Eight را برای 88 گیگابایت داده محلی و 1 گیگابایت داده رومینگ رایگان به مدت 88 روز بپذیرید *به روز شد*


هشت را برای 88 گیگابایت داده محلی و 1 گیگابایت داده رومینگ رایگان به مدت 88 روز بپذیرید

*به روز رسانی: 26 آوریل 2024 ساعت 20:00 با نام ارائه دهنده شبکه.

یکی از هشت طرح قیمت گذاری  منبع تصویر: هشت.

آخرین ارائه دهنده خدمات MVNO سنگاپور، هشتورود خود به بازار را با ارائه 88 روز خدمات رایگان موبایل اعلام کرد.

به عنوان بخشی از این پیشنهاد، اولین 88888 کاربر علاقه خود را اعلام کردند برای هشت نفر می توانند برای اولین بار از این مزایای جذاب به صورت رایگان بهره مند شوند 88 روز شامل:

  • 88 گیگابایت داده محلی
  • 1 گیگابایت رومینگ APAC در مالزی، اندونزی، تایلند، ویتنام، هند و تایوان
  • 88 دقیقه تماس
  • 88 پیامک

علاوه بر ثبت نام آنلاین، کاربران علاقه مند می توانند علاقه خود را از طریق واتس اپ نیز اعلام کنند. +65 8880 8888. 88 روز رایگان از لحظه دریافت سیم کارت توسط کاربر شروع می شود.

*به روز رسانی*

هشت نفر گفتند که 99٪ پوشش شبکه را ارائه می دهند، از جمله در تونل ها و زیرزمین های MRT. آنها همچنین اضافه کردند که این یک اتصال 4G در شبکه StarHub است که سخنگوی StarHub تایید کرد.

از نظر بسته‌ها، هشت نفر گفتند که دو بسته را ارائه خواهند کرد 8 دلار سنگاپور و 18 دلار. کاربرانی که با موفقیت تحت پیشنهاد 88888 ثبت نام کرد می توانند بسته ای را که می خواهند در آن مشترک شوند انتخاب کنند.

در حال حاضر، بسته 8 دلاری سنگاپور به مشترکین امکان لذت بردن را می دهد 188 گیگابایت داده محلی، 8 گیگابایت رومینگ APAC، 1 گیگابایت رومینگ جهانی، 88 دقیقه مکالمه محلی و پیامک رایگانو 288 دقیقه IDD برای همه.

  لپ تاپ های گیمینگ و هوش مصنوعی جدید گیگابایت در نمایشگاه CES 2024

طرح دوم قیمت گذاری شده است 18 دلار سنگاپور در ماه و هشت نفر می گویند که شرایط جذاب تری از جمله داده های محلی و بین المللی بهبود یافته را ارائه خواهند کرد، اما در حال حاضر نمی توانند جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارند. هنگامی که اطلاعات بیشتری دریافت کردیم، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

در حال حاضر، هشت تنها پیشنهاد سیم کارت های فیزیکی این شرکت گفت که قصد دارد به زودی سیم‌کارت‌های الکترونیکی ارائه کند.

ورود Eight به بازار سنگاپور در حالی اتفاق می‌افتد که شاهد خروج برخی از MVNOهایی بودیم که قبلاً وارد بازار شده بودند، از بازار نسبتاً شلوغ سنگاپور خارج شدند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-eight-88gb-local-and-1gb-roaming-free-88-days