هوش مصنوعی بهره وری را دو برابر می کند


اریک اشمیت (اریک اشمیت)، مدیر عامل سابق گوگل در سخنرانی اخیر خود مدعی شد که هوش مصنوعی علیرغم خطراتی که برای شرکت های مختلف به همراه دارد، حتی در فعالیت های بسیار مهم می تواند منجر به افزایش دو برابری بهره وری نیروی کار شود.

فناوری هوش مصنوعی در حال ظهور توسط عموم مردم سریعتر از آنچه انتظار می رفت مورد استفاده قرار گرفته است و به بخشی قابل اعتماد و عملی از زندگی آنها تبدیل شده است.

نظر مدیر عامل سابق گوگل در مورد هوش مصنوعی

برای گزارش دادن نظارت بر بازاراین روند رو به رشد علاوه بر مزایای بزرگی که به همراه دارد، برخی از افراد را نگران کرده است و آنها معتقدند که هوش مصنوعی در آینده نزدیک به جایگزینی برای نیروی کار تبدیل خواهد شد. با این حال، برخی از افراد، از جمله مدیرعامل سابق گوگل، چنین فکر می کنند سازمان عفو ​​بین الملل این نه تنها جایگزین نیروی کار می شود بلکه بهره وری آن را نیز افزایش می دهد.

اریک اشمیت (اریک اشمیتمدیر عامل سابق گوگل، اخیراً ادعا کرده است که فناوری هوش مصنوعی جهان را به سمت تحول سوق داده است و می تواند پتانسیل حتی ماهرترین و پردرآمدترین کارگران را دو برابر کند.

افزایش بهره وری با کمک هوش مصنوعی

او در اجلاس اولویت در میامی شرکت کرد.اولویت های اصلی اداره صنایع شیلات) استدلال کرد:

ظهور هوش مصنوعی غیر انسانی واقعاً بزرگ است. فن آوری سازمان عفو ​​بین الملل به زودی قادر به انجام طیف وسیعی از وظایف پیچیده و در نهایت خودکارسازی مشاغل ماهر خواهد بود.

نظر مدیر عامل سابق گوگل در مورد هوش مصنوعی

البته آقای اشمیت در گفتگو با لری سامرز (لری سامرزوزیر خزانه داری سابق آمریکا توضیح داد که هوش مصنوعی در حال حاضر پتانسیل جایگزینی برای برخی مشاغل از جمله مشاغلی که توسط وکلا و برنامه نویسان رایانه انجام می شود را دارد، اما این فناوری در حال رشد است و به زودی می تواند جایگزین دانشگاهیان و مدیران نیز شود.

  تلفن زیر متعلق به نوکیا شناسایی شده است. منتظر HMD Skyline باشید

در این رابطه بخوانید:

– هوش عمومی مصنوعی (AGI) چیست و چرا باید نگران آن باشیم؟
– گوگل 30000 نیروی انسانی خود را با هوش مصنوعی جایگزین می کند!

او همچنین مدعی شد که مشاغل ثانویه که در اولویت نیستند، ممکن است با هوش مصنوعی در فرآیند اتوماسیون جایگزین شوند. این مدیر برجسته که از سال 2001 تا 2011 گوگل را اداره می کرد، اظهار داشت که هوش مصنوعی نمی تواند تجربیات غنی انسانی را به خوبی انجام دهد، اما توانایی یادگیری و تعمیم رفتارهای انسانی را دارد.

نظر شما درباره سخنان مدیر سابق گوگل چیست؟ آیا هوش مصنوعی جایگزین ما خواهد شد؟ یا تبدیل به ابزاری برای افزایش بهره وری خواهد شد؟

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/49760-ai-will-double-everyone-productivity,