رویدادهای فناوری کسب و کار: نوامبر – HardwareZone.com.sg


رویدادهای فناوری کسب و کار: نوامبر

دکتر Lim Joo Ghee، مدیر دانشکده مهندسی برق و الکترونیک در پلی تکنیک سنگاپور، Soh Wai Wah، مدیر و مدیرعامل پلی تکنیک سنگاپور، Chen Ru Shen، رئیس Hangzhou ShenHao Technology Co., Ltd.  و هایدی چن، مدیرعامل ShenHao سنگاپور با ربات ضدعفونی کننده هوشمند اسپری داخلی در کنفرانس شبکه های صنعتی منطقه ای (RINC) 2023. منبع تصویر: پلی تکنیک سنگاپور.

پلی تکنیک سنگاپور مرکز توسعه راه حل های رباتیک را با مشارکت ShenHao راه اندازی کرد

پلی تکنیک سنگاپور یک مرکز توسعه راه حل های رباتیک (RSDC) را با مشارکت ShenHao (سنگاپور) Pte Ltd، شرکت تابعه محلی ShenHao Technology راه اندازی کرده است. RSDC با وسعت 160 متر مربع به تجهیزات و سیستم های ShenHao برای انجام تحقیقات در زمینه های رباتیک، اتوماسیون و فناوری های مرتبط مجهز خواهد شد.

منبع تصویر: OVHcloud

OVHcloud پایدارترین مرکز داده خود را در آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور راه اندازی کرد

OVHcloud از راه اندازی دومین مرکز داده خود در سنگاپور خبر داد که با به کارگیری کامل فناوری خنک کننده آبی OVHcloud مجهز به بهترین شاخص های پایداری در کلاس است. این دارای یک سیستم خنک کننده آب است که در یک قفسه عمودی ادغام شده است که برای تسهیل خنک سازی در سطح سرور طراحی شده است و نیاز به تهویه مطبوع در اتاق سرور را از بین می برد و مزایای قابل توجهی از نظر هزینه و اثرات زیست محیطی دارد. در عین حال، این طراحی خنک‌سازی دقیق و کارآمد را نیز ممکن می‌سازد، به طوری که تنها یک لیوان آب برای خنک ، سرور OVHcloud به مدت 10 ساعت طول می‌کشد در حالی که بسیاری از سرورهای موجود در بازار به هفت برابر آب بیشتر نیاز دارند.

  سامسونگ می تواند پنل OLED جدیدی را برای گوشی های گلکسی 2025 عرضه کند

منبع تصویر: Salesforce.

تحقیقات Salesforce نشان می دهد که 84٪ از رهبران کسب و کار در سنگاپور نگران هستند که کسب و کار آنها مزایای هوش مصنوعی را از دست بدهد.

Salesforce اخیراً خود را منتشر کرده است وضعیت داده ها و تجزیه و تحلیل گزارشی که نشان می‌دهد 84 درصد از رهبران کسب‌وکار در سنگاپور نگران این هستند که شرکت‌هایشان مزایای هوش مصنوعی را از دست بدهند، با همین تعداد از رهبران تحلیلی و فناوری اطلاعات در سنگاپور می‌گویند که پیشرفت در هوش مصنوعی مدیریت داده‌ها را در اولویت قرار می‌دهد. با این حال، تنها 38 درصد از رهبران کسب و کار به صحت داده های خود اطمینان دارند.

مطالعه SAP Concur نشان می‌دهد که مسافران تجاری سنگاپور آمادگی بیشتری برای ورود به جاده‌ها دارند

یک مطالعه SAP Concur دریافتند که سفر کاری در حال بازگشت است، به طوری که 67 درصد از پاسخ دهندگان در سنگاپور گفته اند که بسیار مایل به سفر تجاری هستند. علیرغم احتمال بیشتر سفر، 95 درصد از مسافران تجاری سنگاپور انتظار دارند که در صورت تضاد با نیازها یا ارزش هایشان، گزینه رزرو سفر خارج از خط مشی شرکت را داشته باشند. متأسفانه، نه نفر از هر ده مسافر تجاری به سنگاپور گفتند که سفرهای کاری آنها قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته است، که رایج ترین تأثیر آن کاهش بودجه سفر است.

منبع تصویر: توکو

مطالعه ای توسط توکو نشان می دهد که مصرف کنندگان سنگاپور نسبت به 12 ماه قبل در کشف کلاهبرداری ها مطمئن تر هستند.

تحقیق از شرکت فناوری توکو مستقر در سنگاپور نشان می‌دهد که از هر چهار مصرف‌کننده سنگاپور، سه نفر در تشخیص تماس‌های کلاهبرداری و پیام‌های متنی نسبت به ۱۲ ماه پیش، به لطف ابتکارات آموزشی که آنها را به دانشی برای شناسایی مؤثر و خنثی ، کلاهبرداری‌ها مجهز کرده است، اطمینان بیشتری دارند. این مطالعه همچنین نشان داد که وقتی نوبت به سؤالات فوری در مورد پرداخت یا تأمین مالی می رسد، اکثر مصرف کنندگان سنگاپور (62٪) ترجیح زیادی برای عوامل انسانی نشان می دهند، به طوری که 66 درصد از مصرف کنندگان سنگاپور انتظار دارند خدمات مشتری و پشتیبانی انسانی در 24 ساعت در دسترس باشد. 7. و 53 درصد اگر نتوانند به راحتی به کمک های انسانی دسترسی پیدا کنند، احساس ناامیدی می کنند.

  چگونه دمای کارت گرافیک کامپیوتر را کنترل می کنید؟

Karthik Ramanathan، معاون ارشد، امنیت سایبری و راه حل های اطلاعاتی، آسیا و اقیانوسیه، Mastercard؛  پروفسور لام خین یونگ، نایب رئیس (صنعت) NTU سنگاپور؛  وزیر ارشد دولت تان کیات هو، وزارت ارتباطات و اطلاعات؛  متیو درایور، معاون اجرایی، رئیس خدمات، آسیا و اقیانوسیه، مسترکارت؛  پروفسور Lam Kwok Yan، مدیر اجرایی، مرکز اعتماد دیجیتال، NTU سنگاپور؛  آری سارکر، رئیس آسیا پاسیفیک، مسترکارت، همکاری موفق بین صنعت و دانشگاه برای تقویت تخصص سایبری در آسیا و اقیانوسیه را جشن می گیرد.  منبع تصویر: Mastercard

Mastercard و NTU برنامه کارشناسی ارشد را برای تقویت استعدادهای سایبری راه اندازی می کنند

Mastercard و NTU Singapore یک برنامه جدید FlexiMasters به ​​نام NTU-Mastercard FlexiMasters در امنیت سایبری و اعتماد دیجیتال راه‌اندازی کرده‌اند که به‌ویژه برای حرفه‌ای‌های نیمه‌کار طراحی شده است و به آن‌ها اجازه می‌دهد اهداف آموزشی خود را به صورت پاره وقت دنبال کنند و مطالعات خود را بر اساس کار موجود تنظیم کنند. یا تعهدات خانوادگی این برنامه برای حرفه ای ها از هر زمینه ای باز است تا به رشد خط لوله استعدادهای امنیت سایبری در بازار با ارائه فرصت های جدید برای حرفه ای های میان رشته ای که به دنبال ایجاد تغییر شغلی هستند کمک کند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-enterprise-tech-happenings-november