نسخه جدید DLSS دنیای بازی را با هوش مصنوعی متحول خواهد کرد

نسخه جدید DLSS دنیای بازی را با هوش مصنوعی متحول خواهد کرد

مدیرعامل انویدیا اخیرا ادعا کرده که در نسل بعدی فناوری قرار دارد DLSSهوش مصنوعی پیشرفته تر شده است و شاهد تولید اشیا، ربات ها و موارد دیگر در بازی هستیم. سازمان عفو ​​بین الملل ما هستیم. او همچنین توضیح داد که هوش مصنوعی می تواند بازی و شخصیت های درون بازی را ایجاد کند.

جنسن هوانگ، مدیرعامل انویدیا (Nvidia)، در مصاحبه مطبوعاتی اخیر خود برای انتشارات آینده فناوری DLSS وی به تغییرات احتمالی خود اشاره کرد.

هوش مصنوعی قدرتمندتر در Nvidia DLSS

حالا تکنولوژی DLSS از هوش مصنوعی گرفته تا گرافیک عصبی، پیکسل ها بر اساس چند پیکسل ورودی تولید می شوند (Ultra HD) در نهایت قاب را تولید کنید (جیل گرام) استفاده می کند. با این حال، آقای هوانگ ادعا می کند که در آینده حتی امکان تولید بافت (بافت) و اشیاء (چیزها) حضور خواهد داشت. او همچنین ادعا کرد که هوش مصنوعی می تواند بسیاری از مدل های سه بعدی با کیفیت پایین را تشخیص دهد و در نهایت اشیاء با کیفیت بالا را به ما تحویل دهد.

آقای هوانگ در ادامه توضیح داد که حتی تولید شخصیت در بازی های مدرن با کمک هوش مصنوعی امکان پذیر خواهد بود. به عنوان مثال، از یک گروه شش نفره، دو شخصیت واقعی هستند و ممکن است سایر شخصیت ها با کمک هوش مصنوعی ساخته شده باشند. در نهایت، هوش مصنوعی در آینده غالب خواهد شد Nvidia ما مشتاقانه منتظر هستیم تا افراد بیشتری را با این فناوری جدید آشنا کنیم.

به گزارش Wccftech، مدیرعامل انویدیا در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به قابلیت های بی پایان سازمان عفو ​​بین الملل او پیشرفت فوق العاده سریع خود را توضیح داد:

بازی ها با استفاده از هوش مصنوعی ساخته می شوند، هوش مصنوعی در این بازی ها وجود خواهد داشت و حتی می توانید کامپیوتر خود را با کمک هوش مصنوعی کنترل کنید. کمک به جی به سازمان عفو ​​بین الملل چرخش برای رد شدن از مراحل بازی می توانید از رایانه خود کمک بگیرید. GeForce این بزرگترین برند در بازی است و ما فقط شاهد رشد آن هستیم.

هوش مصنوعی قدرتمندتر در Nvidia DLSS

در حالی که مدیرعامل انویدیا مشخص نکرد که آیا این قابلیت ها جزو ویژگی های ارائه شده در آن هستند یا خیر DLSS4 چه اینطور باشد یا نه، بسیار جالب خواهد بود که ببینیم آیا نسخه جدید این فناوری علاوه بر دقت استثنایی، جیل گرام و بازسازی ری چه چیز جدیدی ارائه می دهد؟

  بهترین معاملات تلفن همراه Hongzuo از IT Show 2024

در این رابطه بخوانید:

– فناوری DLSS انویدیا چیست و چگونه کار می کند؟
– مقایسه عملکرد فناوری DLSS 3.7.0 انویدیا با نسخه های قبلی در Cyberpunk 2077 (ساعت)

نظر شما در مورد سخنان مدیرعامل انویدیا چیست؟ آیا همزمان با معرفی نسل جدید کارت های گرافیک این غول در دنیای کامپیوتر شاهد عرضه نسخه جدید آن بودید؟ DLSS آیا با هوش مصنوعی پیشرفت خواهیم کرد؟

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/51345-nvidia-dlss-future-versions-use-ai-generate