اولین کارت گرافیک سری RTX 40 در اندازه تک اسلات معرفی شده است


یک شرکت کهکشان این یکی از شرکای انویدیا است و به دلیل طراحی خلاقانه کارت های گرافیک رایانه شخصی و برای اولین بار یک سری کارت گرافیک شناخته شده است. RTX 40 در اندازه کوچک سرو می شود. این کارت گرافیک تنها 20 میلی متر ضخامت دارد و برای گیمرهایی که از کیس های کوچک استفاده می کنند ایده آل است. و سپس با کارت گرافیک جذاب GALAX بیایید در مورد بی نظیر RTX 4060 Ti MAX بیشتر بدانیم.

کارت گرافیک های جدید و میان رده انویدیا گنجانده شده است GeForce RTX 4060 Ti و RTX 4060 حتی امروز نیز با ارائه عملکرد مناسب و نشان دادن پتانسیل بالای خود توانسته اند به یکی از گزینه های مناسب برای بازیکنان میان رده بازار تبدیل شوند. پس از این عملکرد، شرکای تجاری انویدیا با استفاده از پردازنده های گرافیکی خود، مدل های مختلفی را با طرح های سه فن و دو فن و حتی مدل هایی برای مادربردها در بازار عرضه کردند. مینی ITX کوچکترها نیز در نظر گرفته می شوند.

به خاطر داشته باشید که با توجه به ماهیت فنی طراحی حرارتی، سری کارت گرافیک GeForce RTX 40 انویدیا یکی از محصولاتی است که اغلب با سیستم های خنک کننده غول پیکر عرضه می شود و سه تا چهار اسلات ضخامت دارد. اندازه بزرگ این کارت ها معمولا فضای زیادی را اشغال کرده و بازیکنان را با مشکل مواجه می کند. اما شرکت کهکشان یک راه حل عالی برای این مشکل پیدا شده است.

ارائه کارت‌های گرافیکی که برای همیشه نیاز به یک اسلات دارند، ممکن است برای بسیاری از گیمرها جذاب باشد. در همین راستا گلکسی که همیشه مدل های جذاب و متمایز را روانه بازار می کند، مدلی را ارائه کرد که ضخامت آن 20 میلی متر بیشتر نیست و ضخامت آن در مقایسه با بسیاری از رقبا به نصف رسیده است.

  به طور رسمی تراشه ناشناخته Exynos 1480 برای Samsung Galaxy A55 را معرفی کرد. با افزایش 53 درصدی قدرت گرافیکی.

RTX 4060 Ti Max حداکثر 16 گیگابایت بی نظیر است

اگرچه این شرکت قبلاً اطلاعات و عکس هایی دارد GeForce RTX 4060 Ti شبیه هیچ چیز دیگری نیست در وب سایت آنها قرار گرفت و امروز رونمایی رسمی انجام شد.

RTX 4060 Ti Max حداکثر 16 گیگابایت بی نظیر است

اولین کارت گرافیک این سری RTX 40 اندازه کوچک

برای گزارش دادن com. techpowerup، کارت گرافیک GALAX RTX 4060 Ti UNPARALLELED MAX این اولین محصول تک اسلات این شرکت از سری RTX 40 است. این محصول نه تنها در استفاده از طراحی تک اسلات پیشگام است، بلکه باریک ترین مدل تولید شده تا به امروز است و همانطور که گفته شد حدود یک سوم یا یک سوم است. ضخامت یک چهارم مدل ها.

RTX 4060 Ti Max حداکثر 16 گیگابایت بی نظیر است

خنک کننده این محصول از محفظه بخار و هیت سینک تمام مسی استفاده می کند و هنوز تصویری از طراحی داخلی آن نداریم. با این حال، این یک طراحی هنری، کارت است کهکشان استفاده از فن های خنک کننده غول پیکر را غیر ضروری کرد. ابعاد این محصول با وجود تراشه قدرتمند AD106 انویدیا که برای کیس های کوچک بسیار ایده آل به نظر می رسد، تنها 20 x 111 x 267 میلی متر است.

اگرچه برد مدار چاپی RTX 4060 Ti Max دارای مدار تنظیم ولتاژ 2+6 طرح منظم و 6 لایه، GALAX همچنین پشتیبانی از اورکلاک خود را تأیید کرده است. این مدل همچنین با سرعت پایه 2535 مگاهرتز و مجموع قدرت گرافیکی 165 وات عرضه می شود.

مدل فعلی ارائه شده برای کارت گرافیک RTX 4060 Ti از 16 گیگابایت حافظه استفاده می کند و خبری از مدل 8 گیگابایتی آن نیست. همچنین باید اشاره کنیم که مدل معمولی این کارت با همان تراشه AD106 در این محصول موجود نمی باشد.

  اولین قدم برای ساخت پردازنده های تراهرتز با استفاده از نیمه هادی های گرافن برداشته شده است! (او تماشا میکند)

RTX 4060 Ti Max حداکثر 16 گیگابایت بی نظیر است

با این حال، از کارت گرافیک 4060TI 16 گیگابایت قدرت گرافیکی آن 165 وات است و از طرفی مدل 4060TI 8 گیگابایت قدرت کشش 160 وات 4060 8 گیگابایت قدرت گرافیکی 115 وات است و منطقاً با خنک کننده Galaxy سازگار است. بنابراین امکان پذیر است کهکشان در آینده محصولات جدیدی با استفاده از تراشه های ذکر شده روانه بازار خواهند شد.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/48604-galax-rtx-4060-ti-max-16gb-unparalleled-max-announced