ورود ناگهانی اوپو به قطار هوش مصنوعی؛ منتظر AndesGPT در گوشی های Find X7 باشید


برند اوپو نیز وارد قطار هوش مصنوعی شده و اولین مدل است سازمان عفو ​​بین الملل نام خود را تولید کنید آند GPT این گوشی برای برتری از سامسونگ با مزیت های عالی و جذابیت بازاریابی در گوشی های نسل جدید معرفی شد به دنبال X7 باشید به نفع

تقریباً همه شرکت های تلفن همراه به سمت استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و چت ربات های بهره وری مشابه حرکت می کنند ChatGPT آن حرکت می کند

AndesGPT AI توسط OPPO معرفی شده است

این روند تا تایید قابلیت ها ادامه دارد سازمان عفو ​​بین الملل اکنون به یک ویژگی برجسته بازاریابی تبدیل شده است و شرکت های بزرگی مانند اپل و سامسونگ سخت کار می کنند تا محصولات بعدی خود را با تمرکز بر این بخش توسعه دهند. NPU برای توسعه

در این راستا، OPPO به دلیل هوش مصنوعی آن نامگذاری شده است آند GPT این موضوع در ماه آینده همراه با معرفی گوشی های پرچمدار این سری اعلام خواهد شد به دنبال X7 باشید در دسترس خواهد بود.

AndesGPT AI توسط OPPO معرفی شده است

هوش مصنوعی آند GPT اوپو با کمک 7 میلیارد پارامتر و دقیقاً مانند مدل آموزش داده شد جمینی آی به تازگی توسط گوگل معرفی شده است و در 3 سطح مختلف ارائه می شود.

برای گزارش دادن پروپاکستاناین هوش مصنوعی شامل مدل هایی به نام اندازه کوچک، توربوشارژ و تیتان I این خواهد بود که مدل جدیدتر ویژگی های بیشتری نسبت به برادران کوچکتر خود دارد.

نسخه های مختلف هوش مصنوعی OPPO

شایان ذکر است که تنها طبق گفته محققان Oppo کوه های آند GPT کوچک با کمک 7 میلیارد پارامتر آموزش داده شده است اندیس GPT توربو با 70 میلیارد وون آند GPT Titan با استفاده از 180 میلیارد پارامتر توسعه یافته است.

  آیا منتظر گوشی های سری ردمی نوت 13 شیائومی هستید؟ به این تاریخ توجه کنید

علاوه بر این گفته شده است که مدل اندازه کوچک اگرچه پارامترهای کمتری دارد، اما سبک وزن و بسیار کارآمد است و به آن اجازه می‌دهد به راحتی بر روی دستگاه‌های قابل حمل مصرف‌کننده، از جمله گوشی‌های هوشمند اجرا شود.

AndesGPT AI توسط OPPO معرفی شده است

در همین حال، نوع توربو پاسخ‌های سریع و تجربه‌ای متعادل را برای سناریوهای متعدد ارائه می‌دهد. سرانجام به مدل Titan می رسیم که برای تفکر عمیق و کارهای پیچیده در نظر گرفته شده است.

مشابه آنچه در برنامه های چت پیشرفته رقیب می بینیم، آند GPT می تواند چندین روش ورودی از جمله متن، صدا، تصاویر، فایل های مختلف و غیره را بپذیرد.

در این رابطه بخوانید:

– هوش مصنوعی گوشی چقدر واقعی است؟
– سامسونگ از هوش مصنوعی Galaxy AI رونمایی کرد. ترجمه زنده تماس های صوتی در گوشی های گلکسی!

OPPO این مدل هوش مصنوعی جدید ظاهراً می‌تواند تا 14000 کلمه خلاصه کند و زمان پاسخگویی سریع‌تری نسبت به رقبا ارائه می‌دهد. در همان زمان گفته شد آند GPT این می تواند در 2.9 ثانیه به سؤالات شما پاسخ دهد که تقریباً 2.5 برابر سریعتر از استانداردهای فعلی است. از طرف در آن گنجانده شده است.

اگرچه گفته می شود این هوش مصنوعی قرار است با گوشی های سری عرضه شود Oppo Find X7 وارد خواهد شد، اما هنوز مشخص نیست که آیا در نسخه های جهانی این گوشی ها عرضه خواهد شد یا خیر.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/technology/48927-oppo-launches-chatgpt-rival-andesgpt