نماینده هوش مصنوعی جدید خانه هوشمند ال‌جی به صاحبان خانه کمک خانه‌داری دیجیتالی ارائه می‌کند


نماینده هوش مصنوعی جدید خانه هوشمند ال‌جی به صاحبان خانه کمک خانه‌داری دیجیتالی ارائه می‌کند

عامل هوش مصنوعی خانه هوشمند ال جی بخشی از تعهد این شرکت برای دستیابی به آن است "خانه صفر کار" چشم انداز.

مانند هر شرکت فناوری دیگری، ال جی در CES 2024 آتی با جدیدترین محصولات خانگی خود از هوش مصنوعی می پرد. تلاش ال جی شامل معرفی یک ربات پیشخدمت به نام است. نماینده هوش مصنوعی خانه هوشمند ال جی.

عامل هوش مصنوعی خانه هوشمند ال جی چه می کند؟

عامل هوش مصنوعی خانه هوشمند ال جی به عنوان معرفی شده است “یک مدیر خانه کامل و همراه در یک” با ادغام فناوری هوش مصنوعی چندوجهی، فناوری تشخیص صدا و تصویر و پردازش زبان طبیعی.

عامل هوش مصنوعی خانه هوشمند با استفاده از فناوری‌های خود، می‌تواند زمینه و مقاصد را درک کند و از طریق احساسات و حرکات برنامه‌ریزی شده پاهای چرخان خود، فعالانه با کاربران ارتباط برقرار کند.

بر اساس ویژگی های ذکر شده، ما معتقدیم که Smart Home AI Agent برای طراحی شده است راحت ، کاربران از برخی وظایف اداری خانگیو به شما کمک می کند کارهای مربوطه را خودکار کنید.

یک مثال گنجانده شده است درب منزل به کاربران خوش آمد می گوید و با تجزیه و تحلیل صدا و حالات چهره حال و هوای مالک را پیش بینی کنید. بسته به روحیه شما، موسیقی یا محتوای دیگر را پخش می کند. همچنین می تواند جزئیات حمل و نقل، اطلاعات آب و هوا، قرار ملاقات های تقویم و یادآوری داروها را ارائه دهد.

  این خنک کننده قدرتمند صفحه نمایشی به اندازه آیفون 15 دارد

ال‌جی می‌گوید عامل هوش مصنوعی خانه هوشمند نیز مانند یک «موبایل» کار می‌کند مرکز پذیرش که خانه های هوشمند و دستگاه های اینترنت اشیا را متصل و مدیریت می کند. این دستگاه دارای پلتفرم Qualcomm Robotics RB5 است که مسئول ویژگی‌های هوش مصنوعی روی دستگاه است.

THE دوربین، اسپیکر و سنسور یکپارچه همچنین عامل هوش مصنوعی خانه هوشمند ال‌جی را قادر می‌سازد تا داده‌های محیطی را در زمان واقعی (مانند دما، رطوبت، کیفیت هوای داخلی) نظارت کند.

سایر ویژگی های شناخته شده عبارتند از a مانیتور حیوانات خانگی و دوربین امنیتی. عامل هوش مصنوعی ال‌جی خانه هوشمند می‌تواند به شما کمک کند تا زمانی که دور هستید در خانه گشت‌زنی کنید و اگر پنجره باز یا روشن ماندن چراغ‌ها را تشخیص داد، از طریق اعلان‌های روی گوشی به شما هشدار می‌دهد. حتی می تواند به صرفه جویی در انرژی کمک کند به دوشاخه های هوشمند متصل شوید و دستگاه های بلااستفاده را خاموش کنید.

این ویژگی‌ها به دیدگاه اصیل‌تر ال‌جی درباره «خانه صفر کار» می‌افزاید، که ال‌جی آن را گسترش نداده است. ما فرض می کنیم که ربات تنها یکی از بسیاری از محصولات هوش مصنوعی برای خانه است که به کاهش تمام کارهای خانه به صفر کمک می کند. به نظر خیلی دور است؛ ما شک داریم که بتواند چیزی را تمیز کند.

ال جی در CES 2024

نماینده هوش مصنوعی خانه هوشمند ال‌جی در غرفه این شرکت (#16008، مرکز همایش‌های ، وگاس) در کنار راه‌حل‌های هوشمند زندگی هوشمند از 9 ژانویه تا 12 ژانویه 2024 به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع: ال جی

  مدیاتک به جنگ سامسونگ می رود و اگزینوس 2500 با تراشه پرچمدار Dimensity 9400

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-lg-ces-2024-smart-home-ai-agent-announced-artificial-intelligence-smart-living