موس DeathAdder V3 HyperSpeed ​​جدید ریزر کوچکتر، سبکتر و ارزانتر از Pro است.

موس DeathAdder V3 HyperSpeed ​​جدید ریزر کوچکتر، سبکتر و ارزانتر از Pro است.

DeathAdder V3 HyperSpeed ​​جدید Razer کوچکتر، سبک تر و ارزان تر از Pro است.

Razer DeathAdder V3 Hyperspeed (منبع تصویر: Razer)

سری ماوس های گیمینگ Razer DeathAdder یکی از محبوب ترین محصولات این برند می باشد و اکنون با مدل دیگری از این سری به نام Razer DeathAdder V3 Hyperspeed. در مقایسه با آخرین نسخه عرضه شده در این سری، DeathAdder V3 Pro، V3 HyperSpeed ​​سبک تر، کوچکتر و با قیمت 159 دلار سنگاپور بسیار ارزان تر است.

یکی از بزرگترین ویژگی های این ماوس گیمینگ جدید است وزن کمتر از 60 گرم. تنها با وزن 55 گرم، به خوبی با بسیاری از ماوس‌های سبک وزن مخصوص بازی مانند Logitech G Pro که سبک‌تر و کوچک‌تر از سایر موس‌های این برند است، رقابت می‌کند. با این حال، یکی از تفاوت های اصلی بین این دو سری شکل است، با طراحی متقارن Viper، برخلاف طراحی منحنی راست دست DeathAdder.

با حفظ مقایسه در سری DeathAdder، دیدن مقایسه آن با نسخه Pro مفید است. Razer جدول مقایسه ای ارائه کرده است که برخی از تفاوت های کلیدی را نشان می دهد و نحوه انتخاب بین یکی را روشن می کند. V3 از HyperSpeed ​​استفاده می کند سنسور اپتیکال Focus X 26K تا 26000 نقطه در اینچ، در حالی که V3 Pro دارای سنسور اپتیکال پیشرفته Focus Pro 30K این شرکت است. اولی حداکثر DPI، IPS و شتاب کمتری به ترتیب 26000، 500 IPS و 40G دارد. این احتمالاً عامل اصلی است که به DeathAdder V3 HyperSpeed ​​اجازه می دهد تا قیمت کمتری در مقایسه با برچسب قیمت 229 دلاری DeathAdder V3 Pro داشته باشد.

  آموزش افزایش سرعت گوشی اندروید و کاهش کندی سیستم عامل اندروید (+فیلم)

V3 HyperSpeed ​​در همه ابعاد کوچکتر است، بنابراین کسانی که Pro را کمی بیش از حد بزرگ می دانند، از مدل جدید قدردانی خواهند کرد. توجه داشته باشید که هر دو موش تا 8000 هرتز رای گیری را پشتیبانی می کنند، اما این نیاز به خرید دانگل بی سیم HyperPolling به طور جداگانه دارد که قیمت آن 44.90 دلار است.

دانگل معمولی 1000 هرتزی را می توان در پایه ماوس ذخیره کرد، اما توجه داشته باشید که این کار مقداری وزن به آن اضافه می کند.  (منبع تصویر: Razer)

سایر مشخصات Razer DeathAdder V3 HyperSpeed ​​عبارتند از:

  • پشتیبانی از اتصال سیمی و همچنین RF (Razer HyperSpeed ​​Wireless)
  • تا 100 ساعت عمر باتری (در 1000 هرتز)
  • تا 20 ساعت عمر باتری (در رای گیری 8000 هرتز با دانگل اختیاری HyperPolling Wireless)
  • طراحی راست دست – در حال حاضر مدل چپ دستی موجود نیست

سری Razer DeathAdder با فروش بیش از 10 میلیون دستگاه، طرفداران کم ندارد. Razer DeathAdder V3 HyperSpeed ​​جدید نیز نباید از این قاعده مستثنی باشد و مخصوصاً برای کسانی که ماوس بازی eSports را می خواهند که کوچکتر و سبکتر از سایر DeathAdderهای موجود باشد، جذاب خواهد بود.

در دسترس بودن و قیمت

Razer DeathAdder V3 Hyperspeed اکنون در دسترس است 159 دلار سنگاپور. می توانید آن را در فروشگاه آنلاین Razer پیدا کنید و به زودی در آمازون، لازادا و Shopee در دسترس خواهد بود.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-razer-deathadder-v3-hyperspeed-gaming-mouse-singapore-price-specs