قدرتمندترین هوش مصنوعی برای تبدیل متن به ویدیو ارائه شده به صورت رایگان (تماشا کنید)

قدرتمندترین هوش مصنوعی برای تبدیل متن به ویدیو ارائه شده به صورت رایگان (تماشا کنید)

یک استارت آپ مستقر در سانفرانسیسکو از یک مدل هوش مصنوعی جدید برای تبدیل متن به ویدیو رونمایی کرده است. این هوش مصنوعی است که ماشین رویایی از نظر نام، می تواند ویدیوهای 5 ثانیه ای واقع گرایانه و با کیفیت بالا تولید کند و به آن یک رقیب جدی بدهد. سورا تبدیل شود

شروع کنید آزمایشگاه های لوما اخیرا آخرین مدل هوش مصنوعی ویدیوی خود را به نام ساخته است ماشین رویایی افشا شده و در اختیار عموم قرار گرفته است.

به گفته توسعه دهندگان ماشین رویاییهمه می توانند آن را به صورت رایگان امتحان کنند و توانایی های شگفت انگیز این هوش مصنوعی جدید را در ایجاد ویدیو با کمک توضیحات متنی تجربه کنند.

تنها با چند کلیک ویدیو را به صورت رایگان در ذهن خود ایجاد کنید

در قسمت توضیحات مربوط به هوش مصنوعی در تولید ویدئو ماشین رویایی گفته شده است که اگر ایده ایجاد یک ویدیوی جذاب در ذهن خود دارید، اما مهارت ویرایش ویدیو و زمان و هزینه ساخت آن را ندارید، این ابزار بستگی به سازمان عفو ​​بین الملل می تواند به شما کمک کند ایده خود را به واقعیت تبدیل کنید.

Dream Machine برای تولید ویدئو با هوش مصنوعی

آزمایشگاه های لوما با انتشار پستی جدید در شبکه اجتماعی

به گزارش MSN، تقاضا برای استفاده از این ابزار جادویی در حال حاضر بسیار زیاد است و همین مشکل دسترسی به آن را غیرممکن کرده است. در بالای سایت لینک شده ماشین رویایی توضیح دادن:

تولید هر ویدیو تقریباً 120 ثانیه طول می کشد. اما به دلیل تقاضای زیاد کاربران، سفارش شما در لیست انتظار قرار می گیرد.

Dream Machine برای تولید ویدئو با هوش مصنوعی

نمونه ویدیوهای ساخته شده توسط این هوش مصنوعی نشان می دهد که در تبدیل توضیحات متنی به جلوه های بصری مهارت خاصی دارد و به راحتی می تواند به رقیب تبدیل شود. سورا از شرکت OpenAI علاوه بر این، این ابزار رایگان است OpenAI روبرو شدن با چالش جدید.

  انتشار آپدیت HyperOS برای گوشی محبوب شیائومی آغاز شد

در این رابطه بخوانید:

– چگونه از هوش مصنوعی استفاده کنیم؟
– هوش مصنوعی در زمینه مالی از ما پیشی گرفته است!

به گفته توسعه دهندگان، ماشین رویایی این امکان را به شما می دهد تا یک ویدیوی پنج ثانیه ای واقعی و بدون خطا بر اساس متن ایجاد کنید. آزمایش‌کنندگان اولیه این سیستم توانایی آن را در گرفتن اشیاء، شخصیت‌ها و محیط‌های خاص و همچنین نمایش حرکات صاف و منسجم را تحسین کردند.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/51227-luma-launches-dream-machine