Audio-Technica یک آمپلی فایر هدفون 113888 دلاری ساخت و من آن را شنیدم


Audio-Technica یک آمپلی فایر هدفون 113888 دلاری ساخت و من آن را شنیدم

توجه داشته باشید: این مقاله برای اولین بار در 4 دسامبر 2023 منتشر شد.

این آمپلی فایر هدفون Audio-Technica Narukami است.

چقدر برای تقویت کننده هدفون طراحی شده با در نظر گرفتن خلوص، هزینه می کنید تا بهترین هدفون شما را به نمایش بگذارد و در حین انجام آن خوب به نظر برسد؟ در باره 113888 دلار سنگاپوربه نظر می رسد.

این است ناروکامی (HPA-KG NARU) و این تقویت کننده هدفون پرچمدار Audio-Technica است. مانند بسیاری از تجهیزات صوتی فوق پیشرفته، این دستگاه نیز به همان اندازه که به نظر می رسد، طراحی شده است.

شاسی از مواد بسیار کمیاب ساخته شده است کوروگاکی (چوب خرمالو سیاه). این نوع خاص از چوب به خاطر خطوط مشکی زیبای خود مشهور است.

@hwztech هر روز نمی توانید به یک آمپلی فایر هدفون گوش دهید که قیمت آن به اندازه یک ماشین است. #hwz #hwzsg #شنوایی دوست #آدیوتکنیک #ناروکامی #هدفی #هدفون #موسیقی ♬ گوش دهید – استودیوی رسمی صدا


در داخل، ناروکامی دارای یک مدار کاملا متعادل است که از آن استفاده می کند چهار لوله طلا ECC83S در فاز تقویت سیگنال و چهار ساخت ژاپن لوله های تاکاتسوکی TA-300B در فاز قدرت

برای تطبیق امپدانس لوله ها با هدفون، Narukami از ترانسفورماتورهای خروجی سیم نقره ای هسته آمورف لوندال سفارشی استفاده می کند. گفته می شود تقریباً هزینه دارد 5500 دلار سنگاپور برای هر نفر و Narukami از چهار استفاده می کند.

  با این کنسول قابل حمل بازی کنید و دلار کسب کنید!

ناروکامی هر دو را ارائه می کند XLR 4 پین متعادل و خروجی نامتعادل 6.3 میلی متری. می تواند تحویل دهد تا 1.6 وات در هر کانال در 32 اهم. همچنین می توان از آن به عنوان پیش تقویت کننده برای راه اندازی بلندگوها استفاده کرد.

در حالی که Narukami به عنوان یک سیستم کامل طراحی نشده است (Audio-Technica می گوید مشتریان باید از آن با هر هدفونی که انتخاب می کنند استفاده کنند)، آنها به طور متفکرانه یک هدست مطابق با نام ایجاد کرده اند. AW-KG نارو. این یک هدفون پشت بسته با گوش کاپ های چوبی کوروگاکی است. اگر این تا حدودی آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که بر اساس آن است ATH-AWKT.

هدفون AW-KG Naru دارای گوش‌های چوبی کوروگاکی است.

من این فرصت را داشتم که ناروکامی را تست کنم و از آنچه شنیدم خوشم آمد. این ترفند نادری را انجام می دهد که به نظر می رسد فقط تقویت کننده های لوله بسیار گران قیمت می توانند به آن دست پیدا کنند.که باید تمیز اما طبیعی و در عین حال دعوت کننده به نظر برسد.

اغلب اوقات، صدای واضح با کمبود احساسات همراه است، اما در اینجا اینطور نیست. ناروکامی تمیز است، اما آن خوبی 300B را نیز دارد که طرفداران آمپر تیوب آن را دوست دارند.

و مانند بسیاری از آمپلی فایرهای خوب دیگر، هر هدفونی که می‌پوشید، به نظر می رسد ناروکامی نقاط قوت خود را تقویت کرده و نقاط ضعف خود را برجسته می کند – بنابراین مطمئن شوید که هدفون شما به وظیفه خود عمل می کند.

  موزه هنر علوم میزبان بزرگترین نمایشگاه استودیو گیبلی در سنگاپور است

قیمت بسیار بالا است، اما می توانم بگویم که ناروکامی به هدف محصول خود می رسد. عالی به نظر می‌رسد، فوق‌العاده به نظر می‌رسد، و به راحتی در مرکز هر مجموعه موسیقی دوست قرار می‌گیرد.

در دسترس بودن و قیمت

Audio-Technica Narukami است 113888 دلار سنگاپور و این شامل هدست AW-KG Naru است.

به گفته Audio-Technica، تنها 10 مجموعه ساخته شده است و تولید آن به دلیل در دسترس بودن چوب کوروگاکی محدود شده است. به من گفتند که دو واحد در اینجا فروخته شده است و شایعات حاکی از آن است که تمام واحدهای دیگر نیز پیدا شده است.

اگر می خواهید یکی از آنها را به دست آورید، باید منتظر بمانید تا Audio-Technica چوب بیشتری تهیه کند یا به نوعی یکی از 10 مالک را متقاعد کنید که از مالکیت خود دست بکشد.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-audio-technica-narukami-headphone-amplifier-singapore-price-specs