12 میلیارد ریال جریمه فروش و نگهداری دستگاه های اینترنتی ماهواره ای

12 میلیارد ریال جریمه فروش و نگهداری دستگاه های اینترنتی ماهواره ای

به نظر می رسد قاچاق دستگاه های اینترنتی از طریق ماهواره به کشور وارد مرحله جدیدی شده است و شاهد کشف این تجهیزات و محکومیت برخی قاچاقچیان هستیم. در همین راستا مدیرکل زندان استانداری کردستان از محکومیت چند نفر در پرونده قاچاق تجهیزات اینترنتی ماهواره ای استارلینک خبر داد. جزئیات بیشتر را در شهر سخت افزار بخوانید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، حسین رحیمیان مدیرکل زندان استان کردستان از رسیدگی به موضوع 60 دستگاه اینترنت ماهواره ای استارلینک به ارزش 14 میلیارد و 592 میلیون ریال در شعبه اول زندان دولتی سقز خبر داد.

12 میلیارد جریمه برای قاچاق دستگاه های اینترنتی ماهواره ای

12 میلیارد جریمه برای قاچاق دستگاه های اینترنتی ماهواره ای

مدیرکل زندان دولتی کردستان افزود: با توجه به مدارک موجود در پرونده، شعبه تخلف را ثابت کرد و متخلف ردیف اول علاوه بر ضبط کالا به پرداخت 10 میلیارد و 950 میلیون جزای نقدی محکوم شد. ریال.” به دلیل فروش هفت دستگاه و اتهام نگهداری 53 دستگاه، این شعبه نیز متخلف ردیف دوم را به پرداخت یک میلیارد و 95 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

مدیرکل زندان دولتی کردستان ادامه داد که عامل ردیف سوم نیز به پرداخت 187 میلیون و 500 هزار ریال جزای نقدی محکوم شد. بر این اساس متخلفان این پرونده به پرداخت 12 میلیارد و 232 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

در این رابطه بخوانید:

– پاسخ به تمام سوالات شما در مورد سرویس اینترنت Starlink
– اینترنت ماهواره ای برای تمامی گوشی ها. ایلان ماسک از موفقیت برنامه Direct to Cell خبر داد

این گزارش در حالی منتشر شد که استارلینک قبلاً اعلام کرده بود که دیش و گیرنده مینی استارلینک را برای تسهیل دریافت اینترنت ماهواره ای راه اندازی خواهد کرد. این نسخه کوچک گیرنده استارلینک به اندازه یک تبلت آیپد 13 اینچی است و به راحتی در کوله پشتی یا کیف لپ تاپ جای می گیرد.

  این خمیر حرارتی osmanthus با نسخه محدود باعث می شود رایانه شما بوی گل بدهد

چندی پیش اکانت رسمی اسپیس ایکس در شبکه اجتماعی X از موفقیت سرویس Direct to Cell برای ارسال و دریافت اطلاعات از طریق اینترنت از طریق ماهواره خبر داد. نکته جالب این است که این پست با استفاده از تلفن معمولی و اینترنت ماهواره ای منتشر شده است. بنابراین انتظار می رود در سال های آینده اینترنت ماهواره ای به طور مستقیم در اختیار کاربران گوشی های هوشمند قرار گیرد.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/internet-operator/51401-billion-fine-for-satellite-internet