خاویار دوباره به اپل رفت. این بار ویژن پرو با رنگ طلایی و چرم!


خاویار او دوباره دست به کار شد و تصمیم گرفت یک گجت تکنولوژیک دیگر را به لیست محصولات لوکس و گران قیمت خود اضافه کند. جدیدترین نوآوری های مهندسان و طراحان خاویار هدست واقعیت افزوده ویژن پرو اپل است و حتی نسخه معمولی آن به لطف قیمت ۳۵۰۰ دلاری آن ارزان نیست.

نام تجاری خاویار که در ساخت نسخه های لوکس دستگاه های معروف دنیای فناوری شهرت دارد، اخیرا تصمیم گرفته تا وارد عرصه جدیدی شود و اکنون محصولات دنیای واقعیت مجازی (واقعیت مجازی(و واقعیت افزوده)AR) دستکاری ،

نسخه لوکس و گران قیمت هدست ویژن پرو از شرکت Caviar

در همین راستا این شرکت از نسخه لوکس هدست اپل ویژن پرو روکش شده با طلای 18 عیار رونمایی کرد و قصد دارد سال آینده آن را با قیمتی شگفت انگیز روانه بازار کند. نکته جالب این است که نسخه معمولی این هدفون است ویژن پرو اپل آن را با قیمت 3499 دلار عرضه کرد و به خودی خود یک دستگاه گران قیمت محسوب می شود.

نسخه لوکس گران ترین محصول ساخت اپل!

بر اساس اطلاعاتی که او منتشر کرد خاویارنسخه لوکس ویژن پرو دارای هدبند چرمی است کانولی روکش طلایی آن از عینک های تام فورد و ماسک های اسکی گوچی الهام گرفته شده است.

نسخه لوکس و گران قیمت هدست ویژن پرو از شرکت Caviar

در توضیحات این هدست AR لوکس از راه رسید:

با قضاوت بر اساس واکنش کاربران نسخه ویژن پرو، به نظر می رسد که برخی از آنها هنگام استفاده از این دستگاه نمی خواهند چشمان خود را در معرض نمایشگر خارجی قرار دهند. در صورت استفاده از نسخه خاویار هدست ویژن پرو، شما می توانید حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

در این رابطه بخوانید:

  تاریخچه کامل پردازنده گرافیکی و کارت گرافیک

– مجلل ترین آیفون 15 جهان از قطعات واقعی شهاب سنگ ساخته شده است. غیرممکن 9 هزار دلار!

برای گزارش دادن ماکرومورهاهمانطور که در تصاویر هدفون است Vision Pro CVR Edition دیده می شود، از جمله خاویار او علاوه بر استفاده از مواد گران قیمت برای ساخت این محصول، تصمیم گرفت درب بیرونی روی آن نصب کند. در صورت بسته شدن، این قسمت می تواند صفحه نمایش خارجی Vision Pro را بپوشاند و از حریم خصوصی کاربر محافظت کند.

نسخه لوکس و گران قیمت هدست ویژن پرو از شرکت Caviar

هدفون لوکس مورد بحث تنها در 24 نسخه تولید شده است و احتمالاً از اوایل سال 2025 در دسترس خواهد بود. سایت های شریک و نزدیک به خاویار اشاره می کند که ابزار AR مورد مورد بحث را می توان با قیمتی در حدود 40000 دلار سفارش داد.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/wearable/50056-caviar-18-karat-gold-custom-apple-vision-pro