بررسی Dyson Airstrait: بهترین اتو مو تا کنون

بررسی Dyson Airstrait: بهترین اتو مو تا کنون

بررسی Dyson Airstrait: بهترین اتو مو تا کنون

توجه: این بررسی برای اولین بار در 14 ژوئن 2024 منتشر شد.

Dyson's Airstrait می تواند متحول کننده ترین محصول موی آن باشد.

وقتی برای اولین بار آخرین پیشنهاد مراقبت از مو دایسون را دیدم، این بود… تنگه دایسون مستقیماً، احساسات فوری من پر از خوش بینی محتاطانه بود. از یک طرف، وعده تبدیل موهای خیس من به موهای صاف و بدون وز در عرض چند دقیقه و بدون آسیب تقریباً باورنکردنی به نظر می رسید. از سوی دیگر، تجربه من با یک اتو مو دیگر از Dyson، … مرجان، یک کیسه مخلوط بود – استفاده از آن واقعاً دست و پا گیر بود. اما پس از استفاده از Airstrait در چند هفته گذشته، به طرز شگفت انگیزی متوجه شدم که آن را دوست دارم.

وسواس دایسون در مورد سلامت مو کاملاً شناخته شده است و Airstrait محصول دیگری است که رهبری این شرکت را در این زمینه تقویت می کند. می بینید، بر خلاف صاف کننده های سنتی که از صفحات داغ استفاده می کنند، Airstrait از چیزی استفاده می کند که Dyson می نامد.جریان هوا جهت دار دقیق» برای خشک و نرم ، مو. علم پشت این کار شامل شکستن و تنظیم مجدد پیوندهای هیدروژنی در مو است که در صورت خیس بودن مو آسان‌تر انجام می‌شود و در دماهای پایین‌تر حالت دادن به مو را امکان‌پذیر می‌کند.

منبع تصویر: Dyson

@hwztech ما مسیر هوایی Dyson را در مراسم پرتاب در فرودگاه Jewel Changi به نمایش گذاشتیم. #dyson #dysonairstrait #dysonbeauty #haircare @Dyson Singapore @Dyson Engineering Beauty ♬ صدای اصلی – HardwareZone


برای کاوش عمیق‌تر در علم، وقتی مو خیس است، پیوندهای هیدروژنی درون رشته‌ها انعطاف‌پذیرتر می‌شوند. ابزارهای سبک سنتی از گرمای شدید برای شکستن این پیوندها و بازگرداندن آنها به شکل جدید استفاده می کنند. با این حال، این می تواند منجر به آسیب حرارتی قابل توجهی در طول زمان شود. Airstrait با استفاده از ترکیبی از جریان هوای کنترل شده و گرمای بهینه، وعده می دهد که این آسیب را در عین دستیابی به سبک مورد نظر به حداقل برساند. در طی یک جلسه نمایش خصوصی، یکی از اعضای تیم مهندسی Dyson به من گفت که این روش حجم و حرکت مو را بهتر حفظ می کند، که اغلب با اتوی موی سنتی از بین می رود.

  متا هدست واقعیت ترکیبی جدید Quest 3 را با قیمت 499.99 دلار آمریکا معرفی کرد (به روز شده)

ممکن است شبیه یک صاف کننده موی صاف به نظر برسد، اما اینطور نیست.

دویدن تنگه است هیپردیمیوم موتور – نسخه کوچکتر مورد استفاده در سشوار و جاروبرقی سوپرسونیک این شرکت. این موتور هوای با دمای کنترل شده را با زاویه 45 درجه هدایت می کند تا موها خشک و صاف شوند. در اصل، این یک سشوار ترکیبی است که می تواند در دو حالت استفاده شود: وقتی قفل است، به عنوان یک سشوار عمل می کند. هنگامی که باز می شود، به نظر می رسد یک صاف کننده با جت های هوا به جای صفحات. اما اگر قصد دارید سشوار سوپرسونیک خود را به نفع Airstrait متوقف کنید، به خاطر داشته باشید که این دومی از نظر قدرت و گرما با یک سشوار سوپرسونیک قابل مقایسه نیست و همچنین لوازم جانبی را کنار خواهید گذاشت. که همراه با سشوار است. .

همچنین یک صفحه نمایش LED در Airstrait وجود دارد که امکان جابجایی آسان بین حالت ها و سرعت های هوایی را فراهم می کند. را خیس این حالت سه تنظیمات از پیش تعیین شده – 80، 110 و 140 درجه سانتیگراد – را ارائه می دهد خشک حالت دارای 120 و 140 درجه سانتیگراد است. سپس وجود دارد حیرت آور حالت Style Setting که من از همان مهندس Dyson یاد گرفتم، کلیدی برای صاف نگه داشتن موهای من است.

این تنگه هوای گرم را با دمای 140 درجه سانتیگراد می دمد.

Airstrait بصری و آسان برای استفاده از جعبه است، و طرح دکمه ثابت می کند بصری است. هنگامی که روشن می شود، یک فرآیند تمیز ، 10 ثانیه ای را طی می کند تا کثیفی ها و ، ها را از دریچه ها پاک کند تا تمیز بماند. به توصیه دایسون، موهایم را به‌ویژه ریشه‌ها را در حالت قفل خشک کردم تا نیمه خشک شوند. سپس قسمتی از موهایم را برداشتم و بین بازوهایم گرفتم، کولر گازی را محکم کردم و ابزار را به آرامی از ریشه به انتها حرکت دادم. فقط یک ضربه انگشت کافی بود تا موهایم خشک، صاف و نرم شود. با این حال، یک پاس دوم یا حتی یک سوم می تواند مو را برای برخی زیباتر کند. سپس با سایر قسمت های مو تکرار می کنم.

  هوش مصنوعی Copilot ویندوز 11 چیست و چه قابلیت‌هایی دارد؟

اما شاید چیزی که من در مورد Airstrait بیشتر دوست دارم، نداشتن بوی سوختگی است که یک مشکل رایج در اتوهای تخت سنتی است. با تشکر از داخلی میله های کششیو صاف کننده هنگام صاف ، موهای من را نکشید و از نوعی تنش که همیشه احساس ناراحتی (و گاهی دردناک) می کند و باعث آسیب به مو و پوست سر می شود اجتناب کرد. تنگه هم هرگز حتی در تماس مستقیم با پوست سر یا گوش من باعث سوختگی های گاه به گاه می شود (برای کسانی که موهای خود را صاف می کنند، متوجه خواهید شد که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم). ناشران طرح.

میله های کششی تعبیه شده در بالا، کشیدن ناخوشایند مو را کاهش می دهد.

به لطف دستگاه های توزیع منحصر به فرد ارائه شده در اینجا، هرگز باعث سوختگی تصادفی نمی شود.

پس از استفاده تقریباً روزانه از آن در هفته‌های گذشته، از سهولت نگهداری از موهایم و زمان صرفه‌جویی شده با استفاده از Airstrait قدردانی کردم – در مقایسه با 30 دقیقه، به طور متوسط ​​حدود 8 تا 10 دقیقه طول می‌کشد تا موهایم را حالت بدهم. یا اینطور است که من معمولا با Supersonic و Corrale نزدیک می شوم. شاید مهم‌تر از همه، موهای من سالم‌تر به نظر می‌رسند و درخشش خود را حفظ می‌کنند، زیرا Airstrait از جریان هوای پرفشار به‌جای صفحات گرم‌شده استفاده می‌کند، که به اندازه دومی به مو آسیب نمی‌زند.

شرم آور است که Airstrait سازگاری جهانی برق ندارد.

با این حال، چند چیز وجود دارد که من احساس کردم دایسون می توانست با تنگه بهتر انجام دهد. ممکن است در این مرحله اشتباه کرده باشم، اما دوشاخه PRCD (دستگاه جریان باقیمانده قابل حمل) متصل به صاف کننده کاملاً حجیم است. اگر منصف باشیم، Dyson می‌گوید که دوشاخه PRCD به دلیل استفاده مرطوب و خشک از تنگه یک ضرورت ایمنی است، و چنین پلاگین‌هایی در وسایل برقی نزدیک آب یا بخار آب رایج است. با این حال، من طرفدار چنین پلاگین بزرگی نیستم که دائماً به آبدره هوایی متصل است.

  کاهش چشمگیر 10 درصدی فروش آیفون در قاره آسیا

اما شاید بزرگترین ناراحتی من این باشد که نمی‌توانید Airstrait را با خود در سفرهای خارجی بیاورید، زیرا با ولتاژهای مختلف سازگاری جهانی ندارد. بنابراین، گروه سنگاپور شما فقط در کشورهایی قابل استفاده است که از آن پشتیبانی می کنند 220/240 ولت نه در آنهایی که روی 100 ولت کار می کنند. مثلا ژاپن. این ناامید کننده است زیرا من واقعاً Airstrait را دوست دارم و همراهی عالی برای مراقبت از مو در هنگام سفر خواهد بود.

با وجود برخی ایرادات، Airstrait بهترین اتو مو در بازار است.  یک دوره.

با این حال، با وجود این ایرادات جزئی، من نمی توانم Airstrait را به اندازه کافی توصیه کنم. طراحی متفکرانه و فناوری پیشرفته آن را واقعاً به یکی از محصولات برتر Dyson تبدیل کرده است 799 دلار سنگاپور قیمتی که ممکن است برخی احساس کنند گران است، من فکر می کنم در نظر گرفتن زمان و هزینه صرفه جویی شده (از بازدید کمتر از آرایشگاه شما) با این خرید ارزش دارد. این واقعاً یک تغییر دهنده بازی به عنوان یک محصول زیبایی و مراقبت از مو است، تا بتوانید در خانه خود یک آرایش باکیفیت داشته باشید و در عین حال به موهایتان آسیب نرسانید.

توجه: Dyson Airstrait اکنون در فروشگاه های Dyson و همچنین فروشگاه آنلاین آن با قیمت 799 دلار سنگاپور در دسترس است.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/review-dyson-airstrait-review-best-hair-straightener-period