نسخه های بعدی Call Of Duty جهان را باز خواهند کرد!


به نظر می رسد پس از خرید اکتیویژن بلیزارد، مایکروسافت قصد دارد تغییرات گسترده ای در سری بازی های Call Of Duty ایجاد کند. در همین راستا گزارش هایی منتشر شده که حاکی از عرضه دو عنوان بعدی این مجموعه در سال جاری و سال آینده است. جزئیات بیشتر درباره تصمیم هیجان انگیز مایکروسافت را در مقاله زیر از شهر سخت افزار بخوانید.

مطابق با بازی های داخل به نظر می رسد نسخه های جدید Call Of Duty با تغییرات جدیدی همراه شود. بدیهی است که عنوان Black Ops Gulf War امسال و بخشی دیگر از این سری که در سال 2025 عرضه می شود، دارای ماموریت های جهان باز خواهند بود.

آیا تغییرات دیگری در بازی های Call Of Duty وجود دارد؟

آیا تغییرات دیگری در بازی های Call Of Duty وجود دارد؟

البته پیش از این عنوان Modern Warfare 3 از سری Call Of Duty را داشتیم که برخی از ماموریت های آن جهان باز بود، اما به نظر می رسد وضعیت کمی متفاوت است و نسخه های آینده تفاوت های بیشتری از این نظر خواهند داشت. البته به جزئیات این تفاوت ها اشاره نشد.

اما در این گزارش آمده است که ماموریت های دنیای بازی عناوین جدید مشابه بازی های Far Cry خواهد بود. در واقع، بازیکنان می توانند مناطق وسیعی را کاوش کنند و به هر جایی که می خواهند بروند. همچنین امکان رانندگی به مسیرهای دوردست وجود دارد و تعداد کارهای خطی کاهش یافته است.

طبیعتا مایکروسافت پا را فراتر گذاشته است چرا که نسخه 2025 این بازی علاوه بر اینکه یک جهان باز است، دارای نقشه متفاوتی است که به چندین منطقه مختلف تقسیم شده است. به نظر می رسد این تغییرات در بازی ها هیچ ارتباطی با کاهش فروش این سری نداشته باشد.

  گزارش تکان دهنده؛ پردازنده های ارزان قیمت AMD عملکرد گرافیکی و SSD شما را خراب می کنند!

در این رابطه بخوانید:

– Call of Duty دیگر پرفروش ترین بازی سال نیست. آیا به پایان دوران Call of Duty نزدیک می شویم؟

بررسی ها نشان می دهد که Call of Duty: Modern Warfare III نتوانست عنوان پرفروش ترین بازی سال 2023 را از آن خود کند.این اتفاق عجیب و قابل توجه به نظر می رسد زیرا این سری از بازی ها در صدر پرفروش ترین بازی های سال قرار گرفته اند 13 سال گذشته و از سال 2009.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/49511-black-ops-gulf-war-campaign-open-world