ریزر مجموعه ای ویژه را با الهام از کیت هرینگ فقید راه اندازی کرده است

ریزر مجموعه ای ویژه را با الهام از کیت هرینگ فقید راه اندازی کرده است

ریزر مجموعه ای ویژه با الهام از کیت هرینگ فقید راه اندازی کرده است

تصویر: Razer

Razer در حال کار بر روی یک مجموعه خاص با الهام از تجارت است کیت هرینگ برای تجلیل از آثار این هنرمند، هر محصول در این مجموعه دارای یک طرح رنگ قرمز، سفید و سیاه قابل توجه است که با نمادهای قلب امضا شده است.

بعنوان بخشی از مجموعه Razer x Keith Haring، Razer Orochi V2 پوشش بالایی برای ماوس بازی بی سیم و Razer Gigantus ماوس پد بازی را می توان از طریق نرم افزار Razer Customs شخصی سازی کرد. برنامه Razer Customs به کاربران این امکان را می دهد که ظاهر منحصر به فرد خود را برای دستگاه های مختلف Razer از جمله ماوس، موس پد و قاب گوشی طراحی و ایجاد کنند.

  • Razer Orochi V2 Custom Top Shell – 29.90 دلار
  • Razer Gigantus V2 Custom Medium – 69.90 دلار
  • Razer Gigantus V2 Custom Large – 75.90 دلار
  • Razer Gigantus V2 Custom XXL – 89.90 دلار

کیت هرینگ کیست؟

تصویر: Razer

کیت هرینگ (1958-1990) یکی از مشهورترین هنرمندان، فیلمسازان و هنرمندان جوان بود که آثارش به فرهنگ خیابانی شهری دهه 1980 پاسخ داد. هرینگ با الهام از هنرمندان گرافیتی که برچسب‌هایشان واگن‌های متروی شهر را پوشانده بود، شروع به کشیدن نقاشی با گچ سفید روی کاغذ سیاهی که برای پوشاندن بیلبوردهای خالی استفاده می‌شد، کرد. هارینگ نه تنها توانست با طراحی های مترو خود به مخاطبان بزرگ و متنوعی دست یابد، بلکه به گفته هرینگ، مترو در نهایت به «آزمایشگاهی» برای توسعه ایده هایش تبدیل شد. از سال 1980، هرینگ شروع به نمایش آثار خود در گالری‌ها و موزه‌های سراسر جهان کرد، اما به مشارکت در پروژه‌های عمومی، از جمله کمپین‌های سوادآموزی و طرح‌های ضد ایدز ادامه داد.

  با فناوری جدید Infinix هرگز از رنگ و قاب گوشی خود خسته نخواهید شد (ساعت)

کیت هارینگ قبل از مرگش بنیادی را به نام خود تأسیس کرد تا میراث اهدایی خود به سازمان های کودکان و ایدز را حفظ و تقویت کند. هارینگ در طول زندگی حرفه‌ای خود، نقاشی‌های دیواری، مجسمه‌ها و نقاشی‌ها را به نفع بیمارستان‌ها، گروه‌های کودکان محروم و سازمان‌های مختلف بهداشتی اجتماعی تولید کرد. این بنیاد همچنین متعهد به حمایت و گسترش آگاهی عمومی از کیت هرینگ است. با همکاری با موزه‌ها، گالری‌ها، ناشران و برنامه‌های آموزش هنر، بنیاد می‌تواند اطلاعات و آثار هنری را در اختیار عموم بگذارد که در غیر این صورت ممکن است در بایگانی‌ها ناشناخته باقی بمانند. کیت هرینگ در فوریه 1990 بر اثر ایدز در 31 سالگی در نیویورک درگذشت.

برای مرور یا خرید مجموعه Razer x Keith Haring اینجا را کلیک کنید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-razer-special-collection-keith-haring