فاش شدن مشخصات و زمان عرضه گوشی POCO X6 Pro; تراشه ابعاد 8300 و 12 گیگابایت رم


به تازگی اطلاعات جدیدی در مورد گوشی محبوب POCO X6 Pro 5G به بیرون درز کرده است. به نظر می‌رسد شیائومی قصد دارد با ردمی K70E عضو دیگری را به خانواده پوکو اضافه کند. در همین راستا شاهد فاش شدن مشخصات و اطلاعات بیشتر از این گوشی هستیم. جزئیات بیشتر را در ادامه این مقاله از شهر سخت افزار بخوانید.

تاکنون گزارش های متعددی در مورد مدل جدید Pro از سری Poco X منتشر شده است.بر اساس اعلامیه سخت افزار Poco X6 Pro با رابط کاربری HyperOS و چیپست Dimensity 8300 ماه آینده عرضه خواهد شد. باید دید آیا این ترکیب می تواند موفقیت X3 Pro را تکرار کند یا خیر.

مشخصات گوشی Poco X6 Pro 5G

مشخصات گوشی Poco X6 Pro 5G

در حالی که برخی انتظار داشتند Redmi K70E با نام POCO F6 در بازارهای جهانی عرضه شود، این دستگاه به POCO X6 Pro 5G تغییر نام خواهد داد. البته این منطقی تر است زیرا مدل پایه معمولاً به عنوان Poco F پایه و مدل Pro به عنوان مدل Pro خود ارائه می شود. مدل E یک نسخه اقتصادی تر بود و در سری X قرار گرفت.

اگر به خاطر داشته باشید، POCO علاوه بر این تراشه، گفته می شود که رابط کاربری HyperOS مبتنی بر اندروید 14 در قسمت نرم افزار این دستگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پیش از این، آخرین عضو مجموعه محبوب POCO دستگاهی با شماره مدل 23122PCD1I است که در وب سایت گواهی BIS ظاهر شده است. POCO هنوز تاریخ عرضه گوشی های سری X6 را اعلام نکرده است، اما قرار گرفتن این دستگاه ها در پایگاه داده BIS نشان می دهد که فاصله زیادی با این رویداد نداریم.

  Unreal Engine 5.4 کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه را در سال 1943: ظهور هیدرا زنده می کند.

در این رابطه بخوانید:

– افشای مشخصات گوشی جذاب POCO X6; تراشه نسل دوم اسنپدراگون 7s و 12 گیگابایت رم

طبق گزارش امروز، ظاهری شبیه به POCO دارد

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/smartphone/48751-xiaomi-poco-x6-pro-5g-shows-up