جبرا هدفون های جدید Elite و پایان خط Elite خود را در همان روز معرفی کرد

جبرا هدفون های جدید Elite و پایان خط Elite خود را در همان روز معرفی کرد

جبرا هدفون‌های پرچم‌دار جدید Elite و پایان خط تولید Elite خود را در همان روز معرفی کرد.

توجه: این مقاله برای اولین بار در 14 ژوئن 2024 منتشر شد.

Jabra Elite 10 Gen 2 با قاب هوشمند LE Audio.  منبع تصویر: جبرا

واقعاً روز عجیبی است که یک برند نسل بعدی محصول پرچمدار خود را معرفی می کند و تصمیم به تعطیلی همان خط تولید را در همان زمان می گیرد.

شرکت مادر جبرا GN من دو بیانیه مطبوعاتی در 11 ژوئن صادر کردم. ابتدا اعلام کنید نسل دوم Active Elite 8 و Elite 10 هدفون. همانطور که از نامگذاری پیداست، اینها به‌روزرسانی‌های مستقیم Elite 8 Active و Elite 10 موجود هستند. مدل‌های Gen 2 اساساً ویژگی‌های یکسانی دارند، اما در کل بهبود یافته‌اند. این یعنی تنظیم صدای فضایی بهتر، عملکرد بهتر حذف نویز فعال، آ از طریق حالت طبیعی تر بشنوید، و تماس های صوتی واضح تر با 6 میکروفون.

جالب ترین به روز رسانی در هدفون نیست، بلکه در جعبه شارژ است. گفته می شود اولین کیس هوشمند LE Audio در جهانJabra کیس شارژ استاندارد خود را به یک آداپتور جهانی LE Audio تبدیل کرده است. از کلیپ بورد پشتیبانی می کند دو کابل USB-C و 3.5 میلی متر، به آن اجازه می دهد تقریباً به هر منبع صوتی مدرن متصل شود. سپس به صورت بی سیم از طریق هدفون شما پخش می شود بلوتوث صوتی LE. از LE Audio استفاده شده است رمزگذاری LC3که صدایی با کیفیت بالا را از طریق کدک استاندارد بلوتوث SBC ارائه می کند.

بلافاصله پس از عرضه ایربادهای جدید، اعلام شد که GN به طور کامل کسب و کار خود را متوقف خواهد کرد. نخبه و او صحبت می کند GN قول داده بود که خدمات و پشتیبانی مشتریان را «برای چندین سال» ادامه دهد، اما عدد واقعی ارائه نکرد.

  Voici toutes les fonctionnalités Samsung Galaxy AI de la série Galaxy S24 au lancement

طبق بیانیه مطبوعاتی، Elite و Talk حدود 80 درصد از تجارت مصرف کننده GN را تشکیل می دهند. 20 درصد باقی مانده متعلق به طوطی آبی به جای آن، برند فرعی به کسب و کار سازمانی منتقل می شود. این در واقع به این معنی است که GN به طور کامل از بازار مصرف خارج خواهد شد.

پیتر کارلسترومر، مدیر عامل GN Store Nord، گفت: «تصمیم به کاهش تدریجی خطوط تولید Elite و Talk بخشی از تعهد ما برای تمرکز بر بازارهای جذاب است که در آن می‌توانیم به رشد سودآور و بازدهی قوی دست یابیم.

ما ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم حتی در چالش‌برانگیزترین دسته‌ها با فناوری و نقاط قوت خود در ارائه محصولات خود به بازار رقابت کنیم. با این حال، بازارها در طول زمان تغییر کرده‌اند و امروزه ما معتقدیم که نمی‌توانیم در مقایسه با بسیاری از فرصت‌های موجود در کسب‌وکارهای شنوایی، سازمانی و بازی، به بازگشت سرمایه‌ای منصفانه دست یابیم.

اگر از مظنه بالا می‌پرسید که کسب‌وکار بازی GN متعلق به چه چیزی است، آن‌ها مالک آن هستند زنجیر استیل.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-jabra-elite-earbuds-le-audio-end