لاجیتک از کیبورد موبایل جدید Keys-To-Go 2 رونمایی کرد که می تواند به طور همزمان با سه دستگاه تلفن همراه جفت شود.

لاجیتک از کیبورد موبایل جدید Keys-To-Go 2 رونمایی کرد که می تواند به طور همزمان با سه دستگاه تلفن همراه جفت شود.

لاجیتک از کیبورد موبایل جدید Keys-To-Go 2 رونمایی کرد که می تواند به طور همزمان با سه دستگاه تلفن همراه جفت شود.

صفحه کلید قابل حمل Logitech Keys-To-Go 2 دارای یک پوشش داخلی برای محافظت در برابر آسیب یا ریختن است.  (منبع تصویر: لاجیتک)

لاجیتک به تازگی یک صفحه کلید قابل حمل جدید برای مصرف کنندگانی که از طیف وسیعی از تبلت ها، لپ تاپ ها و تلفن ها به عنوان یک فضای کاری چند دستگاهی موبایل استفاده می کنند، معرفی کرده است.

را کلیدهای ناوبری لاجیتک 2 این یک صفحه کلید بی سیم فوق قابل حمل است که برای محاسبات تلفن همراه طراحی شده است. بنابراین با چندین سیستم عامل سازگار است و از انواع پلتفرم ها از جمله پشتیبانی می کند اندروید، پنجره ها، سیستم عامل iPad، اداره کنترل داخلی، مک، و سیستم عامل کروم.

به هم وصل میشه سه دستگاه به طور همزمان از طریق بلوتوث، کاربران می توانند تعویض بین آنها با کلیک ، بر روی تعویض آسان سوئیچ ها.

این بدان معناست که می‌توانید از یک صفحه کلید قابل حمل برای جابه‌جایی بین iPad، تلفن Android و لپ‌تاپ ویندوز خود بدون کابل یا سیم اضافی استفاده کنید. اگرچه بیش از حد به نظر می رسد (مخصوصاً اگر فضای زیادی از میز را در کافه ها یا سالن های فرودگاه اشغال کنید)، برای دوره های کوتاه کار عالی است و انگشتان شما هرگز از خود صفحه کلید خارج نمی شوند.

Keys-To-Go 2 دارای یک جابجایی کلید 18 میلی متری و جابجایی کلید قیچی 1 میلی متری است که به گفته لاجیتک می تواند تجربه تایپ راحت را در حین حرکت فراهم کند. همچنین دارای یک درب داخلی برای محافظت در برابر نشت و آسیب های تصادفی است.

  در هفته آینده در روزهای پرایم معامله بزرگ آمازون از یک معامله اقامت و موارد دیگر استفاده کنید

لاجیتک که توسط دو باتری سلولی قابل جابجایی تغذیه می شود، ادعا کرد که Keys-To-Go 2 می تواند تا سه سال قبل از اینکه باتری ها نیاز به تعویض داشته باشند، دوام بیاورد.

قیمت و در دسترس بودن

را کلیدهای ناوبری لاجیتک 2 قابل دسترسی در 139 دلار سنگاپور از ویترین های رسمی Lazada و Shopee، از 21 ژوئن 2024.

توجه داشته باشید که Keys-To-Go 2 در دو طرح ارائه می شود: یونیورسال و اپل (که دومی نیز در خرده فروشی های اصلی اپل به فروش می رسد). هر دو طرح بندی قیمت های خرده فروشی توصیه شده یکسانی دارند.

اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه رسمی محصول لاجیتک در اینجا بیابید.

منبع: لاجیتک

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-logitech-portable-keyboard-compatible-ipad-android-tablet-ios-ipados-windows-laptop-macbook-singapore-price