قدرتمندترین، زیباترین و شگفت انگیزترین گوشی های سال 2023 به نقل از کانال معروف یوتیوب


کانال معروف JerryRigEverything در یوتیوب یک روز مانده به آغاز سال جدید ویدیوی جدیدی را منتشر کرد و قدرتمندترین گوشی های سال 2023 و زیباترین گوشی ها از نظر طراحی داخلی را به ما نشان داد. بهتر است خودتان این ویدیوی جالب را ببینید.

شاید اپل جایگاه خوبی برای تعمیر نداشته باشد، اما وقتی صحبت از زیبایی طراحی داخلی به میان می‌آید، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس رتبه اول را به خود اختصاص می‌دهند. جالب‌تر این است که گوشی میان‌رده پیکسل ۷a گوگل عنوان قدرتمندترین گوشی سال را از آن خود کرده است.

قدرتمندترین و زیباترین گوشی های سال 2023 به نقل از زک

یوتیوب زک می گوید Fairphone 5 بهترین گوشی سال 2023 از نظر قابلیت تعمیر است و تمام اجزای آن را می توان به راحتی با پیچ گوشتی تعویض کرد. مهمتر از همه، قطعات یدکی کلیدی این گوشی به طور گسترده در اختیار خریداران قرار می گیرد. Fairphone 5 دارای پنج سال گارانتی است.

استحکام و دوام گوشی را تست کنید

رتبه دوم از نظر قابلیت تعمیر به Google Pixel 8 Pro می رسد که می توان قطعات جایگزین آن را از طریق iFixit تهیه کرد. البته تعمیر این گوشی کار آسانی نیست و برای از بین بردن چسب صفحه نمایش نیاز به تفنگ حرارتی است. با این حال، تعمیر پیکسل 8 پرو نسبت به سایر گوشی‌ها آسان‌تر است.

بدترین گوشی از نظر قابلیت تعمیر، بالاتر از اپل، ایسوس ROG Phone 7 Ultimate است. این گوشی دارای کابل های تخت زیاد، پیچ های زیاد و چسب زیاد است که تعمیر آن را برای تعمیرکاران دیگر بسیار سخت می کند.

  اطلاعات جدید در مورد تراشه پرچمدار Mediatek Dimensity 9400; قدرتمندتر از تراشه A17 Pro اپل با ریزمعماری BlackHawk

تست استرس تلفنی

به طرز عجیبی زک می گوید که از نظر او آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو زیباترین گوشی های سال 2023 از نظر طراحی داخلی هستند. بد نیست اشاره کنیم که این گوشی ها از فریم تیتانیومی بهره می برند که البته فقط یک لایه نازک روی هسته آلومینیومی قرار گرفته است.

در میان گوشی های تاشو موجود در بازار، گوگل پیکسل 7a عنوان قابل تعمیر ترین گوشی را از آن خود کرد. بدترین امتیاز قابلیت تعمیر متعلق به Pixel Fold گوگل است که تعمیر آن آسان نخواهد بود. بهتر است خودتان این ویدیوی 8 دقیقه ای را ببینید.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/smartphone/48953-smartphone-durability-awards-2023