تشخیص MSI برای کیف پول های سری PANO؛ نمای پانوراما از سخت افزار سیستم شما!

تشخیص MSI برای کیف پول های سری PANO؛  نمای پانوراما از سخت افزار سیستم شما!

MSI به تازگی از نسل جدید قاب های سری PANO رونمایی کرده است که طراحی بسیار جذابی دارند و با شیشه 4 میلی متری احاطه شده اند تا دید پانوراما از قاب Duran را در اختیار گیمرها قرار دهند. این کیف های زیبا در رنگ ها و ویژگی های مختلف در بازار موجود خواهند بود. جزئیات بیشتر را در شهر سخت افزار بخوانید.

این روزها MSI با معرفی کیس های جدید طراحی سنتی این قطعات را تغییر می دهد و قاب های سری PANO نیز تعریف جدیدی برای نمایش دستگاه های داخل قاب به ارمغان می آورد. جلوی شیشه ای پانوراما به همراه نورپردازی ARGB زیبایی این سری کیس ها را دو چندان می کند.

msi-pano-2.jpg

MSI در متریال این کیس ها تا حد امکان و در تمامی جهات از شیشه استفاده کرده است. استفاده از شیشه سکوریت 4 میلی متری به شما این امکان را می دهد که سخت افزار داخل کیس را از هر زاویه ای ببینید.

این کیس با مادربردهای ATX و Micro-ATX سازگار است و امکان مدیریت آسان کابل را در فضای پشت کیس فراهم می کند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، MSI دو محفظه بزرگ به عمق 90 میلی متر در پشت این مادربرد تعبیه کرده است تا میزان کابل ها از چشم کاربران پنهان بماند.

msi-pano-2.jpg

در قسمت جلویی کیس نیز استفاده از کاورهای مخصوص میزان کابل ها را از چشم کاربران پنهان می کند. این کیس ها را می توان بدون استفاده از یک پیچ نیز مونتاژ کرد. MSI همچنین به فکر سیستم تهویه این کیس بوده و می توان چندین فن را در تمامی جهات این کیس نصب کرد. فیلترهای گرد و غبار نیز از آسیب دیدن تجهیزات شما جلوگیری می کنند.

  پلاستیک، شیشه، فلز یا سرامیک؟ کدامیک برای بدنه گوشی انتخاب بهتری است؟

طبق گزارش techpowerup، کیس های سری MSI MAG PANO 100 PZ از امکان نصب کارت گرافیک به صورت عمودی با اهرمی برای تحمل وزن بالای کارت های گرافیک پشتیبانی می کنند. این کیس می تواند سه رادیاتور 360 میلی متری را به طور همزمان در خود جای دهد و فضای کافی را برای گیمرهای عاشق کولرهای مایع فراهم می کند.

کیس MAG PANO 100 PZ علاوه بر ظاهری زیبا، مونتاژ سیستم را نیز آسان می کند. سری MAG PANO 100 PZ در چهار مدل مختلف عرضه می شود. دو مدل MAG PANO 100R PZ و MAG PANO 100R PZ WHITE با سه فن 120 میلی متری ARGB در کناره و یک فن 120 میلی متری ARGB در پشت به بازار عرضه شد.

علاوه بر این دو مدل MAG PANO 100L PZ و MAG PANO 100L PZ WHITE داریم که بدون فن هستند و انعطاف بیشتری در استفاده از سیستم خنک کننده ارائه می دهند. جزئیات بیشتری از قیمت و زمان عرضه این کیس ها منتشر نشده است.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/case/51311-msi-unveils-new-pano-series-pc-cases