ChatGPT رقیب در این هفته به 100 میلیون رسید


ربات هوش مصنوعی ارنی بات که حدود شش ماه پیش در دسترس کاربران قرار گرفت، اکنون به نقطه عطفی در فعالیت خود رسیده و بیش از 100 میلیون کاربر فعال را ثبت کرده است. این چت بات به عنوان یک رقیب چینی ChatGPT ارائه شد.

بایدو (بایدو) یک شرکت فناوری چندملیتی است که در زمینه خدمات اینترنتی، محصولات مبتنی بر فناوری و هوش مصنوعی فعالیت دارد. این غول فناوری چینی اخیرا یک ربات قدرتمند هوش مصنوعی به نام chatbot را راه اندازی کرده است ارنی بات به عنوان یک رقیب جدی برای ChatGPT پا.

ChatGPT رقیب در این هفته به 100 میلیون رسید

حالا وانگ هایفنگ(وانگ هایفنگ)، مدیر ارشد فناوری شرکت بایدو اعلام شده است که چت بات ارنی بات به بیش از 100 میلیون کاربر رسیده است.

این دستاورد روز پنجشنبه در نشست یادگیری عمیق (نشست یادگیری عمیق) در پکن اعلام شد. شایان ذکر است که چت بات مذکور البته در ماه آگوست در دسترس عموم قرار گرفت ارنی بات پیش از این، برای مدت زمان بسیار محدودی پنج ماهه در دسترس برخی از کاربران بود تا عملکرد آن را بررسی کنند.

با ارنی بات راه توسعه هوش مصنوعی در چین باز شد

به گفته برخی از تحلیلگران، با وجود راه اندازی اولیه چت بات ارنی بات بسیار ناامید کننده بود و اشتباهات زیادی داشت، اما توانست به عنوان نقطه شروعی برای این شرکت چینی و راهی برای توسعه باشد. سازمان عفو ​​بین الملل برای تسهیل چین به عنوان نمونه اولیه. از آن زمان، اکثر شرکت های چینی تمایل خود را برای استفاده از فناوری ها و چت بات های مبتنی بر هوش مصنوعی نشان داده اند.

  Moment لنز ماکرو ۷۵ میلی‌متری جدید را برای گوشی‌های iPhone، Pixel و Galaxy ارائه می‌کند

ChatGPT رقیب در این هفته به 100 میلیون رسید

با تمام این توضیحات، این چت بات پس از شش ماه فعالیت، به بیش از 100 میلیون وظیفه فعال دست یافته و رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

برای گزارش دادن MSNطبق آگهی سوپر پنجه (که چت بات های هوش مصنوعی را طبقه بندی می کند)، چت ربات چینی ارنی بات رتبه اول را در بین رقبای چینی خود دارد، هرچند با کسب امتیاز 72 از 100 رتبه پایین تری نسبت به ChatGPT توسعه یافته.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/48899-baidu-chatgpt-like-ernie-bot-than-100-million-users