Apple Vision Pro در تاریخ 28 ژوئن با قیمت 5299 دلار سنگاپور وارد سواحل سنگاپور می شود.

Apple Vision Pro در تاریخ 28 ژوئن با قیمت 5299 دلار سنگاپور وارد سواحل سنگاپور می شود.

Apple Vision Pro در تاریخ 28 ژوئن با قیمت 5299 دلار سنگاپور وارد سواحل سنگاپور می شود.

توجه: این مقاله برای اولین بار در 11 ژوئن 2024 منتشر شد.

اپل ویژن پرو در تاریخ 28 ژوئن به سنگاپور می آید.  (منبع تصویر: اپل)

رسمی است. اپل به تازگی اعلام کرد که اپل ویژن پرو نیز به همین صورت خواهد بود آمدن به سنگاپور و سایر بازارهای بین المللی از 28 ژوئن 2024. بنابراین به نظر می رسد شایعه ای که ماه گذشته منتشر کردیم درست بود.

در جریان رویداد WWDC امروز اعلام شد، هدست واقعیت ترکیبی در این کشور عرضه خواهد شد نه کشور برای اولین بار در خارج از ایالات متحده، در ماه فوریه راه اندازی شد. چین، هنگ کنگ، ژاپن و سنگاپور ابتدا این هدفون را در 28 ژوئن دریافت خواهند کرد و به زودی استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان و بریتانیا در 12 جولای این هدفون را دریافت خواهند کرد.

VisionOS 2 نیز در حال راه اندازی است.  (منبع تصویر: اپل)

Vision Pro که برای اولین بار در ژوئن 2023 رونمایی شد (WWDC سال گذشته)، در ابتدا به عنوان یک تغییر بالقوه بازی در نظر گرفته شد که می تواند واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را به جریان اصلی تبدیل کند. با استفاده از فناوری های ردیابی چشم و دست و همچنین حسگرهای روی هدست، محتوای دیجیتال سه بعدی را روی دنیای واقعی قرار می دهد.

بررسی کنید که در تجربه دست اولمان چه فکری درباره آن داشتیم، نگرانی هایمان در مورد اینکه چرا به اشتراک گذاری آن آسان نیست، سرعت سازگاری با برنامه Vision OS، نظر سایر بازبینان فناوری در مورد آن و شاید کاهش تقاضا به دلیل آن را بررسی کنید. اشکالاتی.

  کنسول یا کامپیوتر؟ مقایسه تجربه بازی و قیمت

یک سال بعد، اپل امروز به‌روزرسانی‌هایی را برای سیستم عامل هدفون اعلام کرد که شامل حالت سفر در قطارها، پشتیبانی از ماوس، ایجاد کرد تصاویر فضاییو بیشتر. برای اطلاعات بیشتر در مورد VisionOS 2داستان بعدی ما را اینجا (به زودی) بررسی کنید.

قیمت محلی و در دسترس بودن

به طور خلاصه، Apple Vision Pro در دسترس خواهد بود سنگاپور در 28 ژوئن. خرده فروشی با شروع در 5299 دلار سنگاپور قابلیت ذخیره سازی دارد 256 گیگابایت، 512 گیگابایت و 1 ترابایت.

شروع پیش سفارشات در 14 ژوئن ساعت 9 صبح به وقت سنگاپور. خوانندگان می‌توانند از طریق وب‌سایت اپل در اینجا پیش‌سفارش دهند (روز پیش‌سفارش را برای یک URL معتبر بررسی کنید، یا می‌توانید به اینجا مراجعه کنید).

به همان اندازه که دستگاه های پرچمدار Vision Pro گران هستند، انتظار دارید که چیزهای زیادی را به لوازم جانبی و محافظت از آنها اختصاص دهید. خریدهای اختیاری دیگر، درج های نوری ZEISS مورد نیاز برای کسانی که به اصلاح بینایی نیاز دارند، هستند که از 149 دلار سنگاپور. Apple Vision Pro Travel Case به صورت جداگانه در دسترس خواهد بود 299 دلار سنگاپور، و AppleCare+ Apple Vision Pro در دسترس خواهد بود 749 دلار سنگاپور.

برای گزارش‌های کلیدی و به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد Vision Pro تاکنون، ۴۰ داستان دیگر را از زمان اولین عرضه این هدست بررسی کنید.

منبع: اپل

به روز رسانی های بیشتر از WWDC 2024:

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-apple-vision-pro-singapore-launch-availability-price