خبر بد برای بازیکنان این بازی محبوب استیم به پایان سفر خود رسیده است


یک خبر بد برای گیمرها، یکی دیگر از بازی های محبوب تاریخ استیم که ده سال پیش منتشر شد، به پایان رسید. در همین راستا Valve با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به پشتیبانی خود از Counter-Strike: Global Offensive پایان داده است و کاربران باید به سراغ نسخه جدید این سری فراموش نشدنی بروند. جزئیات بیشتر را در شهر سخت افزار بخوانید.

طبق آگهی بازی های داخل چند ماهی از عرضه Counter Strike 2 می گذرد و حالا Valve پشتیبانی از نسخه قدیمی این بازی را متوقف کرده است. البته بازی Counter-Strike: Global Offensive همچنان قابل بازی است و فقط به عنوان یک محصول قدیمی برای بازیکنان وفادار به نسخه قدیمی در دسترس است.

csgo-2.jpg

CSGO را می توان یکی از تاثیرگذارترین و مهم ترین بازی های تیراندازی اول شخص آنلاین تاریخ دانست. این بازی دارای صدها هزار بازیکن، مسابقات ورزشی الکترونیکی چند میلیون دلاری، بازار پوست میلیارد دلاری و یک جامعه عظیم است.

از سوی دیگر، CSGO برای بازیکنان غیرحرفه ای و معمولی نیز گزینه خوبی در نظر گرفته می شد، زیرا فرآیند یادگیری چندان سخت نبود و مسابقه سرگرم کننده بود. استیم در صفحه بازی CSGO نوشت که نسخه قدیمی بازی مذکور تفاوت آشکاری با گذشته ندارد اما دیگر از حالت خواستگاری پشتیبانی نمی کند.

برای بیش از یک دهه، CSGO بارها و بارها از سایر بازی های تیراندازی پیشی گرفته است و بر استیم و جامعه بازی های رایانه های شخصی تسلط پیدا کرده است و در سطح جهانی به عنوان یکی از بهترین بازی های تیراندازی اول شخص شناخته می شود. در همین حال، بازی های قابل توجهی مانند Battlefield، Call of Duty و Rainbow Six هر سال نسخه جدیدی را منتشر می کنند.

  طبق گزارش ها، هواوی در حال آماده شدن برای عرضه یک گوشی هوشمند تاشو سه گانه قبل از سامسونگ است

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/48972-valve-moving-on-from-csgo