Audio-Technica هدفون های بی سیم واقعی ATH-TWX7 را با پشتیبانی از LDAC عرضه می کند


Audio-Technica هدفون های بی سیم واقعی ATH-TWX7 را با پشتیبانی از LDAC عرضه می کند

(از چپ به راست) هدفون‌های Audio-Technica ATH-TWX7 واقعاً بی‌سیم در رنگ‌های مشکی خاکستری، سفید پررنگ و خاکستری سنگی.

صوتی-تکنیکی یک جفت هدفون واقعاً بی‌سیم (TWS) را معرفی کرد و زرادخانه دستگاه‌های صوتی شخصی بی‌سیم خود را برای طرفداران و هدهای صوتی گسترش داد.

THE ATH-TWX7 نسخه میان رده هدفون پریمیوم ATH-TWX9 آن است (در اینجا بررسی شده است). ملزومات پخش صوتی با کیفیت بالا را بسته بندی می کند، اما با قیمت پایین تر از همتای پرچمدار خود.

مدل پوشیدن Audio-Technica ATH-TWX7 (داخل گوش).

برای شروع، ATH-TWX7 ارائه می دهد 24 بیت/96 کیلوهرتز انتقال، با پشتیبانی از کدک های بی سیم مانند LDAC، AAC و SBC. تعویض کدک از طریق برنامه همراه انجام می شود.

گنجاندن LDAC در این هدفون بسیار دلگرم کننده است، زیرا ATH-TWX9 گران‌تر از آن پشتیبانی نمی‌کند (هدف گران‌تر دارای AptX و AptX Adaptive کوالکام است).

Audio-Technica همچنین گفت که ATH-TWX7 از برادر برتر خود به ارث رسیده است. درایورهای 5.8 میلی متریکه در بررسی ما آنها را علیرغم اندازه آن بسیار شایسته نشان داد.

Audio-Technica ATH-TWX7 در رنگ مشکی خاکستری.

پیشنهادات ATH-TWX7 حذف نویز هیبریدی فناوری، با دو میکروفون MEMS (در هر طرف گوشی) که نویز محیط را ضبط می کند و با استفاده از پردازنده خود آن را خنثی می کند، علاوه بر فیلتری که توسط ATH ساخته شده است تا صداهای ناخواسته دیگر را حذف کند. میکروفون های داخلی نیز به عنوان یک کمک آگاهی با خود عمل می کنند حالت گوش دادنبنابراین شما می توانید از این هدفون بدون از دست دادن آگاهی موقعیت زمانی که در خارج از منزل هستید استفاده کنید.

Audio-Technica ATH-TWX7 در رنگ سفید غنی.

یک سوم عملکرد چت حجم پخش را کاهش می‌دهد و به صداها اجازه می‌دهد از آن عبور کنند، در حالی که محیط اطراف شما را بسته است. Audio-Technica گفت که این امکان را به کاربر می دهد تا در صورت لزوم، اعلان ها یا مکالمات مهم را بشنود.

  معرفی بهترین پلیر کامپیوتر؛ آیا قویترین پلیر ویندوز VLC است؟

تماس های صوتی نیز از هزینه اضافی بهره مند می شوند حالت کاهش نویز اگر لازم است در مکان های پر سر و صدا با تماس گیرنده صحبت کنید.

Audio-Technica ATH-TWX7 با دو سری نوک (اندازه های مختلف، سختی نرم و نرمال) ارائه می شود.

مزایای دیگر در ATH-TWX7 شامل پشتیبانی چند نقطه ای (حداکثر برای دو دستگاه منبع)، گوش دادن یک طرفه، محافظت در برابر پاشش “IPX4″، اتصال از طریق بلوتوث 5.1 و جفت شدن سریع برای دستگاه های Android است.

این هدفون ها 6.5 ساعت پخش نویز را ارائه می دهند که اگر باتری کیس شارژ را هم در نظر بگیرید تا 20 ساعت در مجموع می رسد. این هدفون ها می توانند 60 دقیقه با شارژ سریع 15 دقیقه ای کار کنند.

Audio-Technica ATH-TWX7 در رنگ سفید غنی.

صوتی-تکنیکی ATH-TWX7 هدفون های بی سیم واقعی در سه رنگ (مشکی خاکستری، سفید غنی، خاکستری سنگی) عرضه می شوند و به طور رسمی در 268 دلار سنگاپور در سراسر جزیره و از طریق خرده فروشان مجاز (مانند پنجره Shopee آن).

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-audio-technica-ath-twx7-true-wireless-earbuds-ldac-support-singapore-specs-price