با دوربین جدید Instax Wide 400 از فوجی فیلم، عکس های فوری بزرگتر بگیرید

با دوربین جدید Instax Wide 400 از فوجی فیلم، عکس های فوری بزرگتر بگیرید

با دوربین جدید Instax Wide 400 از فوجی فیلم، عکس های فوری بزرگتر بگیرید

دوربین جدید Wide 400 (منبع تصویر: Fujifilm)

فوجی فیلم اعلام کرد دوربین جدید Instax Wide 400 – جانشین مورد انتظار Wide 300 که نزدیک به یک دهه پیش عرضه شد.

Instax Wide 400 یک دوربین آنالوگ فوری است که تصاویری در اندازه فیلم تولید می کند. 99mm x 62mmاین دوربین از Fujifilm Instax Wide Film استفاده می کند که دو برابر عرض Fujifilm Instax Mini است و حدود 90 ثانیه طول می کشد تا توسعه یابد. برای مقایسه، فیلم Instax Mini تصاویری در ابعاد 46mm x 62mm تولید می کند.

دوربین از فیلم عریض استفاده می کند.  (منبع تصویر: فوجی فیلم)

دوربین آنالوگ جدید با چرخش لنز کار می کند. ویژگی های دوربین حالت افقی با چرخاندن لنز برای گرفتن عکس های واضح تر از اجسام دور. اگر قصد دارید نزدیک و شخصی شوید، این هم وجود دارد لنز تله فوتو وصل شد فوجی فیلم می گوید این دوربین به شما اجازه می دهد تا از فاصله 40 سانتی متری بدون هیچ مشکلی تاری یا فوکوس از اشیا عکس بگیرید.

از نظر حالت ها، قبلا هنگام عکس گرفتن با دوربین Wide 300، حالت های Hi Key و Low Key وجود داشت که تصاویر گرفته شده را روشن یا تیره می کرد. اکنون این حالت ها در Wide 400 جدید حذف شده اند، به این معنی که کاربران دیگر نمی توانند به صورت دستی روشنایی عکس های خود را تنظیم کنند.

برای عکس های گروهی هم وجود دارد تایمر خودکار اهرمی کاملاً جدید – چیزی که به طرز چشمگیری از نسخه قبلی خود گم شده بود. قابلیت تایمر خودکار را می توان با افزایش 2 ثانیه ای تا 10 ثانیه قبل از گرفتن عکس تنظیم کرد. این دوربین همچنین شامل لوازم جانبی دیگری از این برند می باشد پسوندهای زاویه دار جدید برای پشتیبانی از دوربین می توان آن را با یک تایمر سلفی جفت کرد تا بدون نیاز به سه پایه عکس بگیرید.

  بررسی تاثیر منحصر به فرد هوش مصنوعی (AI) در افزایش فروش توسط مرکز استخدامی و آموزش مهارتی ماهان

Wide 400 دارای طراحی بدنه جدیدی است. برای جابجایی راحت تر، گردتر است و منظره یاب دیگر از کناره دوربین بیرون نمی زند. اکنون دقیقاً در مقابل دکمه شاتر قرار دارد. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به فلاش الکترونیکی داخلی، شاتر بین 1/64 و 1/200 ثانیه و وزن کل 616 گرم بدون باتری و لوازم جانبی اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوربین می توانید صفحه مشخصات فوجی فیلم را بررسی کنید.

در دسترس بودن و قیمت

Instax Wide 400 اکنون در دسترس است 249 دلار سنگاپور از نمایندگی های مجاز فوجی فیلم در سه رنگ سفید، مشکی و سبز کاملاً جدید قابل خریداری است. یک کیف دوربین منطبق جداگانه نیز قابل خریداری است.

از 24 ژوئن تا 31 ژوئیه، یک پیشنهاد زودرس با… هدایای رایگان به ارزش 53.70 دلارهدایای انحصاری شامل سه مجموعه فیلم Instax Wide، یک آلبوم Instax Wide و یک درایو فلش USB 32 گیگابایتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Instax Wide 400، خوانندگان می توانند به وب سایت Instax در اینجا مراجعه کنند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-fujifilm-instax-wide-camera-singapore-price-specs-buy