به روز رسانی Samsung One UI 6.1 بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید!


برخی معتقدند که مدرنیزاسیون یک رابط کاربری 6.1 قرار است تنها به چند پیشرفت کوچک دست یابد. با این حال، اسکرین شات های لو رفته از این آپدیت نشان می دهد که سامسونگ برنامه های زیادی برای مشتریان و طرفداران خود دارد.

اگرچه این روزها صاحبان گوشی های سامسونگ به روز رسانی جدیدی دریافت کرده اند One UI 6.0 این است، اما سامسونگ مدت زیادی است که روی به‌روزرسانی بعدی این رابط کاربری کار می‌کند یک رابط کاربری 6.1 و قصد دارد آن را با تغییرات بزرگ به ارمغان بیاورد.

به روز رسانی جدید One UI 6.1

در ابتدا فرض بر این بود که این به روز رسانی تنها لیست کوچکی از تغییرات و پیشرفت ها را در رابط کاربری به همراه خواهد داشت.اما به نظر می رسد که غول فناوری کره ای علی رغم بهبود تجربه کلی محصولات خود، خواهان تعداد زیادی ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی است. همچنین نمایش دهید

این رویکرد کاملاً منطقی است، زیرا در سال 2024 تعداد زیادی از قابلیت ها و ویژگی های دستگاه های تلفن همراه مبتنی بر فناوری های نوظهور بسیار محبوب خواهد بود. سازمان عفو ​​بین الملل شما وابسته خواهید شد

یک به روز رسانی UI 6.1 و بسیاری از ویژگی های جدید و جالب

اسکرین شات های لو رفته از یک رابط کاربری 6.1 این نشان می دهد که سامسونگ روند توسعه این به روز رسانی رابط کاربری را تا حد زیادی پیش برده است و ممکن است ماه آینده شاهد رونمایی از گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس 24 باشد. یک رابط کاربری 6.1 بیا با هم باشیم

یک به روز رسانی UI 6.1 و بسیاری از ویژگی های جدید و جالب

به هر حال، به‌روزرسانی بعدی رابط کاربری برای محصولات سامسونگ قرار است ویژگی هایی مانند امکان ایجاد تصویر پس زمینه با کمک هوش مصنوعی (مانند آنچه در گوشی های سری پیکسل 8 دیدیم) ارائه شود.

  لنوو از لپ تاپ قدرتمند Yoga Book 9 رونمایی کرد; طراحی خلاقانه با دو صفحه نمایش تاشو و قابل چرخش

یک به روز رسانی UI 6.1 و بسیاری از ویژگی های جدید و جالب

برای گزارش دادن Wccftechیکی دیگر از ویژگی های خوب یک رابط کاربری 6.1 این به کاربر اجازه می دهد تا اشیاء را در تصویر جابجا کند و حتی تصویر را فراتر از مرزهای گرفته شده گسترش دهد. علاوه بر این، کاربر می تواند سوژه را از یک تصویر به تصویر دیگر منتقل کند.

در رابط کاربری یک رابط کاربری 6.1، درخواست ، یادداشت سامسونگ گزینه هایی مانند قالب بندی خودکار متون طولانی و تبدیل آنها به متن های کوتاه و قابل فهم را دارد.

یک به روز رسانی UI 6.1 و بسیاری از ویژگی های جدید و جالب

قابلیت جذابی مانند ترجمه فوری تماس های دریافتی نیز در نسل جدید گوشی های سامسونگ ظاهر شده است. این قابلیت برای افرادی که تماس های بین المللی زیادی دارند یا می خواهند با فردی خارج از کشور ارتباط برقرار کنند بسیار مفید است و به آنها اجازه می دهد تا به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم چیزی شبیه به این است لغو شدن سر و صدا این به کاربر این امکان را می دهد که صدای فرد مقابل را به صورت ایزوله و به درستی در محیط های پر سر و صدا بشنود.

در این رابطه بخوانید:

– به روز رسانی One UI 6.1 سامسونگ به سالم نگه داشتن باتری گوشی شما کمک می کند

بر اساس اسکرین شات ها و ذکرها، گفتن آن آسان است یک رابط کاربری 6.1 تنها به یک آپدیت کوچک در رابط کاربری محصولات سامسونگ محدود نمی شود، بلکه این غول کره ای می خواهد سطح جدیدی از تجربه کاربری و قابلیت های مبتنی بر هوش مصنوعی را به مشتریان خود ارائه دهد.

  Singtel برنامه Cyber ​​Elevate را برای تقویت مهارت های سایبری SME ها راه اندازی می کند

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/smartphone/48667-one-ui-6-will-offer-bunch-of-ai-powered-features