بررسی RingConn: آینده روشن برای حلقه های هوشمند

بررسی RingConn: آینده روشن برای حلقه های هوشمند

حلقه هوشمند RingConn

توجه: این بررسی برای اولین بار در 24 ژوئن 2024 منتشر شد.

آه، حلقه های هوشمند، تکاملی که قرار بود در پوشیدنی های هوشمند اتفاق بیفتد. اکنون، می دانم که می خواهید بگویید که این چیزها جدید نیستند، و حلقه ای که در حال حاضر بازار را رهبری می کند، حلقه اورا، در حال حاضر وارد نسل سوم خود شده است. با این حال، من مخالفت می کنم که حلقه هنوز یک دسته محصول نوظهور و دست نخورده است که توجه زیادی به آن نشده است. تنها اخیراً سامسونگ اعلام کرد که در حال توسعه یک حلقه هوشمند است، Honor نیز از این روند پیروی کرد و سپس شایعات در مورد اپل شروع به حرکت کردند. به طور ناگهانی، ممکن است تا کریسمس آینده، یک ابزار فنی کاملاً جدید و ضروری را دریافت کنیم.

من تصمیم گرفتم جلوتر از منحنی (به معنای واقعی کلمه) باشم و یکی از جدیدترین حلقه های هوشمندی را که واقعاً می توانید بخرید آزمایش کنم. Ringconاز زمانی که در نمایشگاه CES آسیا 2015 با Mota Doi روبرو شدم، دایره کاملی پیدا کرده است (هاها).

خلاصه صدور:

اگر تنها چیزی که نیاز دارید ردیابی سلامتی است، حلقه هوشمند RingConn یک مورد قانع کننده برای ساعت هوشمندی است که دارای سنسورهای پیشرفته، بینش و عمر باتری باورنکردنی است.

توجه: می‌توانید حلقه هوشمند RingConn را در سنگاپور از نمایندگی مجاز در weareready.sg، Lazada و Shopee دریافت کنید.

RingConn فوق العاده شیک و سبک است.  چراغ های حسگر نیز خیلی روشن و حواس پرت نیستند.

همانطور که مشخص است، ساعت RingConn در CES 2024 به نمایش گذاشته شد، اما این فقط یک ایده دیگر نیست – این یک محصول نهایی است که می‌توان آن را در سنگاپور خریداری کرد. یکی از نکات مهم این واقعیت بود که ساعت RingConn بر خلاف ساعت Oura Ring نیازی به اشتراک ندارد. این علاقه من را برانگیخت زیرا من طرفدار ویژگی های قفل شده در پشت دیوار پرداخت نیستم. و اگر در گذشته بررسی‌های ساعت هوشمند من را دنبال کرده باشید، می‌دانید که من اغلب از Fitbit Premium به این دلیل انتقاد می‌کنم.

بعد از یک ماه از پوشیدن RingConn، باید بگویم که آن را بیشتر از اینکه دوست نداشته باشم، دوست دارم. و اگر این سطحی است که حلقه‌های هوشمند به آن رسیده‌اند، من خوشحالم که بالاخره ساعت هوشمند را به کلی کنار می‌گذارم.

  بررسی Samsung Galaxy Buds FE: محکم و مقرون به صرفه

طرح

اما اجازه دهید این را از سر راه بردارم، بیایید به ابتدا برگردیم. RingConn هوشمند است و شیک به نظر می رسد. ساخته شده است تیتانیوم با پوشش PVDظریف و مقاوم در برابر خش است. همچنین فوق العاده سبک است و تنها 2 پوند وزن دارد 3-5 گرم (بسته به اندازه). که آن را IP68 بر روی کاغذ رتبه بندی شده است، اما من آن را با قرار دادن RingConn در معرض آب، صابون، ، ها، مواد غذایی و انفجار گاه به گاه مدفوع پوشک (اوه، شادی های والدین) بدون هیچ گونه عوارض جانبی آزمایش کرده ام.

قاب تیتانیوم با پوشش PVD به RingConn روکش مات عالی می بخشد.

من RingConn را در هر جایی که فکرش را بکنید پوشیده ام که آن را در معرض عناصر، خاک، غذا، صابون و غیره قرار داده است.  و او زنده ماند.

این می‌تواند معیاری برای آزمایش‌های حلقه هوشمند آینده باشد، زیرا برخلاف ساعت‌های هوشمند، من واقعاً انتظار ندارم که هر بار که انگشتانم کثیف می‌شوند، حلقه را از بین ببرم، به خصوص چیزی به این کوچکی که ممکن است در فضای باز گم شود. من انتظار دارم که حلقه 24/7 قابل پوشیدن باشد، به همین دلیل است که RingConn بسیار موفق بوده است.

RingConn استاندارد است سایز انگشتر از 6 تا 14آنها یک نمودار اندازه گیری مفید برای انتخاب اندازه مناسب برای من ارسال کردند. اما باید هشدار بدهم که به دلیل بیرون زدگی سنسورها متوجه شدم که بین یک چسب بسیار محکم و یک تنه بسیار شل مردد هستم. پوشیدن اندازه حلقه معمولی من به این معنی بود که حسگر را به شدت احساس می‌کردم که گاهی اوقات ناراحت کننده است. پوشیدن سایز بزرگتر به این معنی بود که حلقه اکنون فضای کافی برای چرخش آزادانه دور انگشت من دارد. در حالی که به اندازه کافی شل نیست که از بین برود، من دائماً تعجب می کنم که آیا دقت داده ها هنگام نگاه ، به آمار من آسیب می بیند یا خیر.

من خودم را بین دو اندازه حلقه دیدم، یکی از آنها کمی تنگ بود و می توانستم برآمدگی ها را حس کنم.

یا به اندازه کافی شل بود که حلقه آزادانه دور انگشتم می چرخید به طوری که سنسورها دیگر در جای خود نبودند. "بهتر" مکان ها

به گفته RingConn، حلقه هوشمند باید با سنسورهایی که در زیر انگشت قرار دارند استفاده شود تا خوانش دقیقی داشته باشد. البته از آنجایی که انگشتان همه با هم فرق دارند، ممکن است شما هم مثل من مشکل داشته باشید یا نداشته باشید. به علاوه، همه ما 10 انگشت برای انتخاب داریم.

  Tecno از سیستم تصویربرداری PolarAce رونمایی کرد که نقشه‌برداری رنگ پوست مبتنی بر هوش مصنوعی، پردازش RAW و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

ویژگی ها و تجربه برنامه

RingConn به طور شگفت انگیزی از ویژگی های غنی برای چیزی بسیار کوچک است. چهار سنسور نوری PPG (سبز و قرمز)، چهار سنسور دما، و A شتاب سنج سه بعدی. در حال ردیابی است ضربان قلب، اشباع اکسیژن خون، فشار (از طریق تغییرات ضربان قلب)، می خوابد، دمای پوست، تعداد تنفس، فعالیت (مراحل، ورزش، کالری سوزانده شده)، و حتی پیش بینی چرخه قاعدگی (از طریق اختلاف دمای پوست).

اساسا، RingConn می تواند با هر ساعت هوشمند یا ردیاب فعالیتی که من آزمایش کرده ام و غیره رقابت کند. به عنوان مثال، حتی برخی از آخرین ساعت های هوشمند پرچمدار مانند ساعت اوپو حتی شامل پشتیبانی از ویجت برای مشاهده آمارهای شما در یک نگاه، اگرچه مجبور شدم برنامه را به صورت دستی بازخوانی کنم تا آخرین آمارها را هر از چند گاهی نمایان کنم.

برنامه RingConn تمام نمودارهایی را که می خواهید برای خواب، استرس، ضربان قلب و فعالیت، مانند هر ساعت هوشمند ممتازی به شما ارائه می دهد.

برخی از ویژگی های پیشرفته شامل تشخیص چرت روزانه و پیش بینی دوره بر اساس دمای پوست است.

RingConn می‌تواند داده‌ها را با Apple Health و Google Fit متصل کرده و به اشتراک بگذارد.  امیدواریم در به‌روزرسانی‌های بعدی، ادغام‌های برنامه‌های بیشتری معرفی شوند.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، شما می توانید به صورت رایگان به تمام تحلیل های پیشرفته دسترسی داشته باشید. اگرچه امتیازات فعالیت و خواب شما را در بازی هایی مانند Fitbit و Samsung ادغام نمی کند، اما ارائه می دهد جزئیات، بینش ها و توصیه های بهداشتی شخصی شده. RingConn کاری به نام انجام می دهد تعادل سلامتی، که تمام معیارهای موجود را در یک گزارش سلامت روزانه ترسیم می کند. RingConn را برای بیش از یک هفته بپوشید، و همچنین شروع به دریافت تجزیه و تحلیل روند هفتگی خواهید کرد.

هیچ ، در خواب مانند برخی برندهای ساعت هوشمند وجود ندارد، اما RingConn نشان های پیشرفت و به اشتراک گذاری پیشرفت را با خانواده و دوستان ارائه می دهد.

چیزی که بیشتر از همه در مورد برنامه RingConn دوست داشتم این است که چگونه محرک های اصلی فعالیت را به ترتیب زمانی فهرست می کند. نوشته های مجله مانند مثل زمانی که به هدف روزانه ام رسیدم، یا زمانی که چرت زدم، یا زمانی که استرس داشتم. همچنین می توانید ورودی های دستی را اضافه کنید. نحوه ارائه اطلاعات در اینجا بسیار شخصی است و من هر روز مانند یک دفترچه خاطرات سلامتی می خوانم.

گزارش تعادل سلامت و مجله سلامت بسیار شهودی.

همه این ویژگی ها، و شما هنوز هم کامل است عمر باتری 7 روز است. و این را دریافت کنید، زیرا حلقه بسیار کوچک است، کیس شارژ 500 میلی آمپری گوشی همراه آن می تواند حلقه را شارژ کند 18 برابر بیشتراگر حلقه کاملاً تمام شود، تقریباً طول می کشد 90 دقیقه من باتری را کاملاً شارژ کردم، اما به یک روال عادت کردم که وقتی دوش می‌گیرم حلقه را در جعبه می‌گذارم تا سریع آن را شارژ کنم و باتری اکنون یک ماه کامل دوام آورده است. این اولین ابزاری است که من در تمام دوران حرفه‌ای خود به عنوان یک روزنامه‌نگار فناوری آزمایش کرده‌ام که پس از یک ماه استفاده 24 ساعته، مجبور به وصل ، کابل نبود.

  با پر شدن حافظه SSD مک بوک پرو M2 مشکل عجیبی رخ داد

هشدار و نتیجه گیری

اکنون، قبل از اینکه ساعت هوشمند خود را رها کنید و به دنبال یک حلقه هوشمند بدوید، باید انتظاراتی داشته باشم. اگر واقعاً می‌خواهید تجربه کامل ساعت هوشمند با برنامه‌ها، اعلان‌ها، پرداخت‌های بدون تماس یا ردیابی ورزش‌های بلادرنگ داشته باشید، RingConn برای شما مناسب نیست. RingConn اصلا صفحه نمایش، کنترل های روی دستگاه یا بازخورد لمسی ندارد. و در حالی که می تواند فعالیت را ردیابی کند، GPS نیز ندارد، بنابراین باید در حین اتصال به تلفن خود به داده های موقعیت مکانی تکیه کنید. حالت های تمرینی بسیار محدودی دارد، اگرچه به نظر می رسد RingConn در حال اضافه ، حالت های جدید با به روز رسانی سیستم عامل است. آمار مفیدی برای دویدن یا دوچرخه سواری معمولی، مشابه شروع دویدن از Strava دریافت خواهید کرد، اما کاربران قدرتمند از یک ردیاب ورزشی مناسب بهره مند خواهند شد.

ردیابی تمرین به شرح زیر است "بتا"اگرچه در زمانی که من از حلقه استفاده می کردم، به روز رسانی سیستم عامل وجود داشت که حالت های جدیدی را اضافه می کرد.  بدون GPS، داده های موقعیت مکانی نیاز به اتصال فعال به تلفن شما دارند.

در نهایت، برای 419 دلار سنگاپورRingConn ارزان نیست. این روزها می‌توانید یک ساعت پوشیدنی گران‌قیمت مانند Huawei Watch GT 4 را فقط با 250 دلار سنگاپور یا یک ساعت هوشمند کاملاً Wear OS مانند Xiaomi Watch 2 Pro با کمتر از 300 دلار سنگاپور تهیه کنید. با این حال، اگر قبلاً یک ساعت هوشمند دارید و تقریباً از هیچ‌یک از برنامه‌ها یا عملکردها استفاده نمی‌کنید، زیرا به هر حال همیشه تلفن خود را با خود حمل می‌کنید، RingConn یک مورد قانع‌کننده برای حلقه‌های هوشمند به عنوان یک دستگاه اختصاصی، سبک وزن و بدون مزاحم ردیابی سلامتی ایجاد می‌کند که آزاد می‌کند. مچ دست خود را دوباره به ساعت های استاندارد بپوشید. پاداش، آن را در هر دو iOS و Android کار می کند.

می‌توانید حلقه هوشمند RingConn را در سنگاپور از نمایندگی مجاز در weareready.sg، Lazada و Shopee دریافت کنید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/review-ringconn-smart-ring-health-sleep-tracking-singapore-price