G-Assist معرفی شد. دستیار هوش مصنوعی انویدیا برای کمک به گیمرها

G-Assist معرفی شد.  دستیار هوش مصنوعی انویدیا برای کمک به گیمرها

انویدیا در طی مراسم خود قبل از راه اندازی نمایشگاه کامپیوتکس 2024، دستیار هوش مصنوعی خود به نام G-Assist را معرفی کرد که می تواند در حین انجام بازی ها دوست و دستیار شما باشد. این دستیار هوش مصنوعی به بازیکنان در مورد سلاح ها، تاکتیک ها و حتی تغییر تنظیمات بازی مشاوره می دهد.

تصور کنید که در حال انجام یک بازی هستید و در نقطه ای گیر کرده اید. معمولا در این حالت باید از بازی خارج شوید و در مرورگر خود به دنبال راه حل باشید. اما وقتی در بازی گیر می کنید، اگر بتوانید از طریق پنجره ای به گیم پلی با هوش مصنوعی صحبت کنید و از آن کمک بگیرید، داستان متفاوت است.

G-Help-2.jpg

خواه گم شده باشید، برای ساختن یک سلاح جدید به کمک نیاز داشته باشید، یا به راهنمای بهینه سازی تنظیمات سیستم خود برای یک بازی خاص نیاز داشته باشید، کمک RTX AI اینجاست.

این پروژه G-Assist از Nvidia است که برای بهبود وضعیت برای گیمرها آمده است. تیم سبز در حال آموزش مدل جدید هوش مصنوعی خود برای هدایت بهتر بازیکنان است. به زودی می‌توانید یک دستیار چت هوش مصنوعی در گیم‌پلی داشته باشید و با دادن مکالمه متنی یا صوتی از او راهنمایی بخواهید. علاوه بر این، G-Assist به شما در بهینه سازی عملکرد و تنظیم سیستم نیز کمک می کند.

این هوش مصنوعی همچنین می تواند کاربر را از رویدادهایی که در بازی رخ می دهد مطلع کند و آنها را توضیح دهد یا حتی در صورت وجود مشکل غیرعادی (مانند نرخ فریم پایین) به کاربر اطلاع دهد. این هوش مصنوعی می‌تواند بفهمد که در حین بازی چه اتفاقی می‌افتد، بنابراین می‌تواند شما را با امتیازات و مهارت‌هایتان تنظیم و راهنمایی کند.

  اولین کارت حافظه مبتنی بر DNA در جهان. قیمت بالا برای نگهداری داده ها تا 150 سال

بر اساس گزارش techpowerup، این هوش مصنوعی می تواند به صورت متنی یا صوتی با کاربر ارتباط برقرار کند. این هوش مصنوعی هم در پردازش محلی و هم در پردازش ابری پیاده سازی شده است. پروژه G-Assist در حال حاضر فقط به صورت دمو ارائه می شود.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/events/fair-seminar/computex/51083-nvidia-announces-project-g-assist-an-ai-chatbot