هدست ویژن پرو می تواند پس از WWDC 2024 برای عرضه بین المللی تنظیم شود

هدست ویژن پرو می تواند پس از WWDC 2024 برای عرضه بین المللی تنظیم شود

هدست ویژن پرو می تواند پس از WWDC 2024 برای عرضه بین المللی تنظیم شود

WWDC همین نزدیکی است.

به نظر می رسد گزارش های اخیر مبنی بر اینکه اپل پس از WWDC 2024 هدست Vision Pro را به صورت بین المللی عرضه خواهد کرد، مشاهده شده است.

طبق آخرین یادداشت مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، او اظهار داشت که تحویل به بازارهای غیر آمریکایی مانند بریتانیا، فرانسه، آلمان، چین، ژاپن و سنگاپور در حال انجام است. قرار است تا قبل از اواسط ژوئن شروع شود. به عبارت دیگر، درست بعد از WWDC 2024.

کو پیش بینی خود را برای محموله جهانی حفظ کرد بین 400000 تا 450000 واحداین نشان می‌دهد که برنامه‌های عمومی بین‌المللی اپل همچنان در مسیر خود باقی می‌ماند.

کلمه در خیابان این است اپل جزئیات مربوط به در دسترس بودن بین المللی و قیمت ویژن پرو را در WWDC هفته آینده اعلام خواهد کرد، پس از ارائه به روز رسانی های VisionOS – نرم افزاری که Vision Pro را اجرا می کند.

عرضه بین‌المللی پس از گزارش‌هایی مبنی بر کاهش تقاضا برای Vision Pro در ایالات متحده صورت می‌گیرد که منجر به کاهش سفارشات اپل شد. کو در ماه آوریل گفت که تقاضا برای Vision Pro به شدت فراتر از انتظارات در بازار ایالات متحده کاهش می یابد.

انتظار می رود اپل به روزرسانی های سیستم عامل VisionOS را در WWDC اعلام کند و جالب است که ببینیم این سیستم عامل جدید چه نوع پیشرفت هایی را برای هدست ویژن پرو به ارمغان خواهد آورد.

منبع: Ming-Chi-Kuo via MacRumors

  Tack GPS Plus با اولین ردیابی ارتفاع داخلی در جهان برای یافتن دقیق عزیزانتان از AirTag پیشی گرفت.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-apple-vision-pro-international-launch-after-wwdc-2024