ویژگی جدید کیف پول موبایل Revolut در سنگاپور ارسال پول به خارج از کشور را آسان‌تر می‌کند


ویژگی جدید کیف پول موبایل Revolut در سنگاپور ارسال پول به خارج از کشور را آسان‌تر می‌کند

منبع: انقلاب

انقلاب با راه اندازی جدید، انتقال پول به خارج از کشور را آسان تر می کند کیف پول موبایل قابلیتی که به مشتریان امکان می‌دهد صرفاً با استفاده از اعتبار گیرنده به همراه آدرس ایمیل یا شماره تلفن، به خارج از کشور پول ارسال کنند.

به جای نیاز به وارد ، شماره حساب های بانکی، کدهای سوئیفت یا IBAN، انتقال از طریق کیف پول تلفن همراه آسان است و اغلب در کمتر از 20 ثانیه انجام می شود. این همچنین به کاهش خطر مشکلات احتمالی مرتبط با نقل و انتقالات بانکی سنتی، مانند ارسال پول به حساب بانکی اشتباه یا گیر ، پول در بانک کمک می کند.

ما هیجان‌زده‌ایم که کیف پول‌های موبایلی را راه‌اندازی می‌کنیم تا مشتریان Revolut بتوانند یک لحظه پول ارسال کنند. ارسال پول به خانه مشکلی است که بسیاری از مهاجران با آن مواجه هستند و بنابراین ارائه خدماتی که این امر را ساده کرده و نقل و انتقال پول بین المللی را مقرون به صرفه و راحت کند ضروری است. ” – اشلی توماس، رئیس استراتژی و عملیات، Revolut سنگاپور.

کارمزدهای فعلی قیمت گذاری برای کیف پول های تلفن همراه مشابه ساختار نقل و انتقالات بانکی Revolut است، با کارمزد 0.4٪ برای کاربران استاندارد، کارمزد 0.2٪ برای کاربران ممتاز، و بدون کارمزد برای کاربران Metal.

یک جایگزین می تواند نقل و انتقالات فوری Revolut باشد. با این حال، پس از آن پول در حساب Revolut گیرنده دریافت می‌شود و برای انتقال به حساب بانکی هزینه‌های اضافی متحمل می‌شود.

  سامسونگ نسخه ویژه Twin Panda Galaxy Buds2 Pro را عرضه کرد

منبع: انقلاب

این سرویس که در ابتدا در بنگلادش (bKash) و کنیا (M-Pesa) عرضه شد، با هدف ارسال پول به خارج از کشور و هر دو کشور برای کیف پول های تلفن همراه، همراه با آفریقا، ایده آل هستند. بیش از 70 درصد از تمام پرداخت‌های پول تلفن همراه را تشکیل می‌دهد در سال 2022. اعلامیه امروز کیف پول های موبایل را به کاربران Revolut در سنگاپور معرفی می کند.

اگرچه وسعت و عمق کشورهای تحت حمایت در حال حاضر محدود به نظر می‌رسد، اما امیدواریم این امر به مناطق بیشتری در جنوب شرقی آسیا و مکان‌هایی مانند ایالات متحده و چین گسترش یابد و آن را برای بازار گسترده‌تر سودمندتر کند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-revolut-mobile-wallets-remittance-peer-transfer-no-delay-singapore