گزارش سالانه 2023 یاهو بینشی در مورد عادات جستجوی سنگاپوریان ارائه می دهد


گزارش سالانه 2023 یاهو بینشی در مورد عادات جستجوی سنگاپوریان ارائه می دهد

لوگوی یاهو

فصل داده است و موتورهای جستجوی محبوب زندگی ما منتشر می کنند متداول ترین سوالات جستجو توسط سنگاپوری ها برای پایان دادن به یک سال پر حادثه 2023. یاهو به تازگی خود را اعلام کرده است بررسی سال 2023مدت کوتاهی پس از اینکه گوگل کار خود را انجام داد.

در حالی که هر دو موتور جستجو عمدتاً بر روی محبوب ترین افراد، رویدادها و مکان های مهم تمرکز می کنند، دیدگاه یاهو در مورد رفتار جستجو در سنگاپور کمی با دیدگاه گوگل متفاوت است.

از بزرگترین برندهای فناوری گرفته تا بزرگترین سلبریتی های مرد

بررسی سال 2023 یاهو.  منبع: یاهو

به عنوان مثال، یاهو لیستی از مورد نیازترین ابزارهای فناوری مصرف کننده برای سال 2023 (هیچ جایزه ای برای حدس زدن شماره 1 وجود ندارد). همچنین بیشترین جستجو را برای برندهای فناوری فهرست می‌کند که قرار دادن گوگل در رتبه اول برای آن‌ها دشوار بوده است. برندهایی مانند شیائومی (رتبه ششم) و لنوو (رتبه هفتم) پس از آن.

بررسی سال 2023 یاهو: بهترین اخبار فناوری در سال 2023
رتبه بندی جستجو 5 گجت تکنولوژیک برتر 5 برند برتر تکنولوژی
#1 آیفون 15 گوگل
#2 نینتندو سوییچ آمازون
#3 آی پد سیب
#4 Samsung Galaxy S23 Ultra سامسونگ
#5 برای روشن شدن مایکروسافت

سایر مجموعه های هیجان انگیزی که یاهو برای لیست های پرجستجوی خود ارائه می دهد عبارتند از جستجوهای محبوب سفر و افراد مشهور مرد که بیشتر توسط سنگاپوری ها جستجو شده اند. این به مردان محلی بی دست و پا اجازه می دهد تا بدانند شریک زندگی خود را کجا بیاورند و چگونه خود را برای جذب آنها بهتر استایل کنند.

  گوگل نمای کلی هوش مصنوعی را ارائه کرده و هوش مصنوعی مولد را برای جستجو اضافه می کند

به این دسته بندی ها لیست های معمولی تری نیز می پیوندند، مانند تحت تعقیب ترین رهبران تجاری در سنگاپور و اخبار داغی که سال ما را رنگ آمیزی کرد.

بررسی سال 2023 یاهو: بهترین نکات سفر در سال 2023
رتبه بندی جستجو پرتال های مسافرتی پر جستجو بیشتر موضوعات سفر جستجو شده است
#1 Trip.com کروز رویایی در Genting
#2 آگودا هتل پان پاسیفیک سنگاپور
#3 ایرآسیا هتل KSL
#4 Skyscanner هتل گودوود پارک
#5 کلوک استراحتگاه های جهانی سنتوزا

یاهو همچنین لیست‌های دیگری را برای علایق خاص ارائه کرد. مثلا بررسی کرد بیشترین جستجوهای فوتبالی در سنگاپور و منچستریونایتد را در جایگاه اول قرار داد، درست پس از لیورپول در شماره 2 و آرسنال در رتبه 3.

قبل از اینکه هر طرفدار فوتبال شروع به کف ، یا ضربه زدن به سینه خود کند، بدانید که اینها رتبه بندی جستجو هستند، به این معنی که این سه باشگاه هوادارانی دارند که احتمالاً در تایپ مداوم در نوار جستجو بهتر هستند. یاهو همچنین گفت که این نتایج جستجو فقط این است: آنها یک مسابقه محبوبیت نیستند و به هیچ وجه رای نیستند.

یاهو 2023 سال در حال بررسی

بررسی سال 2023 یاهو منبع: Yahoo.

فهرست موضوعات پرطرفدار یاهو از الگوهای علاقه ناشناس، بر اساس جستارهای جستجو، حجم مطلق و رشد نسبت به ارقام قبلی برای شناسایی روند جمع آوری شده است.

اگر می‌خواهید هتل‌های سنگاپور، مارک‌های زیبایی و سهام بلوچیپ را که بیشترین جستجو را انجام داده‌اند، بدانید، می‌توانید بررسی کنید. بررسی 2023 یاهو در اینجا.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-yahoo-search-year-in-review-2023-singapore-top-trends-news-tech-travel