Contra: Operation Galuga در 13 مارس عرضه می‌شود و در پلتفرم‌های اصلی بازی در دسترس است


Contra: Operation Galuga در 13 مارس عرضه می‌شود و در پلتفرم‌های اصلی بازی در دسترس است

تصویر: کونامی

کونامی یک نسخه نمایشی قابل بازی از run-n’-gun آینده خود را منتشر کرده است مخالف: عملیات گالوگا. برای طرفداران بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل که در این ژانر بزرگ شده اند، نسخه ی نمایشی مزه هرج و مرج و “جهنم” را که در انتظار ما است ارائه می دهد.

نسخه ی نمایشی در چندین پلتفرم از جمله در دسترس خواهد بود نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، Xbox Series X|Sو کامپیوتر از طریق Steam.

تصویر: کونامی

این دمو به بازیکنان اجازه می دهد تا صحنه های انتخابی از سطح اول و سوم بازی را تجربه کنند. 1 تا 4 بازیکناین تیزر نه تنها به عنوان یک آزمون تورنسل برای طرفداران بالقوه عمل می کند، بلکه برای کسانی که آن را تا انتها می بینند، نوید محتوای جایزه را نیز می دهد که پس از انتشار در نسخه کامل قابل استفاده است.

Contra: Operation Galuga یک بازنگری کامل از تجربه نمادین Contra است که بسیاری از آن به یاد دارند NES و دوران آرکید در دهه 1980. بازیکنان یک بار دیگر وارد کفش های بیل رایزر و لنس بین خواهند شد. آنها با هم هشت مرحله از یک جنگ بی امان بیگانگان را با حسن نیت از گروه تروریستی شرور Red Falcon پشت سر خواهند گذاشت.

تصویر: کونامی

قیمت بازی کامل خواهد بود 39.99 دلار آمریکا و در دسترس است 13 مارس 2024.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-contra-operation-galuga-arrives-13-march-available-across-major-gaming-platforms

  Tecno اعلام کرد تلفن تاشو Phantom V Flip و عرضه جهانی محصول در سنگاپور انجام خواهد شد.