ESC AI Pod جدید ایسوس جدیدترین پردازنده های NVIDIA را برای تقویت هوش مصنوعی مولد ارائه می دهد.

ESC AI Pod جدید ایسوس جدیدترین پردازنده های NVIDIA را برای تقویت هوش مصنوعی مولد ارائه می دهد.

ESC AI Pod جدید ایسوس جدیدترین پردازنده های NVIDIA را برای تقویت هوش مصنوعی مولد ارائه می دهد.

جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل NVIDIA، در غرفه ASUS در Computex 2024 برای راه اندازی ASUS ESC AI Pod جدید.  منبع تصویر: ایسوس

در Computex 2024، جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل NVIDIA، در حالی که ایسوس آخرین سرورهای هوش مصنوعی خود را که بر روی آخرین پردازنده های NVIDIA ساخته شده اند رونمایی کرد، حضور داشت. ASUS ESC AI Pod.

ASUS ESC AI Pod است Nvidia Blackwell قدرت گرفته است راه حل کامل رک برای GPU ها، CPU ها و سوئیچ ها. این دستگاه مجهز به سوپرتراشه NVIDIA GB200 Grace Blackwell و تراشه نسل پنجم است. فناوری NVIDIA NVLink برای عملکرد بهینه محاسبات هوش مصنوعی از راه حل های خنک کننده مایع به هوا و مایع به مایع پشتیبانی می کند.

همانطور که Kaustubh Sanghani، معاون مدیریت محصول GPU در NVIDIA گفت:

در کامپیوتکس، ایسوس طیف گسترده‌ای از سرورهای مجهز به پلتفرم هوش مصنوعی انویدیا را به نمایش می‌گذارد که قادر به رسیدگی به نیازهای منحصربه‌فرد شرکت‌ها هستند.

علاوه بر این، ایسوس همچنین طیف کاملی از سرورهای ساخته شده بر اساس معماری NVIDIA MGX را معرفی کرد. اینها عبارتند از 2U ESC NM1-E1 و ESC NM2-E1 با سرورهای NVIDIA GB200 NVL2 و 1U ESR1-511N-M1. با استفاده از NVIDIA GH200 Grace Hopper Superchip، سرور ASUS NVIDIA MGX برای برآوردن نیازهای برنامه های کاربردی هوش مصنوعی و HPC در مقیاس بزرگ با تسهیل انتقال داده ها، یادگیری عمیق (DL) و آموزش استنتاج و فناوری پیشرفته طراحی شده است. تجزیه و تحلیل داده ها کیفیت محاسبات عملکرد.

  SemiAccurate ادعا می کند که کوالکام در مورد عملکرد تراشه های Snapdragon X خود دروغ می گوید

در فضای محاسباتی HPC، جدیدترین سرورهای HGX ایسوس شامل ESC N8 (با پردازنده‌های نسل پنجم Intel Xeon Scalable و پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA Blackwell Tensor Core) و همچنین ESC N8A (با پردازنده‌های AMD EPYC 9004 و پردازنده‌های گرافیکی بلک‌ول NVIDIA) عرضه می‌شوند. با راه حل حرارتی بهینه برای اطمینان از عملکرد بهینه و کاهش PUE، و برای برنامه های کاربردی هوش مصنوعی و علم داده که نیاز به بارهای کاری سنگین دارند، طراحی شده اند.

راه‌حل‌های سرور AI ASUS همچنین با NVIDIA BlueField-3 SuperNIC و DPUهای یکپارچه ارائه می‌شوند تا استانداردهای تعیین‌شده توسط پلتفرم شبکه اترنت Spectrum-X NVIDIA را برآورده کنند تا آنچه ASUS آن را «بهترین در کلاس» قابلیت‌های شبکه برای زیرساخت‌های هوش مصنوعی مولد می‌نامد، ارائه دهد.

قیمت و در دسترس بودن

ASUS می گوید برای اطلاعات بیشتر در مورد سرورهای خود از اینجا دیدن کنید و برای اطلاعات بیشتر با نماینده محلی ASUS خود تماس بگیرید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-asus-esc-ai-pod-latest-nvidia-processors-generative-ai