به زودی امکان استفاده از هدست پلی استیشن VR2 در سیستم های خانگی فراهم می شود


سونی قصد دارد در آینده نزدیک از سیستم های خانگی پشتیبانی کند کامپیوتر به هدست های واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر 2 علاوه بر این، این شرکت امروز اعلام کرد که این ویژگی در حال حاضر در مرحله آزمایش و ارزیابی است. اگر این قابلیت به هدست اضافه شود پلی استیشن وی آر 2این محصول سونی می تواند رقیبی قدرتمند برای هدفون باشد متا کوئست 3 و نشانگر LED در سیستم های خانگی

هدفون پلی استیشن وی آر این هدست که در سال 2016 عرضه شد، یکی از بهترین و راحت ترین هدست های VR در بازار بود. تنها مشکل این هدست اتصال چند کابل به آن است. خوشبختانه سونی این نقص را در هدست برطرف کرده است PSVR2 ثابت شده و اکنون فقط یک کابل برای استفاده از آن نیاز است USB C با کنسول پلی استیشن 5 تماس بگیرید به نظر می رسد سونی برای محبوبیت بیشتر این هدست واقعیت مجازی پا را فراتر گذاشته و این بار دیگر نیازی به استفاده از کنترلر برای اجرای بازی روی آن نخواهد بود.

مطابق با GameSpotسونی امروز اعلام کرد که به زودی پشتیبانی از سیستم خانگی را به هدست اضافه خواهد کرد پلی استیشن وی آر 2 اضافه می شود که با استفاده از این قابلیت، کاربران می توانند بازی های انحصاری ارائه شده در سیستم های خانگی را با استفاده از این هدست انجام دهند. این ویژگی محدودیت این هدست ها را که نیاز به استفاده از کنترلر پلی استیشن 5 دارد را نیز برطرف می کند.

سونی اعلام کرد که در حال حاضر در حال آزمایش و ارزیابی این ویژگی است و امیدوار است در سال 2024 آن را در اختیار کاربران قرار دهد. این شرکت همچنین اعلام کرد که این ویژگی را به هدفون اضافه می کند. PSVR2به علاوه بازی های کنسولی PS5که باعث می شود از بازی ها پشتیبانی کند کامپیوتر خواهد بود.

  با اولین مادربرد گیمینگ تمام چینی با طراحی عجیب آشنا شوید

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/49725-playstation-vr-2-pc-games-support-2024