ایسوس برنامه تجارت تعطیلات لپ تاپ را راه اندازی کرد تا به شما در کاهش ، های الکترونیکی کمک کند


ایسوس برنامه تجارت تعطیلات لپ تاپ را راه اندازی کرد تا به شما در کاهش ، های الکترونیکی کمک کند

بیا با آن روبرو شویم. لپ‌تاپ شش ساله شما نسبتاً خوب کار می‌کند و در انجام کارهای روزانه شما بسیار عالی عمل می‌کند. شکل آن مانند گذشته کامل نیست، اما با وجود یک SSD در زیر کاپوت، احتمالاً برای اکثر نیازهای استفاده، حرکت نرمی دارد. اما اگر می‌خواهید کارهایی را انجام دهید، مانند بازی ، یا درگیر شدن در جریان‌های کاری خلاقانه مانند ایجاد رسانه یا پخش زنده بازی خود، احتمالاً یک لپ‌تاپ قدیمی در حال از بین رفتن است، نمی‌دانید چه زمانی می‌توانید آن را جایگزین کنید. با این حال، چون کار می کند، واقعاً دلی ندارید که آن را برای یک لپ تاپ جدید دور بیندازید.

خب، اکنون ایسوس جدا شدن از لپ‌تاپ قدیمی شما را آسان‌تر کرده است. اعتبار فروشگاه آنلاین را دریافت کنید و بار خود را سبک کنید تا یک ، کار جدید برای خود بدست آورید. اگر لپ تاپ قدیمی شما هنوز کار می کند و در شرایط مناسبی است (می توانید شرایط و ضوابط را اینجا ببینید) صرف نظر از سن دستگاه، می توانید اعتبار فروشگاه الکترونیک ایسوس زیر را برای استفاده دریافت کنید:کلاس پردازنده تخفیف با یک GPU مجزا؟
Intel Core i3/AMD Ryzen 3 100 دلار سنگاپور 100 دلار سنگاپور اضافی
Intel Core i5/AMD Ryzen 5 150 دلار سنگاپور
Intel Core i7/AMD Ryzen 7 200 دلار سنگاپور

مشکل این است که لپ تاپ قدیمی شما باید لپ تاپ ایسوس باشد Expertbook، Vivobook، Zenbook Chromebook، سری ROG یا TUF. این اکنون طیف گسترده‌ای از لپ‌تاپ‌هایی را که ایسوس سال‌هاست عرضه می‌کند را پوشش می‌دهد. با این حال، اگر لپ‌تاپ‌هایی با پردازنده‌های اینتل سلرون یا AMD سری A دارید، دیگر شانسی ندارید. من در واقع یک لپ‌تاپ ASUS UX305 با پردازنده Core M دارم، اما متأسفانه با ASUS تأیید کردم که هیچ تخفیفی دریافت نخواهد کرد.

  ست LEGO Animal Crossing (77050) خیلی بامزه است که نمی توان آن را خرید

اگر لپ تاپ ایسوس شما با کلاس مشخصات مورد نظر مطابقت دارد، اما این کار نمی کندشما همیشه حق دارید 50 دلار سنگاپور ارزش اعتبارات فروشگاه الکترونیک ایسوس

اگر نه، ایسوس چگونه می تواند این سیستم مبادله را بهبود بخشد؟ از یک طرف اگر هر لپ تاپی را قبول کنند و مخصوص ایسوس نباشند بهتر است. این می تواند یک راه عالی برای جذب مشتریان جدید باشد. به هر حال، ایسوس با شخص ثالثی برای این برنامه‌های تجاری کار می‌کند، بنابراین مطمئناً می‌توانند این برنامه را راه‌اندازی کنند که در آن قیمت پایه برای همه لپ‌تاپ‌های دیگر وجود داشته باشد، اما اگر با برند لپ‌تاپ ASUS معامله کنید، بیشتر به دست می‌آورید.

در نهایت، ASUS فقط این برنامه تبادل را اجرا می کند از 9 تا 31 دسامبر و اگر این یک ابتکار بلندمدت جدید فراتر از فصل تعطیلات باشد، عالی خواهد بود.

امیدواریم در آینده شاهد یک برنامه تبادل دائمی با مزایای بهتر باشیم.

برای جزئیات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید برنامه ASUS Trade-In.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-asus-laptop-trade-programme-holiday-reduce-e-waste-singapore