هیچ چیز Phone (2a) به مشخصات و راه اندازی MWC 2024 اشاره نمی کند


هیچ چیز Phone (2a) به مشخصات و راه اندازی MWC 2024 اشاره نمی کند

هیچ چیز تلفن (2) بر اساس بررسی ما از گوشی.

یک سری از نشت ها ذکر شده است هیچ چیگوشی میان رده، هیچ چیز روی تلفن (2a)و همچنین تاریخ راه اندازی احتمالی آن و برخی از اجزای کلیدی همراه با گوشی.

همانطور که توسط Tom’s Guide گزارش شده استThe Nothing Phone (2a) تاریخ عرضه ای داشت که توسط مشاور تلفن یوگش برار (Yogesh Brar) فاش شد.@heyitsyogesh در X). لیست طولانی تری از مشخصات گوشی فاش شده توسط SmartPrix چند روز بعد دنبالش رفتم.

به طور خلاصه، این چیزی است که Nothing Phone (2a) باید داشته باشد.

به نظر می رسد هیچ چیز تلفن (2a) دارای a دوربین دوگانه عقب پیکربندی، با 50 مگاپیکسل اولیه (Samsung S5KGN9) و 50MP فوق عریض ثانویه (Samsung S5KJN1). گوشی احتمالا استفاده خواهد کرد مدیاتک ابعاد 7200 برای پردازنده آن، با 6.7 اینچ، AMOLED 120 هرتز پنل دارای رزولوشن تقریبی Full HD (2412 x 1084 پیکسل). همچنین ممکن است این گوشی به عنوان نسخه پایه دارای 8 گیگابایت رم + 128 گیگابایت حافظه داخلی باشد.

Nothing Phone (2a) همچنین نماد Nothing Phone (2) را به اشتراک خواهد گذاشت. کنترل های گلیف اما دارای یک علامت متفاوت و بازطراحی شده (نور پس زمینه LED دستگاه). این گوشی همچنین با پوسته انحصاری خود شروع می شود اندروید 14 (Nothing OS 2.5)، که با توجه به تاریخ تخمینی راه اندازی آن در MWC 2024 طبیعی است.

در حال حاضر، جزئیات بیشتر تلفن هنوز در انتظار است. دقیقاً مشخص نیست که این تلفن به طور رسمی چقدر به فروش می رسد، چقدر باتری خواهد داشت و آیا مزایایی مانند شارژ بی سیم یا ضد آب IP دارد یا خیر.

  اولین اطلاعات و تصاویر گوشی ارزان قیمت شیائومی پوکو C65 فاش شد

اگر نمی‌دانید سابقه Nothing چیست، می‌توانید بررسی Nothing Phone (2) ما را در اینجا بررسی کنید.

منبع: راهنمای تاماز طريق SmartPrix و یوگش برار

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-nothing-phone-2a-leaks-hint-specs-mwc-2024-launch