به روز رسانی Abyss برای Diablo Immortal چالش ها، رون ها و آیتم های جدیدی را اضافه می کند

به روز رسانی Abyss برای Diablo Immortal چالش ها، رون ها و آیتم های جدیدی را اضافه می کند

به روز رسانی Abyss برای Diablo Immortal چالش ها، رون ها و آیتم های جدیدی را اضافه می کند

آپدیت جدید زنده است!  (منبع تصویر: بلیزارد انترتینمنت)

در صورتی که آن را از دست دادید، بلیزارد انترتینمنت آخرین به روز رسانی اصلی خود را برای آن معرفی کرده است Diablo Immortal، که به آن “پرتگاه پیچ خورده” می گویند. این آپدیت بازی را وارد مرحله جدیدی از داستان Age of Unmake می کند.

این به‌روزرسانی یک سیستم رونی توسعه‌یافته، آیتم‌های افسانه‌ای جدید، جواهرات، و فعالیت‌های جدید آخر بازی را از جمله موارد دیگر معرفی می‌کند.

پرتگاه پیچ خورده.  (منبع تصویر: بلیزارد انترتینمنت)

اولین مورد در به روز رسانی، مقدمه است لبه ابیسال و ارببان. اینها چالش‌های کاملاً جدیدی هستند که در آن بازیکنان باید شیاطین را بکشند و در عین حال از موجودات مرگباری مانند Breath of Fear اجتناب کنند. در Abyssal Verge، بازیکنان در یک جهان باز هیولاها را در گروه‌های حداکثر چهار نفره شکار می‌کنند. آنها باید تا آنجا که ممکن است هیولاها را در یک منطقه امن تعیین شده قبل از پایان دادن به آخرین رویارویی با رئیس بکشند.

برای اورایبان، چالش نسبتاً ساده است. این مدل از حالت بازی Purge the Depths ساخته شده است، که در آن گروه‌های حداکثر چهار نفره برای جمع‌آوری سینه‌های هر چه بیشتر با ساعت مسابقه می‌دهند. شکار؟ آخرین بازی شطرنج ظاهر می شود و بازیکنان 30 ثانیه فرصت دارند تا آن را در حالی که توسط رئیس شکست ناپذیر آواتار ترور تعقیب می شوند، پیدا کنند. تکمیل چالش‌ها می‌تواند عناوین ران جدیدی را به Legendary Gear اضافه کند.

در مورد رونز، سیستم رونی این به بازیکنان اجازه می دهد تا آزادانه تجهیزات خود را با قرار دادن ران های موجود به صورت قطره ارتقا دهند و راه جدیدی برای افزایش آمار شما باز کند. سطوح ران بالاتر می تواند عناوین Rare و Legendary را برای ارتقاء بیشتر دنده باز کند.

  با بازگشت CEE 2024 در پایان ماه مه، از معاملات خوب فناوری استفاده کنید

سایر موارد اضافه شده به بازی شامل سه Legendary Gems جدید، افزایش سطح دشواری Inferno تا Inferno III و رویدادهای با زمان محدود مانند Nightmare Manifest، بهبود کیفیت زندگی (QOL).و بسیاری از آیتم های افسانه ای جدید در همه کلاس ها. این شامل کلاس کاملاً جدید Storm است که اخیراً معرفی شده است.

این به روز رسانی در حال حاضر فعال است و بازیکنان می توانند چالش های کاملاً جدید را اکنون تجربه کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی، پست رسمی وبلاگ را بررسی کنید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-diablo-immortal-abyss-update-blizzard-activision-mobile-gaming