Google با اپلیکیشن جدید و قیمت اشتراک از هوش مصنوعی Bard و Duet به Gemini منتقل می‌شود


Google با اپلیکیشن جدید و قیمت اشتراک از هوش مصنوعی Bard و Duet به Gemini منتقل می‌شود

منبع تصویر: گوگل

گوگل اعلام کرد تغییر نام چت ربات هوش مصنوعی Bard و Duet خود به افتخار هوش مصنوعی جدید که آن را قدرتمند می کند، Gemini، و همچنین معرفی یک طرح اشتراک که به کاربران امکان می دهد برای دسترسی به آخرین نسخه قدرتمندتر، Gemini Ultra، پول پرداخت کنند.

برای دسترسی به طرح اشتراک، کاربران باید برای اشتراک پیشرفته Gemini با قیمت 19.99 دلار آمریکا در ماه تحت یک اشتراک جدید ثبت نام کنند. طرح Google One AI Premium جایی که بهترین ویژگی های هوش مصنوعی گوگل را در یک مکان دریافت می کنید. برای مشترکین موجود Google One، این قیمت شامل طرح‌های فضای ذخیره‌سازی است که قبلاً برای آن پرداخت می‌کنند، مانند 2 ترابایت فضای ذخیره‌سازی. علاوه بر این، مشترکین AI Premium به زودی می‌توانند از Gemini در Gmail، Docs، Slides، Sheets و موارد دیگر (قبلاً Duet AI) استفاده کنند.

منبع تصویر: گوگل

برنامه های قیمت گذاری مایکروسافت برای هوش مصنوعی مولد خود از Microsoft 365 Copilot پشتیبانی می کند که قابلیت های هوش مصنوعی مولد را به برنامه هایی مانند Microsoft Word، Excel، PowerPoint، Outlook و Microsoft Teams اضافه می کند که از 30 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

منبع تصویر: گوگل

گوگل همچنین در حال معرفی یک برنامه اندروید جدید برای Gemini است که کاربران اندروید هم اکنون می توانند آن را دانلود کنند. کاربران iOS برنامه Gemini خود را نخواهند داشت، اما می توانند از Gemini در برنامه Google در iOS استفاده کنند. از هفته آینده، کاربران می توانند در مکان های بیشتری به زبان های انگلیسی، ژاپنی و کره ای به آن دسترسی داشته باشند و به زودی کشورها و زبان های بیشتری به آن دسترسی داشته باشند.

  آیفون 16 پرو مکس می تواند از سنسور دوربین اصلی بزرگتر و پیشرفته تر بهره مند شود

به گفته سیسی هسیائومعاون و مدیر کل Gemini Experiences (که قبلاً بارد شناخته می شد) و دستیار Google در Google، Gemini Advanced with Ultra 1.0، بزرگترین و تواناترین مدل هوش مصنوعی لبه این شرکت است.

منبع تصویر: گوگل

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل و آلفابت، اضافه کرد که این شرکت در حال حاضر در راه شکل گیری مدل های بعدی جمینی خود است.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-google-goes-bard-and-duet-ai-gemini-new-app-and-subscription-pricing