5 سازه برتر لگو که بهترین تعریف جنگ ستارگان را دارند!


آیا این لگوها بهترین تغییرات جنگ ستارگان را دارند؟

توجه داشته باشید: این مقاله برای اولین بار در 11 دسامبر 2015 منتشر شد و اکنون برای روز جنگ ستارگان بازنشر شده است.

نبرد در هوث، بازسازی شده با آجرهای لگو.  اعتبار تصویر: Vesa Lehtimäki.

چرا به مونتاژ مجموعه های رسمی جنگ ستارگان لگو بسنده کنیم؟ به لطف قطعات با کیفیت تولید شده توسط سازنده اسباب بازی دانمارکی، بسیاری از هنرمندان و علاقه مندان به ساخت و ساز پرداخته اند. ما تفاسیر مختلفی از جنگ ستارگان را در لگو پیدا کردیم – از صحنه‌های بازسازی‌شده تا ساخت مدل‌های ساخته‌شده در مقیاس – و چند مورد واقعاً چشمگیر پیدا کردیم.

10000 عدد هزاره فالکون

مقطع 10000 عددی هزاره فالکون.  اعتبار تصویر: Titans Créations

10000 قطعه Millennium Falcon از ابتدا و بدون دستورالعمل یا دستورالعمل ساخته شد و برنامه ریزی و ساخت آن دو ماه طول کشید و در حدود می 2015 تکمیل شد. مونتاژ آن توسط خلاقیت تایتان – یک گروه LEGO MOC’cer سنگاپوری که با استفاده از مواد موجود لگو، MOC ها (محصول خودم) را برای خلق آثار اصلی که در کتابچه های راهنما یا دستورالعمل های ساخت لگو ارائه نشده اند، می سازد. طول و عرض این شاهکار 144×144 سانتی متر است که 40 درصد بزرگتر از آن است 1349 دلار سنگاپور7541 قطعه لگو جنگ ستارگان نهایی کلکسیونی هزاره شاهین با یکدیگر.

نمای نزدیک از ال ای دی های زیبا و جزئیات موجود در داخل کشتی باری.  اعتبار تصویر: Titans Créations

مدل 10000 قطعه ای در مقیاس کوچک ساخته شده است، به این معنی که کشتی باری در اندازه واقعی مینی فیگورهای لگو به نظر می رسد. اگر شما به آلبوم فلیکر او نگاهی بیندازیدمی‌توانید سطح مقطع آن را با جزئیات بیشتری مشاهده کنید، مانند افزودن 24 چراغ LED توسط سازنده برای راهروهای واقعی‌تر، پیشرانه‌های عقب و هایپردرایو، و اینکه چگونه فیگورهای Han Solo و Chewbecca در خلبان‌های مربوطه خود قرار نمی‌گیرند. صندلی ها (ظاهراً، این یک تله است ارائه شده است تا طرفداران مشتاق SW بتوانند آنها را تشخیص دهند).

  آیپد پرو جدید اپل می تواند با تراشه M4 عرضه شود

نقاشی دیواری لگو در VivoCity تا 20 دسامبر 2015.

Titans Creations و شاهکار آنها در VivoCity.  هزاره فالکون تا 20 دسامبر 2015 به نمایش گذاشته می شود.

اگر تصاویر کافی نیستند، خوشحال خواهید شد بدانید که هزاره فالکون 10000 قطعه ای در حال حاضر برای مدت محدودی در VivoCity از 1 تا 20 دسامبر 2015 – به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی جنگ ستارگان قسمت هفتم: نیرو بیدار می شود. به عنوان یک امتیاز اضافی، می توانید یک نقاشی دیواری LEGO با ابعاد 6.2 x 2.4 متر را در محل پیدا کنید که هنر تبلیغاتی فیلم را به تصویر می کشد. مطابق با لگو سنگاپور در صفحه فیس بوک آنها، این نقاشی دیواری از 200000 گل میخ لگو ساخته شده است (قطعه یک واحدی، نه آجر لگو چهار تا هشت واحدی).

صحنه های کوچکی از یک کهکشان بزرگ اثر Vesa Lehtimäki

اعتبار تصویر: Vesa Lehtimäki.

به عنوان یک عکاس، عکاسی پس از وسا لهتیماکی طبیعت دوم بود، اما زمانی که شروع به استفاده از اسباب‌بازی‌های مورد علاقه پسرش – مجموعه‌های جنگ ستارگان لگو – به عنوان سوژه کرد، اشتیاق جدیدی را کشف کرد. از بین همه اسباب بازی هایی که او تا به حال با آنها برخورد کرده است، این قطعات جنگ ستارگان لگو بود که بیش از همه برای او جذابیت داشت. این منجر به سال‌ها آزمایش شد، و عکس‌های مختلف جنگ ستارگان را که خود ساخته بودند، طراحی کردند که شبیه صحنه‌های فیلم بودند. مطالب او مبتنی بر کانن است، اما وسا به کارهایش حسی از درام اضافه کرد – درست مانند عکس Tauntaun او در بالا. می توانید چندین مورد از آنها را روی او ببینید فلیکر یا اینستاگرام صفحه، و به خودتان اجازه دهید تصمیم بگیرید که کدام یک واقعاً فضای جنگ ستارگان را بهتر به تصویر می‌کشند.

  فقط یک مدل گلکسی اس 24 سامسونگ باید افزایش حافظه داشته باشد

این تصویر همان چیزی است که در Star Wars Battlefront (2015) به عنوان یک طوفان در کنار یک AT-AT مشاهده می کنید.

این تصویر نسخه دراماتیزه شده و بازسازی شده همان نبرد در Hoth است.  اعتبار تصویر: Vesa Lehtimäki.

آثار او مورد توجه قرار گرفته است خود جنگ ستارگانو همین امر باعث شد تا او با تیم سازنده آشنا شود فیلم لگو (2014). وسا در نهایت تصمیم گرفت آثار خود را در یک کتاب عکس 176 صفحه ای با عنوان گردآوری کند صحنه های کوچکی از یک کهکشان بزرگ – که می توانید در آمازون سفارش دهید.

LEGO X-wing در اندازه واقعی

جنگنده ایکس بال در اندازه واقعی ساخته شده از بیش از پنج میلیون آجر لگو در میدان تایمز نیویورک به نمایش گذاشته شده است.

اگر فکر می‌کردید جنگنده X-wing فرودگاه چانگی چشمگیر است، با LEGO X-wing ساخته شده توسط شرکت آجر اسباب‌بازی در سال 2013 شگفت‌زده می‌شوید. X-wing در اندازه واقعی برای تبلیغ طراحی شده است. Lego Star Wars: The Yoda Chronicles. در میدان تایمز نیویورک به نمایش گذاشته شد تا مردم آن را تحسین کنند.

این فقط X-wing نیست که چشمگیر است: R2D2 نیز بسیار تمیز به نظر می رسد.

بنابراین چقدر “اندازه واقعی” است؟ طبق صفحه فیس بوک LEGO، X-wing از 5335200 آجر لگو استفاده کرده است و ساخت آن 32 طراح و 17000 ساعت طول کشیده است. وزن آن تقریباً 23 تن (23000 کیلوگرم) است و برای اولین بار در یک فروشگاه مدل LEGO در کلادنو، جمهوری چک، مونتاژ شد و سپس به نیویورک ارسال شد.

خوشبختانه برای ما، LEGO بیشتر عکس ها را نگه داشت صفحه فیس بوک آنها، بنابراین ما هنوز فرصتی برای دیدن ساخت و ساز داریم. همچنین می توانید ویدیوی بالا را مشاهده کنید که چالش و دشواری ساخت یک gunship را نشان می دهد.

بلسترهای لگو در مقیاس 1:1

یک نسخه LEGO مقیاس شده از یک تفنگ بلستر E-11.  اعتبار تصویر: آجر برادران.

وبلاگ علاقه مندان به لگو برادران آجری در درجه اول بر روی لگو تمرکز دارد، اما ما نه یک، بلکه دو جواهر را در جهان جنگ ستارگان پیدا کردیم. مالک(های) وبلاگ اخیراً از آخرین بازی ویدئویی تیراندازی اول شخص، Star Wars Battlefront (2015) الهام گرفتند و تصمیم گرفتند نسخه ای در اندازه واقعی از تفنگ بلستر E-11 Imperial Stormtroopers بسازند.

  اپل و MIT مطالعه مشترکی درباره نقض داده‌های ذخیره‌سازی ابری منتشر کردند

همان خلق لگو در ژست تیراندازی اول شخص.  اعتبار تصویر: آجر برادران.

این در مقیاس با Sterling SMG است – سلاح واقعی بریتانیایی که تجهیزات انفجاری فیلم جنگ ستارگان نیز از آن الگوبرداری شده است. بلستر E-11 از Brothers Bricks دارای یک ماشه متحرک کاربردی و یک پایه تاشو است. به این ابعاد ابعاد واقعی آن اضافه شده است که باعث می شود لوازم جانبی LEGO هنگام ژست گرفتن با یکی کاملاً جذاب به نظر برسد.

تفنگ قابل اعتماد هان سولو، به شکل لگو.  اعتبار تصویر: آجر فرقه.

دومین بلستر LEGO 1:1 که ما پیدا کردیم چیزی جز تپانچه هلی بلستر DL-44 Han Solo نبود. این تفنگ بخشی بود که توسط گروه دیگری به نام آجر فرقه (همراه با آنها) تامین می شد صفحه فلیکر اینجاست). سازنده دستگیره و نوک رنگی متفاوتی نسبت به منبع کانن انتخاب کرده است، اما این برای کمک به کاربران برای تجسم بهتر تپانچه بلستر DL-44 است (و ما فکر می کنیم این امر به این دلیل است که تکمیل آن در سایه منحصر به فرد اصلی آن بسیار آسان تر است). . دارای قاب ، شده و توانایی خم ، اسلحه پروانه LEGO است. همراه با اندازه آن، می‌توان گفت که این کار نیز به خوبی انجام شده است.

فقط یک سیث به صورت مطلق معامله می کند

نمایشگرها یا لوازم جانبی جنگ ستارگان بی‌شماری وجود دارد، چه لگو یا موارد دیگر. اگر نظر دیگری در مورد اینکه واقعاً بهترین ماکت جنگ ستارگان چیست (LEGO یا نه) دارید، به ما اطلاع دهید!

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/feature-top-5-lego-constructs-best-define-star-wars