اولین تصاویر گلکسی بادز 3 طراحی پیشرفته ای را نشان می دهد که به ایرپادهای اپل نزدیک است.

اولین تصاویر گلکسی بادز 3 طراحی پیشرفته ای را نشان می دهد که به ایرپادهای اپل نزدیک است.

ساعاتی پیش تصاویری از هدفون گلکسی بادز 3 منتشر شد و تایید کرد که سامسونگ به فکر طراحی جدیدی برای نسل جدید این محصولات بوده است. این طراحی مشابه ایرپادهای اپل است و شاسی کاملا متفاوتی با محصولات نسل قبلی سامسونگ در این سری به نمایش می گذارد.

مدتی است که در گزارش ها شاهد بودیم که سامسونگ قصد دارد با ایجاد تغییرات اساسی در طراحی هدفون خود، شاسی مشابه ایرپادهای اپل ایجاد کند. در این گزارش ها اعلام شد که برای اولین بار شاهد این تغییرات در هدفون گلکسی بادز 3 خواهیم بود. حال تصاویری از این هدفون جدید سامسونگ ارائه شده است که نشان دهنده طراحی ساخته شده برای آن است و تایید می کند که این شرکت دارای این هدفون است. به طراحی مشابه محصولات اپل روی آورد.

Galaxy-buds-3-2.jpg

مطابق با لبهساعاتی پیش یک شرکت کره ای فعال در زمینه تولید قاب های محافظ تصاویری از هدفون گلکسی بادز 3 منتشر کرد که موید تغییرات گسترده در ساختار این محصولات است. این تصاویر نشان می دهد که نسل جدید هدفون های بی سیم سامسونگ با ظاهری جدید عرضه می شود و حتی برای کیس آن ها نیز طرحی نزدیک به ایرپادهای اپل انتخاب شده است.

بدون شک مهم ترین تفاوت گلکسی بادز 3 و ایرپاد اپل را می توان در محل قرارگیری میکروفون آن ها مشاهده کرد. سامسونگ با ایجاد گوشه های تیز سعی کرد این قسمت از گلکسی بادز 3 را متفاوت از اپل جلوه دهد. به نظر می رسد سامسونگ نیز با انتخاب رنگ های مختلف برای این محصولات سعی در نشان دادن این تمایز دارد. این تصاویر تازه منتشر شده تایید کرده اند که این هدفون در رنگ نقره ای/خاکستری عرضه خواهد شد.

  راهنمای خرید پاوربانک خوب بهترین پاور بانک در بازار ایران

اطلاعاتی که تاکنون در دسترس قرار گرفته است نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد علاوه بر نسخه استاندارد، نسخه پرو گلکسی بادز 3 را نیز عرضه کند. هنوز مشخص نیست که این دو نسخه از هدفون گلکسی بادز 3 چه تفاوت هایی با هم دارند، اما به نظر می رسد در نسخه پرو علاوه بر حذف فعال نویز، شاهد بهبود کیفیت صدا نیز باشیم. انتظار می رود که این قابلیت حذف نویز در هر دو محصول موجود باشد.

همچنین به نظر می رسد طراحی جدید این هدفون سامسونگ باعث بهبود و ارتقای عملکرد میکروفون آن ها شود و در نتیجه شاهد کیفیت بهتری در مکالمات صوتی باشیم. طرحی که سامسونگ تاکنون برای این محصولات در نظر گرفته است، میکروفون آن ها را در فاصله قابل توجهی از دهان کاربران قرار داده است. این تأثیر قابل توجهی بر کیفیت مکالمات صوتی داشت. تا جایی که در مکان های شلوغ و پر سر و صدا، این هدفون در انتقال صدا مشکل داشت.

به نظر می رسد انتقادات کاربران در سال های اخیر باعث شد تا سامسونگ رای به تغییر طراحی این هدفون بدهد و حالا می بینیم که ساختاری مشابه ایرپادهای اپل برای این محصولات در نظر گرفته شده است. سامسونگ قصد دارد در ماه جولای رویدادی را برگزار کند برچیدن پس از آن، هدفون گلکسی بادز 3 رونمایی خواهد شد. گفته می شود در این رویداد علاوه بر گلکسی رینگ، شاهد معرفی گلکسی زد فولد 6، گلکسی زد فلیپ 6، گلکسی واچ اولترا خواهیم بود. حلقه هوشمند

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/audio-video/51334-samsung-galaxy-buds-3-images-design