سورا هوش مصنوعی به هالیوود می رود!


سام آلتمن، مدیرعامل OpenAI هوش مصنوعی تصمیم گرفت سورا کسی که در زمینه تولید ویدئو نزدیک به واقعیت مهارت دارد و او را به هالیوود می آورد. بر این اساس، این مدیر عامل موفق در روزهای آینده با برخی از چهره های مطرح هالیوود دیدار خواهد کرد تا با توانایی های خود بیشتر آشنا شود. سازمان عفو ​​بین الملل قوی رو نشون بده

هوش مصنوعی یک فناوری نوظهور به طور فزاینده ای پیشرفته است که توانسته است در مدت زمان کوتاهی بر جنبه های مختلف کار و زندگی ما تأثیر بگذارد.

سورا هوش مصنوعی به هالیوود می رود

یکی از شرکت های پیشرو در زمینه هوش مصنوعی OpenAI حتی امروزه به این خدمات می گویند سازمان عفو ​​بین الملل محوری به اندازه یک چت بات قدرتمند ChatGPT و ابزار تولید ویدئو سورا آن را سرو کنید

هوش مصنوعی سورا در هالیوود؟

سام آلتمن (سام آلتمن)، مدیر عامل OpenAI او همچنین ایده های بسیار بزرگی در سر دارد و می خواهد هوش مصنوعی را وارد تمام جنبه های زندگی انسان کند.

در مورد دوم، این مدیر عامل موفق تصمیم گرفت به جای هوش مصنوعی به هالیوود برود سورا برای بازی در فیلم‌ها و سریال‌های جدید از خودتان استفاده کنید.

هوش مصنوعی سورا به هالیوود می رود

برای گزارش دادن aristeknicaوی طی روزهای گذشته جلسات متعددی با مدیران شرکت های مطرح صنعت سینما و نام های بزرگی چون پایه ای، در سراسر جهان و برادران وارنر آنها در لیست او هستند.

طبیعتاً باید توجه داشت که در یک ماه اخیر چند ویدیو ساخته است سورا در فضای مجازی منتشر شد و علاوه بر سر و صدای زیاد در فضای مجازی، نظر منتقدان هوش مصنوعی و مدیران هالیوود را نیز به خود جلب کرد. همین موضوع سم آلتمن را بر آن داشت تا درباره تأثیر بالقوه بحث کند سورا تمرکز بر صنایع خلاق، به ویژه فیلم سازی.

  نسل بعدی حافظه های DDR6 با سرعت باورنکردنی 17.6 گیگابیت بر ثانیه در راه است

استفاده سورا از هوش مصنوعی در هالیوود

به عنوان مثال، کلر اندرز (کلر اندرزیکی از برجسته ترین تحلیلگران دنیای رسانه در این باره گفت:

هوش مصنوعی سورا هیجان زیادی ایجاد کرده است. یک احساس در آن وجود دارد سورا این امر ضمن کاهش هزینه ها، صنعت فیلمسازی را به شدت تغییر خواهد داد.

سورا را قدرتمندترین هوش مصنوعی در زمینه تولید محتوا می دانند

سورا این یک هوش مصنوعی مولد در نظر گرفته می شود که توانایی ایجاد ویدیوهای کوتاه بر اساس ورودی متن را دارد. البته نتایج به دست آمده از این سازمان عفو ​​بین الملل مدل جدید به این معنی است که سورا یک گردن بالاتر از همه مدل های مشابه است و می تواند خروجی نزدیک به واقعیت و قابل استفاده در تصاویر متحرک تولید کند.

استفاده سورا از هوش مصنوعی در هالیوود

جالب اینجاست که OpenAI تاکنون ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی سورا او خود را به صورت علنی تبلیغ نکرد، اما به برخی از بازیگران و کارگردانان هالیوود اجازه دسترسی و استفاده از او را داد.

علاوه بر این، بیانیه صادر شده توسط OpenAI تمامی شایعات مربوط به همکاری این غول جهانی است سازمان عفو ​​بین الملل با هالیوود تایید می کند.

در این رابطه بخوانید:

– OpenAI هوش مصنوعی قدرتمند Sora را معرفی کرد. متن را به ویدیوهای پیچیده و واقع گرایانه با تعداد زیادی کاراکتر تبدیل کنید

بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا هوش مصنوعی به هالیوود راه پیدا می کند یا خیر. نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ او هست سورا آیا راه خود را به فیلم ها و سریال های محبوب باز خواهد کرد؟

  تور غرفه MSI CES: ساختن ساختمان رایانه شخصی DIY جالب و عالی با Project Zero

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/50212-openai-shows-off-sora-ai-video-to-hollywood