دستگاه ها برنامه های دیگری دارد که شامل تولید مدل میان رده می شود.

بر اساس یک گزارش جدید Trendforceسامسونگ ممکن است در حال کار بر روی سری جدیدی از گوشی های تاشو با قیمت پایین تر باشد. این مرکز تحقیقاتی با انتشار گزارشی به بررسی زنجیره تامین سامسونگ پرداخته است که نشان می دهد این شرکت کره ای سال آینده یک گوشی میان رده تاشو روانه بازار خواهد کرد. محصول جدید سامسونگ می تواند با غلبه بر یک مانع مهم مانند قیمت بالا، گوشی های هوشمند تاشو را برای کاربران مقرون به صرفه تر کند.

  LG Life Good Experience Zone نشان می دهد که محصولات LG Lifestyle چگونه با هم کار می کنند

همانطور که مشخص است، قیمت نسل سوم گوشی های تاشو سامسونگ کمتر از قیمت یک گوشی گلکسی است Z Flip خواهیم گرفت.

Galaxy Z-FE1.jpg

زمان عرضه و قیمت گوشی تاشو میان رده سامسونگ

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد گوشی تاشو میان رده سامسونگ، ویژگی ها و قیمت آن در دسترس نیست. اگرچه از هم اکنون اخباری مبنی بر عرضه این گوشی در سری رو به رشد منتشر شده است نسخه فن منتشر شده است، اما به نظر می رسد این خبر فقط حدس و گمان باشد. اگر سامسونگ واقعاً قصد دارد این گوشی را در سال 2024 عرضه کند، تامین کنندگان قطعات اصلی این شرکت موفق شده اند اطلاعات را ایمن نگه دارند.

طبق اخبار منتشر شده در مورد عرضه گوشی میان رده گلکسی تاشو، چیپست اگزینوس به گوشی های سری گلکسی بازمی گردد. سعرضه هدست واقعیت ترکیبی و حتی ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی در گوشی پرچمدار جدید سامسونگ، سال 2024 می تواند به یکی از خاطره انگیزترین سال های این شرکت برای طرفداران این شرکت معروف کره ای تبدیل شود. اما باید منتظر ماند و دید که آیا این خبر صحت دارد یا خیر.

از نظر قیمت به نظر می رسد منظور از میان رده بالا بردن قیمت گوشی تا محدوده 200 تا 300 دلار نیست. در واقع، با توجه به افقی که سامسونگ در عرضه محصولاتی مانند گلکسی اس 23 FE دنبال کرده است، کاهش قیمت نهایی، قیمت گوشی های تاشو میان رده سامسونگ را به محدوده 600 تا 700 دلار خواهد رساند.

Galaxy Z-FE3.jpg

گوشی تاشو میان رده سامسونگ؛ یک محصول کاربردی یا وسیله تزئینی

اگرچه گوشی های تاشو تاکنون دستگاهی لوکس و گران قیمت بوده اند، اما طرح جدید سامسونگ برای عرضه گوشی های تاشو میان رده می تواند این فرصت را به افراد دیگر بدهد که کار با این محصولات محبوب و جالب را تجربه کنند. البته لازم به ذکر است که کیفیت و استفاده از این محصولات به اندازه ای خواهد بود که مردم عادی نسبت به خرید آنها علاقه نشان دهند. شما چی فکر میکنید؟ آیا حاضرید به جای خرید گوشی های معمولی، استفاده از محصولات تاشو میان رده را به خطر بیندازید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

  Redmagic لوازم جانبی خنک کننده مایع سازگار MagSafe را برای تلفن ها معرفی می کند

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/smartphone/48191-samsung-midrange-foldable-smartphone-release-date