بهترین جاروبرقی رباتی – HardwareZone.com.sg

بهترین جاروبرقی رباتی - HardwareZone.com.sg

بهترین ربات جاروبرقی

بهترین ربات جاروبرقی

جاروبرقی های رباتیک بهترین وسیله برای تمیز نگه داشتن خانه ها با حداقل تلاش هستند. اما همه آنها یکسان نیستند: برخی از مدل ها دارای ویژگی های تمیز ، خشک و مرطوب هستند و برخی جعبه های ، خود را خالی می کنند. همیشه جاروبرقی های روباتی وجود دارند که با بودجه های مختلف مطابقت داشته باشند، اما اگر به دنبال بهترین جاروبرقی هایی هستید که ما در HardwareZone در توصیه ، آن ها تردیدی به خود راه نمی دهیم، مدتی در کنار آن باشید و بیشتر بخوانید.

نیازها و خواسته های شخصی در مورد جاروبرقی ربات متفاوت است، اما در دسته بندی “بهترین جاروبرقی رباتیک سال 2024″، ما نه تنها به دنبال ویژگی ها، عملکرد و سهولت استفاده هستیم، بلکه به دنبال آن هستیم. طرح و نوآوری. دو معیار آخر مهم هستند زیرا در عصر جدید خانه های هوشمند، که در آن تمایز جاروبرقی های روباتی مدرن از نظر ظاهر و عملکرد برای ما دشوار است، انتخاب ما از بهترین جاروبرقی روباتی باید واقعاً از همتایان خود متمایز باشد. برای جوایز امسال، ما فقط به مدل‌هایی نگاه می‌کنیم که بین آوریل 2023 و آوریل 2024 عرضه شده‌اند که دارای قدرت مکش حداقل 5000 Pa یا بیشتر برای واجد شرایط بودن هستند.

در اینجا نامزدهای ما هستند:

توجه: اگرچه فهرست برندهای رقیب ربات جاروبرقی نسبتاً جامع است، اما بسیاری از آنها پس از در نظر گرفتن معیارهای صلاحیت فوق، کاملاً برش را انجام نمی دهند. در همین حال، برخی از برندها مانند شیائومی و روبوروک نتوانستند مدل های پرچمدار خود را برای ما ارسال کنند، در حالی که برخی دیگر قادر به ارسال واحد آزمایشی برای ما نبودند.

و برنده است…

Dyson 360 Vis Nav.

را سیستم ناوبری Dyson 360 این محصول ممکن است در دسته ای پر از مدل های جاروبرقی ربات که می تواند کارهای بیشتری مانند تمیز ، مرطوب و تمیز ، خودکار انجام دهد، برنده غیرمنتظره ای به نظر برسد. اما چند چیز وجود دارد که ما احساس کردیم این ماشین را شایسته جایگاه بالای سکو می کند.

اولی ساده است: واقعاً همینطور است لعنت یک ربات جاروبرقی خوب کاری را انجام می دهد که به بهترین شکل طراحی شده است. این تشکر است نوار قلم مو، که در تمام عرض گسترش می یابد یک جاروبرقی سنتی ربات (یعنی هر مدل دیگری در اینجا) از جاروبرقی جانبی استفاده می کند، و این تمایل دارد که ، ها را در حین تمیز ، از بین ببرد. این یک راه خوب یا موثر برای تمیز ، نیست، ناگفته نماند که برای افرادی که بینی حساسی دارند چقدر بد است.

  سامسونگ از حلقه گلکسی رونمایی کرد. اولین حلقه هوشمند برای ردیابی واقعی استانداردهای بهداشتی

سیستم 360 Vis Nav همچنین دارای بسیاری از ویژگی های خلاقانه و فکر شده مانند افزونه است. کانال جانبی این جاروبرقی دارای قابلیت جمع آوری گرد و غبار و ، تا دیوار و سیستم فیلتراسیون داخلی HEPA می باشد. Dyson به وضوح مقدار قابل توجهی از منابع تحقیق و توسعه را برای توسعه 360 Vis Nav صرف کرده است، برخلاف اکثر برندهایی که از طرح‌های خارج از قفسه شرکای ODM (تولیدکنندگان طراحی اصلی) استفاده می‌کنند.

شاید قیمت فیل موجود در اتاق 360 Vis Nav باشد. 1199 دلار سنگاپوراین یک قیمت بسیار عالی برای جاروبرقی رباتی است که دقیقاً این کار را انجام می دهد – مانند سایر مدل های با قیمت مشابه در بازار، خود را با ایستگاه اتصال تمیز نمی کند. اما نمی توان انکار کرد که این جاروبرقی Dyson نه تنها ظاهر خوبی دارد، بلکه در کاری که انجام می دهد – از بین بردن گرد و غبار و خاک از جاده – به لطف ویژگی های طراحی نوآورانه خود، بهترین است.

توجه: Dyson 360 Vis Nav از فروشگاه آنلاین Dyson با قیمت 1199 دلار در دسترس است.

جزئیات ثبت نام
مدل طرح امکانات کارایی ارزش جمع قیمت
سیستم ناوبری Dyson 360 9.0 8.5 9.0 8.0 8.5 1199 دلار سنگاپور
Ecofax Depot X2 Omni 8.0 8.5 7.0 7.5 7.5 1799 دلار سنگاپور
ربات جاروبرقی شیائومی X20 7.5 7.0 6.5 8.0 7.0 469 دلار سنگاپور
Roborock Q Revue 7.5 7.5 7.0 7.5 7.0 1099 دلار سنگاپور
Dream X30 Ultra 8.0 9.0 8.0 8.0 8.0 1899 دلار سنگاپور


برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه ارزیابی کاندیداهای خود و کسب اطلاعات در مورد تجربه ما با هر دستگاه، بررسی ها و مقالات کامل فهرست شده در بخش مراجع زیر را ببینید.

در زیر لیستی از سایر نامزدها و عملکرد آنها در یک مرور کلی آمده است.

Dreame X30 Ultra – بهترین جاروبرقی روباتی با ویژگی های تمیز ،

X30 Ultra بهترین جاروبرقی ربات Dreame است، و در حالی که بسیاری از ویژگی‌هایی را دارد که از یک مدل پیشرو که نظافت خشک و مرطوب را انجام می‌دهد، مانند تمیز ، و خشک ، خودکار پدها و کیسه گرد و غبار در ایستگاه اتصال که خاک را از جاروبرقی جمع می کند – چند چیز وجود دارد که آن را متمایز می کند.

ابتدا، برس غلتکی وکیوم دارای سرهای برشی است که Dreame آنها را می نامد برس سه تکه ضد گره خوردگی این به از بین بردن موهای درهم و برهم کمک می کند تا بتوان آنها را در کیسه گرد و غبار قرار داد. این به خوبی برس غلتکی Dyson 360 Vis Nav کار نمی کند، اما راه حل بسیار بهتری نسبت به جاروبرقی های ربات دیگر است. اما ما حتی بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتیم که چگونه ایستگاه اتصال نه تنها پدها را تمیز می کند، بلکه آنها را در آب داغ تا 100 درجه فارنهایت می شویید. 60 درجه سانتی گرادهمه این ویژگی ها به قیمت شگفت انگیز X30 Ultra اضافه می شود 1899 دلار سنگاپور هر چند

  The best 7.7 sale picks from Amazon, Lazada, Shopee and more in Singapore 2024

مانند Ecovacs Deebot X2 Omni، Dreame X30 Ultra نیز به شما اجازه می دهد تا به پروژه بپردازید. پخش زنده از طریق دوربین خود با استفاده از برنامه Dreamehome – تبدیل آن به یک دوربین امنیتی خانگی قابل حمل. اینکه آیا این عملکرد برای شما مهم است یا خیر، یک موضوع انتخاب شخصی است. با این حال، ما آن را یک ویژگی جدید می دانیم.

توجه: X30 Ultra در فروشگاه اینترنتی Dreame موجود است.

جاروبرقی رباتیک شیائومی X20 – بهترین ربات جاروبرقی اقتصادی

جاروبرقی ربات این عنوان متعلق به ربات جاروبرقی X20+تفاوت اصلی آن با X20 این است که پرچمدار دارای فن مکش قوی تری است. (6000 Pa در مقابل 5000 Pa) این دستگاه علاوه بر کیسه گرد و غبار در جایگاه اتصال خود، می تواند گرد و غبار را درون آن خالی کند.

در غیر این صورت، X20 برای بسیاری از جاروبرقی های ربات ایستگاه داکینگ امروزی غیرمعمول است: می تواند هم تمیز ، خشک و هم مرطوب را انجام دهد و پس از هر جلسه موپ های مرطوب خود را خشک می کند. به طرز عجیبی، آنها با چرخاندن سرهای پاک کننده روی سینی تمیزکننده همراه خشک می شوند و نه با هوای گرم. ما متوجه شدیم که موبرها به این روش خشک می شوند، و اگرچه پس از استفاده روزانه از X20 به مدت یک هفته، بوی ماندگاری وجود ندارد، احساس می کنیم هوای گرم از نظر بهداشتی کار خود را بهتر انجام می دهد. از نظر جاروبرقی، می توان گفت X20 در اینجا نیز ضعیف ترین است. غلتک ها بسیار مستعد گره خوردن مو هستند که می تواند نگهداری را خسته کننده (و منزجر کننده) کند.

به طور کلی، ربات وکیوم X20 شیائومی یک موفقیت بزرگ است ربات تمیز کننده بدون زواید و برای او 469 دلار سنگاپور قیمت آن را منعکس می کند. ممکن است در مقایسه با دیگر نامزدهای اینجا، ویژگی ها یا عملکرد تمیز کنندگی زیادی نداشته باشد، اما این قیمت قطعا X20 را برای خریداران با بودجه جذاب می کند.

توجه: جاروبرقی ربات شیائومی X20 در بازار موجود است لازاده و شوپی.

Ecofax Depot X2 Omni

Deebot X2 Omni پرچمدار ربات تمیزکننده مرطوب و خشک Ecovacs است. این دستگاه دارای یک ایستگاه اتصال کامل است که نه تنها به طور خودکار سطل ، جاروبرقی را خالی می کند، بلکه لنت های تمیز کننده دستگاه را نیز تمیز و خشک می کند. برس غلتکی جاروبرقی به لطف طراحی بدنه مربعی آن، از نظر عرض پس از Dyson 360 Vis Nav در رتبه دوم قرار دارد. این طراحی همچنین به ربات اجازه می دهد تا بهتر به گوشه ها برسد و کنار دیوارها را تمیز کند.

  خبر خوب برای کاربران قدیمی مک بوک؛ Sonoma خود را با این ترفند به روز کنید

در آزمایش‌های ما، Deebot X2 Omni کار خوبی برای تمیز ، خاک و ،‌های کوچک باقی مانده روی زمین انجام می‌دهد. با این حال، ما متوجه شدیم که ناوبری هوش مصنوعی عملکرد X2 Omni در بهترین حالت نامنظم است و باعث می شود جاروبرقی به طور متناقض در سطح زمین حرکت کند و به نظر می رسد جهت روشنی ندارد. در حالی که در نهایت به نظر می رسد که در پایان کل منطقه ترسیم شده را پوشش می دهد، درک اینکه الگوریتم آن چه کار می کند دشوار است. حتی در نواحی باز و بدون مانع، چرخش های عجیبی می گیرند و مسیرهای به ظاهر تصادفی را دنبال می کنند. با این حال، ما دوست داریم که ایستگاه داک هنگام بازگشت خلاء با هوای گرم خشک شود، که به کاهش رشد قالب و بوی نامطبوع از پدهای تمیزکننده کمک می کند.

X2 Omni به‌عنوان یک ربات پرچم‌دار با ایستگاه اتصال، قیمت بالایی دارد. 1799 دلار سنگاپور، چیزی که آن را به یکی از گران‌ترین جاروبرقی‌های روباتی تبدیل می‌کند که دارای ایستگاه اتصال است، اینجاست.

توجه: Ecovacs Deebot X2 Omni در دسترس است لازاده و شوپی.

Roborock Q Revue

Roborock Q Revo یک ربات جاروبرقی با رده متوسط ​​است که جایگاهی غیرمتعارف در خط تولید Roborock دارد. اگرچه به دور از بودجه پسند است 1099 دلار سنگاپوربسیاری از ویژگی های مشابهی را ارائه می دهد که فقط می توانید در نمونه های گران قیمت آن پیدا کنید – Roborock Q Revo Max V و اس 8 پرو اولترا.

اساسا Roborock Q Revo یک ربات جاروبرقی هیبریدی و پاک کننده است. مانند همه مدل‌های اینجا (به جز Dyson 360 Vis Nav)، یک ایستگاه تخلیه خودکار دارد که از آلودگی‌های جمع‌شده خلاص می‌شود و تمیز ،، خشک ، و پر ، مجدد اجزای پاک‌کن را مدیریت می‌کند.

طراحی Q Revo اجازه می دهد تا پدهای تمیز کننده را بلند کنید 7 میلی متر خارج از زمین – به نظر می رسد 5 میلی متر در اکثر جاروبرقی های روبات دیگر رایج ترین است. این به آن اجازه می دهد که مثلاً از یک کف سخت به مناطق فرش شده و همچنین موانع بالاتر از حد معمول مانند میله های درهای کشویی روی زمین حرکت کند.

با این حال، قدرت مکش آن با قدرت جاروبرقی های دیگر قابل مقایسه نیست – شاید فقط بهتر از Xiaomi Robot Vacuum X20. با این حال، با یک رویکرد روشمندتر برای جابجایی بین وسایل خانه، این امر را جبران می کند، و از حرکات آشفته “روباتیک کشیدن” که در برخی مدل های دیگر دیده ام، صرفه جویی می کند. اگرچه برس کناری تا حدودی با گوشه ها مشکل دارد، اما برای تمیز ، سبک کافی است.

توجه: Roborock Q Revo در وب سایت Roborock موجود است.

منابع:

(این مقاله بخشی از یک مجموعه 16 قسمتی در مجموعه محتوای جوایز فناوری 2024: انتخاب ویرایشگر است.)

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/feature-best-robot-vacuum-cleaner