بلندگوهای رومیزی جدید Creative، کوچک اما قدرتمند، Pebble X صدایی تا 60 وات ارائه می دهند


بلندگوهای رومیزی جدید Creative، کوچک اما قدرتمند، Pebble X صدایی تا 60 وات ارائه می دهند

سنگریزه خلاق

در طول سال‌ها، بلندگوهای Creative’s Pebble با مدل‌هایی مانند Pebble V3، Pebble Pro و حتی طیف هنری Creative Artisan Edition، برخی از بهترین بلندگوهای رومیزی جمع‌وجور زیر 100 دلار سنگاپور بوده‌اند. در حال حاضر، Creative به دنبال آن است که آن را با نسخه جدید به سطح بعدی برساند کایلو و سنگریزه بلندگوها

این اولین باری است که Creative بلندگوهای Pebble را با قیمت بالای 100 دلار سنگاپور عرضه می کند. THE کانال 2.0 سنگریزه 129 دلار سنگاپور در حالی که کانال 2.1 Pebble X Plus با ساب ووفر کار خواهد کرد 189 دلار. هر دو اسپیکر جدید ارائه می شوند نور RGB قابل تنظیم در کناره‌های بلندگو، بر خلاف نور حلقه‌ای قدیمی Pebble Pro در اطراف پایه.

سنگریزه خلاق

بلندگوهای سری Pebble X با جدید و بزرگتر عرضه می شوند بلندگوهای 2.75 اینچی با برد کامل، در مقایسه با درایورهای 2.25 اینچی Pebble V3 و Pebble Pro. مانند سایر بلندگوهای Pebble، رانندگان Pebble در زاویه 45 درجه کج شده است برای اطمینان از اینکه صدا برای یک صحنه صوتی متمرکز به سمت گوش شنونده پخش می شود.

Creative Pebble X Plus.  منبع: خلاق

اگر باس بیشتری دوست دارید، Pebble X Plus دارای یک ساب ووفر جمع و جور است که دارای دو رادیاتور غیرفعال است.

هر دو بلندگو با مجموعه ای از گزینه های اتصال همراه هستند، از جمله بلوتوث 5.3، USB-C و درگاه ورودی 3.5 میلی متری AUX. همچنین پورت هایی برای اتصال هدفون برای گوش دادن خصوصی و میکروفون برای ارتباط وجود دارد.

  معرفی دستگاه های جذاب MSI برنده جایزه iF Design Award 2024

این بلندگوها که به پورت USB-C رایانه شخصی وصل شده اند، تا 15 وات توان RMS دارند. حداکثر توان 30 وات. با این حال، می‌توانید با وصل ، آن به آداپتور برق USB-PD Type-C 30 وات یا بالاتر، قدرت آن را حتی بیشتر افزایش دهید. با انجام این کار، هر دو بلندگو می توانند تا 30 وات توان RMS و حداکثر توان 60 واتکه قطعا نه تنها صدا بلکه پانچ صوتی Pebble X و Pebble X Plus را نیز باید افزایش دهد.

نورپردازی RGB را می توان به طور متوسط ​​با شش تنظیم از پیش تنظیم شده از طریق دکمه کنترل بلندگو سفارشی کرد، اما برنامه Creative در رایانه شخصی و موبایل نیز برای سفارشی سازی عمیق و همچنین دسترسی به فناوری های اختصاصی Creative مانند Crystal Voice، Dialog+ و غیره وجود دارد.

قیمت و در دسترس بودن

Creative Pebble X Plus.  منبع: خلاق

سنگریزه خلاق 129 دلار سنگاپور و در فروشگاه اینترنتی Creative موجود است اینجادر حالی که Creative Pebble X Plus قیمت دارد 189 دلار و همچنین در فروشگاه اینترنتی Creative موجود است اینجا.

آنها همچنین باید به زودی در دسترس هستند Creative Flagship Store در Lazada و فروشگاه رسمی خلاق در Shopee.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-creative-pebble-x-series-desktop-speakers-singapore-price-buy-specs