FCC ایالات متحده “سرعت پهنای باند” را به حداقل 100 مگابیت در ثانیه برای دانلودها بازتعریف می کند


FCC ایالات متحده “سرعت پهنای باند” را به حداقل 100 مگابیت در ثانیه برای دانلودها بازتعریف می کند

عکس از JESHOOTS.COM در Unsplash.

کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده (FCC) تعریف سرعت اتصال باند پهن برای خانه های آمریکایی را تغییر داده است و اولین به روز رسانی بزرگ در هشت سال گذشته است.

مطابق با بیانیه رسمی اوپهنای باند ثابت اکنون حداقل 100 مگابیت در ثانیه برای سرعت دانلود و 20 مگابیت در ثانیه برای آپلود رتبه بندی شده است.

این یک افزایش 4 برابری نسبت به تعریف 2015 از سرعت پهنای باند است: 25 مگابیت در ثانیه برای دانلود و 3 مگابیت در ثانیه برای آپلود.

این علاوه بر هدف بلندمدت آن برای دستیابی به دانلود با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه و 500 مگابیت در ثانیه برای ساکنان و شهروندان ایالات متحده است.

به گزارش Ars Technicaچیزی به عنوان “نمادین” مانند تعریف مجدد سرعت اینترنت اهمیت بیشتری در حوزه های سیاسی آن دارد، جایی که “…یک شکاف حزبی واضح در استاندارد سرعت وجود دارد، با فشار دموکرات ها برای معیار بالاتر و جمهوری خواهان استدلال می کنند که نباید” بالا نباش.”

از این نظر، سنگاپور در مورد پذیرش اینترنت پهن باند بسیار خوش شانس است، زیرا مخابرات از سال 2014 طرح های پهن باند خانگی 1 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد و پیش بینی می کند که 85 درصد خانوارهای مسکونی از آن بهره مند شوند. «سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه تا سال 2026.

اگر آن را از دست دادید، شرکت‌های مخابراتی محلی ما هم‌اکنون طرح‌های باند پهن فیبر خانگی 10 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می‌دهند (1، 2، 3، 4). با این حال، هنوز برای اکثر کاربران زود است، زیرا Wi-Fi 7 برای تبدیل شدن به جریان اصلی در بین دستگاه ها و روترها به زمان نیاز دارد.

  لایت فون III رونمایی شد. گوشی هوشمندی که شما را گیج می کند!

منبع: کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحدهاز طريق Ars Technica

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-fcc-usa-broadband-speed-100mbps-download-minimum-new-benchmark-standard-definition-2024