Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 6 ژوئن بر روی iOS و iPadOS عرضه می شود، اما با موفقیت


Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 6 ژوئن بر روی iOS و iPadOS عرضه می شود، اما با موفقیت

منبع تصویر: یوبی سافت

یوبی سافت اعلام کرد Assassin’s Creed Mirageاز اکتبر گذشته بر روی رایانه شخصی و کنسول ها در دسترس است، در دستگاه های iOS و iPadOS در دسترس خواهد بود 6 ژوئن، 2024. با این حال، یک هشدار بزرگ وجود دارد – درست مثل Death Stranding (تصویر ما را در اینجا بخوانید) قبل از آن، Mirage فقط بر روی مدل هایی کار می کند که توسط هر یک از a A17 Pro یا تراشه M1 یا بالاتر. این محدودیت سخت افزاری به این معنی است که Mirage فقط روی آن کار می کند آیفون 15 پرو و 15 پرو مکسو آیپد پرو/ایر که از سال 2021 راه اندازی شدند.

Assassin’s Creed Mirage بازیکنان را به بغداد قرن نهم می برد، جایی که آنها در نقش باسیم بازی می کنند، شخصیتی که در AC Valhalla (بررسی ما را اینجا بخوانید). برخلاف نقش قبلی‌اش، باسیم اکنون داستان خود را ارائه می‌کند و پیچیدگی‌های زندگی را به‌عنوان یک قاتل پس از رها ، زندگی قبلی‌اش به‌عنوان یک دزد در دوران طلایی اسلامی مرور می‌کند.

یوبی‌سافت کنترل‌های بازی را برای نمایشگرهای لمسی آیفون و آی‌پد به همراه ویژگی‌هایی مانند پیشرفت متقاطع و ذخیره متقابل از طریق تطبیق داده است. Ubisoft Connect گنجانده شده اند. بنابراین می توانید حتی زمانی که در حال حرکت هستید به سفر قاتل خود ادامه دهید، زیرا می توانید پیشرفت بازی خود را در پلتفرم های مختلف حفظ کنید.

تصمیم به در دسترس قرار دادن Assassin’s Creed Mirage تنها در جدیدترین دستگاه‌های اپل، تقاضای فزاینده برای بازی‌های با عملکرد بالا در دستگاه‌های تلفن همراه و همچنین قابلیت‌های بازی در حال گسترش آیفون‌ها و آی‌پدها را برجسته می‌کند، که اکنون بیش از هرگز یک بازی قابل دوام را تشکیل می‌دهند. سکو. برای بازی های گرافیکی تر.

  Achetez ces 5,5 ventes : Amazon, Lazada, Shopee et plus à Singapour 2024

Assassin’s Creed Mirage برای پیش خرید در دسترس است اپ استورو بازیکنان می توانند قبل از تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید کامل بازی، بازی را به مدت 90 دقیقه به صورت رایگان امتحان کنند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-assassins-creed-mirage-ios-and-ipados-devices