اپل یک قاب USB-C را برای AirPods Pro (نسل دوم) به عنوان خرید مستقل ارائه می‌کند


اپل یک قاب USB-C را برای AirPods Pro (نسل دوم) به عنوان خرید مستقل ارائه می‌کند

کیف شارژ MagSafe (USB-C) برای AirPods Pro (نسل دوم) اکنون با قیمت 149 دلار سنگاپور در دسترس است.

سیب محفظه شارژ MagSafe (USB-C) برای AirPods Pro (نسل دوم) را بی سر و صدا در پلتفرم های خرده فروشی خود آپلود کرد به عنوان خرید مستقل.

هنگامی که اپل برای اولین بار AirPods Pro (نسل دوم) را در ماه سپتامبر معرفی کرد، قاب AirPods Pro USB-C را نمی‌توان به طور مستقل خریداری کرد. این تصمیم برخی از دارندگان AirPods Pro (نسل دوم) را کمی ناراحت کرد، زیرا آنها هنوز کیس قدیمی با پورت شارژ لایتنینگ را داشتند.

قاب شارژ MagSafe (USB-C) برای AirPods Pro (نسل دوم) قیمت دارد 149 دلار سنگاپور.

در زمان انتشار، قاب USB-C برای AirPods Pro (نسل دوم) است برای وانت در دسترس نیست در اپل استورهای محلی شما باید آنها را با تحویل دریافت کنید. چک‌های HWZ در صورت خرید در زمان نگارش، تاریخ تحویل را بین 2 تا 9 ژانویه 2024 مشاهده می‌کنند، که بین 2 تا 3 هفته برای تکمیل تحویل است.

آیا این واقعا ضروری است؟

آیا باید آن را دریافت کنید؟ این بستگی به اشتهای شما برای تنوع کابل و توانایی کیف پول شما برای مقاومت در برابر ضربه دارد. لیست قیمت کیس می باشد 40 درصد از قیمت کامل رسمی (هم هدفون و هم جعبه USB-C).

اگر 150 دلار سنگاپور شما به معنای کمتر از یک جعبه لایتنینگ در حال مرگ است، یا می خواهید کابل های کمتری در اطراف خانه شما قرار داشته باشد، آن را دنبال کنید.

  آیا شما یک بازیکن مجرد هستید؟ هوش مصنوعی سیما شریک شما خواهد بود!

منبع: سیب

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-apple-airpods-pro-2nd-gen-usb-c-standalone-purchase-charging-case-only-price-tws