سامسونگ می تواند یک مدل Ultra را به سری گلکسی Z اضافه کند


سامسونگ می تواند یک مدل Ultra را به سری گلکسی Z اضافه کند

آیا سامسونگ گلکسی زد فولد 6 در دسترس خواهد بود؟ "فوق العاده" مدل؟  (منبع تصویر: @OnLeaks x @Smartprix)

سامسونگ گلکسی زد فولد 6 ممکن است امسال یک نوع Ultra ارائه دهد.

سایت فناوری GalaxyClub ادعا می کند که سامسونگ در حال کار بر روی آن است یک دستگاه آینده با شماره مدل SM-F958. “8” در انتهای شماره مدل معمولاً برای تعیین یک دستگاه “Ultra” استفاده می شود.

Samsung Galaxy S24 Ultra دارای شماره مدل SM-S928 است در حالی که شماره مدل Galaxy Z Fold5 SM-F946 است. اگر این شماره‌ها نشانه‌ای هستند، Galaxy Z Fold6 باید دارای شماره مدل SM-F956 باشد.

GalaxyClub اضافه کرد که Galaxy Z Fold6 Ultra ممکن است در زمان عرضه به بازار کره جنوبی محدود شود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی مبنی بر در دسترس بودن آن فراتر از بازار کره وجود ندارد.

از آنجایی که سری گلکسی زد فولد در حال حاضر دارای برچسب قیمت بالایی است، تصور اینکه سامسونگ بخواهد یک مدل گران قیمت “Ultra” را به خط تولید اضافه کند دشوار است. به علاوه، سامسونگ برای متمایز ، آن از Galaxy Z Fold «معمولی» که قبلاً دارای مشخصات و ویژگی های پرچمدار است، چه کاری انجام می دهد؟

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که سامسونگ یک گوشی تاشو سطح پایه را عرضه خواهد کرد که می‌تواند مقرون به صرفه‌تر از Galaxy S24 باشد، که با توجه به اینکه انتظار می‌رود نرخ رشد جهانی گوشی‌های تاشو در سال جاری به دلیل قیمت بالای دستگاه‌های تاشو کاهش یابد، منطقی است. .

منبع: گلکسی کلاب از طريق Android Authority

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-samsung-rumoured-add-ultra-model-galaxy-z-fold-series

  TCL تلویزیون ال ای دی QD-Mini عظیم 115 اینچی را به عنوان بخشی از خط تولید سال 2024 خود عرضه می کند.